Vremenska Prognoza

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ivory

Aktivan Član
13.09.2008
197
0
0
34
Evo.Za Proljetne dane koji nadolaze....Tu mozete pogledati kakvo je Vrijeme danas,i kakvo ce biti u sljedecih par dana.Cilj mi je malo olaksati snalazenje ,tako da ne morate ici na stranice neke druge,vec sve mozete tu naci....Slike se svaki dan mjenjaju i pokazuju Vrijeme.....Pozdrav Ekipi.





Danas:
web_RH_d1.jpg


Sutra:
web_RH_d2.jpg


+2 Dana
web_RH_d3.jpg


+3 Dana:
web_RH_d4.jpg

p.s
Stupnjevi C ,su rasvrstani po bojama..Uzmete najvecu vrijednost iz tablice(desno u kutu) i podjelite s brojem "kockica" i dobijete koliko svaka boja iznosi.:bis::bis:
Nadam se da sam bar malo pomogo...Peace:sun2:
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
lepo ... za trud pa se nadam da ce ppomoci pri gradu posto je proosle godine padao cak je bilo i na forumu mada sumnjam da ce neko nesto preduzeti :) al pohvale samo furaaj bice to zanimljivo..pozzz
 
01.02.2009
0
6
0
38
..Sunce izadje i zadje,
zemlja se okrene.
Sta covjeku radi vrijeme,
ljudi nisu stijene..

mozel kakve shtele, hocu sunca brate dragi...
 
28.01.2009
45
6
0
41
Lepa ideja brate Ivory, samo bez uvrede jel mozes malo da prosiris mapu:) nema me na tvojoj mapi.....a ovde treba da smo svi jednaki, zar ne?
Mada ako to neuspes, bez brige....imam nekog lika u selu koji ima dar od Boga.....pogadja vreme nikad nije omanuo....znas koliko je pomogao poljoprivrednicima mog kraja......
 

Ivory

Aktivan Član
13.09.2008
197
0
0
34
rasta-mare je napisao(la):
Lepa ideja brate Ivory, samo bez uvrede jel mozes malo da prosiris mapu:) nema me na tvojoj mapi.....a ovde treba da smo svi jednaki, zar ne?
Mada ako to neuspes, bez brige....imam nekog lika u selu koji ima dar od Boga.....pogadja vreme nikad nije omanuo....znas koliko je pomogao poljoprivrednicima mog kraja......


Hehe...Dobro,probat cu...kroz 2 dana ocekuj promjene =):bis:
 

Ivory

Aktivan Član
13.09.2008
197
0
0
34
:bis:
rasta-mare je napisao(la):
Tooooooo Ivory:)... zahvalan mare u napred......
jel ti ostalo jos Ivory-a ili moramo da predjemo na limp dick.....:)))))))))))))))))



Hahahahaha....=)....Ima i nesto for Broken Head :181:
 

Ivory

Aktivan Član
13.09.2008
197
0
0
34
GLUSPON - ja nemam vlast nad premjestanjem =),Ugl,ako se Sabor slozi,zasto da ne... xD

Mala_Crna- Hvala znam :D
 

Ivory

Aktivan Član
13.09.2008
197
0
0
34
DRUŠTVO NAŠAO SAM pune bolje karte i podatke o vremenu ,pa kako da sad editujem Temu? jer bas imam sve poplanu da bi izgledalo za prste polizat....Ako neko moze pomoc,pls.....Admini ?
 
15.03.2009
18
0
0
33
molim i drugi put ;))















______________________________
I wanna puff puff...
Some of the dutch stuff...
I wanna puff puff...
Give me the green green stuff!

(It's time to get high!)