Vremenska Prognoza

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ivory

Aktivan Član
13.09.2008
197
0
0
35
Pa napravio sam karte za hrv,slo,srbija,bih.....Ali nema nigdje ovakvih ko za hrv ili slo...za druge zemlje sam nasao samo temperaturne tablice,a link do njih ti je gore u postu
 
01.02.2009
0
6
0
38
Ivory je napisao(la):
Pa napravio sam karte za hrv,slo,srbija,bih.....Ali nema nigdje ovakvih ko za hrv ili slo...za druge zemlje sam nasao samo temperaturne tablice,a link do njih ti je gore u postu

svaka cast ivory, stvarno vrijedno svake hvale ;)
 
15.03.2009
18
0
0
33
:sun2:
______________________________
I wanna puff puff...
Some of the dutch stuff...
I wanna puff puff...
Give me the green green stuff!

(It's time to get high!)
 
29.09.2008
9
0
0
37
hahahaha odlicna ideja... Ima li ko mozda podatak kakva ce prognoza za ovo ljeto 2009 bit??? to mene zanima... Moje idealno ljeto po danu sunce navece kisa svaki dan...
 
15.03.2009
18
0
0
33
rekli su da ce ljeto bit kobno :sun2:
___________________
(—`v´—)
`*.¸.*´
¸.•´¸.•*¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´ .•´ ¸¸.•¨—`•.
 

Headonist

Aktivan Član
03.01.2009
170
18
18
34
mislim da ove godine ni nema pravog proljeća, tek je nedavno zatoplilo a temperature su već užasne
ali sumnjam da biljkama smeta višak sunca :D
 

Eva Rain

Aktivan Član
09.03.2009
161
8
0
32
Kako je sve krenulo, otici ce svijet do davola jos malo. Globalno zatopljenje i ostale pizdarije sto idu u kompletu, za ljeto nemas sta pitati, ide sve toplije i toplije svake godine, valjda si i sam primijetio
 

Ivory

Aktivan Član
13.09.2008
197
0
0
35
Da....ja imam jednu biljku malu u polju ,stara je 3dana ,ali ne napreduje bas :D,mislim da su temp razlike preko noci dosta velike dok je tako mala pa joj usporava rast...Ona dva listica mala koji se prvi razviju su jos sklopljeni....Danas idem da pogledam ako ima kakvih novosti :D
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
evo danas kod mene kiša lije na mrtvo,imam vani sajt sa malim 4 the church fem i 2 lemon skunka u posudama a nisu privezani.bojim se da ih ne poprebija kiša,šta vi mislite,ono tek prvi par listova se razvijo totalno i drugi nešto malo ali ne izgledaju mi baš prečvrsto,oče preživit pljusak ili da očekujem pomor sutra?
 

Pikavac

Aktivan Član
29.07.2008
65
13
0
63
neboj se frende kise,jer poslje kise dolazi sunce...a i puzevi ,njih se boj frende, a od kise im nis nemre bit osim tuce i takvih nebuloza....majku im ljigavu smrt puzevima.....
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Kiša je prošla a i tuča.od 6 feminiziranih samo je jedan church malo dobio po jednom listu pa je list puko po pola ali sve su žive,nisu ih dosad puževi dirali a nisu u zemlji nego u kantama i posudama pa ih vjerojatno neče ni dirat ali ču sutra otič vidjet jel šta bilo,molim boga da nebude i morat ču da se nekako protiv puževa osiguram,imaš neki prijedlog?pošto su sve biljke s pedigreom feminizirane bilo bi šteta da mi pojedu,ja sam razmišljo da stavim one prazne flaže od 5 litara da izrežem dno i natakarim gore kad pada kiša ili tuča i tako da mi ne trga biljke i da nejdu bube i sranja po njima!
 

Pikavac

Aktivan Član
29.07.2008
65
13
0
63
znam da ovo nije tema za to al nebi vjerovo 4herb popnu se ljigavci i u kantu ps ak stavljas kakve preparate oko kante nemoj se zaj..poglec i ispod kante tam znaju buksu imat.....