vremenske neprilike

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.03.2011
9
0
0
36
znači zanima me jel imal ko kad problema sa tućom ili ti ga ledom.
pošto sam sad trenutačno na nekoj lokaciji di svake godine udari kroz ljeto par dobrih nevremena praćena tućom.
bliži se sadnja i pripremam se razmišljam o faktorima i nekim stvarima pa da to uradim profi(nisam sadil još biljke samostalno al sam dvije god učil i gledal kak to moj frend radi pa sam djelomično sa svim upoznat) ..sad sam u nedoumici jel biljke zasadit negdi uz drveće da nisu na direknom udaru(znaći budu zaštićene djelomično al opet neznam sad kolko ću popušit radi :sun2:)...to jest da ne dobe po piksi..:eek:hno:
ima ko kakvi savjet il da idem na sreću....
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Moje su prošle godine preživjele tuču ili'ti led.....nikakvih znakova nije bilo kad je sve prošlo.Nemoj im samo sunce uskraćivati,jbš led.
 

neo

Aktivan Član
06.12.2010
77
6
0
45
u Srbiji prosle godine ove lopuze pokrale taj fond za kupovinu protivgradnih raketa tako da umesto 10 imalo po 2 rakete...poljoprivrednici pukli nacisto bar u mom kraju...ne verujem da su vutroljupci prosli bolje...grad ili ti led bio kao pesnica...idi na srecu tj.na sunce...
 

razman

Aktivan Član
Poznanik Foruma
10.07.2010
638
3.117
163
najvjerojatnije im nije nista..al provjeri u svakom slucaju,ak treba kojoj pomoc dignut se.Y
vrijeme je zadnjih par tjedana odlicno,sunce kisa sunce kisa....
 
28.03.2011
30
5
0
44
nije im ništa biljke su visine oko 20-30 cm tu i tamo mi odkinulo il probušilo koj list..
šta se vremena tiće dosta je i sunca i vlage nisam ovih 3 tjedna 2 puta moral zaljevat
 
  • Sviđa mi se
Reactions: green J