Vrhovi listova počeli žutit

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
18.05.2008
10
0
0
48

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
45
Koje si tekuće gnjojivo koristio u vege...... ???
Daj neke karakteristike od njega opiši uslikaj ako može ???
I jeli imaš oko prilike kad si im davao gnjoivo ???
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
45
Koliko sam vidio na ovim slikama da nije na svim biljkama i nije ništa opasno..
Ako si mjeru ok stavio u odnosu na vodu ovo gnjoivo ti nije moglo napravit štetu ja ga koristim cjelo vrjeme baš to mada ne nikad skoro prije cvjetanja.
Sad ti znaš jeli ti u svim pitarima ista zemlja mislim na smjesu koju si radio pa se sad to odražava na nekim biljkama ako nije isiti sastav.
Za to prokuhavanje vode neznam jeli imaš baš potrebu toliku pa je moguće da ti PH nije Ok....
I još jesi primjetio da su te biljke zastale malo ili ne ti to najbolje znaš pa po tom možeš vidit isto jeli baš neki problem..
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
45
Brale neznam jesi sa kojim iskustvom do sad i najbolje biti bilo da malo pročitaš Forum i dnevnike po njemu...
Ima dosta pametnoga za pročitat !!!!!!
FLUSH je ispiranje zemlje kod biljke pa sad koliko ja mogu ovako predviti da si malo zakenjo sa tim gnjoivom jer nisi rekao koju si dozu dao na koju litražu vode...
Ako si previše stavio što je loše naravno mada to gnjoivo nije prejako onda moraš da FLUSH-aš zemlju u tim posudama...
Opet ti napominjem pročitaj po Forumu ima dosta info... korisnih a za jedan dan neće krepat nebrini nisu u lošem stanju.
 

Remus

Banned
Banovan
31.01.2009
116
8
18
41
meni vuce na ovaj fazon

novi vrhovi zute i na donjim grancicama. prestao sam sa cesmovacom i presao na proverenu recnu vodu i kisnicu. pre toga tretirao sa djubrivom sa vise mag i cal.
Ali sve zavisi od slucaja do slucaja..

vodu u svakom slucaju moras da regulises,ako se ne poboljsa-djubris(jer nisi preforsirao), ako ni to ne sredi situaciju-onda tek ispiranje..

ne ocekuj preko noci da ce nestati..racunaj od5do7dana!
-bice to dobro!!
 
18.05.2008
10
0
0
48
Vidjet ćemo za par dana. Malo sam i lampu odmaka. Morat ću i PH metar kupit. Ne može se napamet.
Hvala ljudi.