Vrijeme je da se krene!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.07.2009
1.740
2.317
188
Tipkajući se sa blade-om došli smo do zaključka da od kad je novog servera rijetko tko se okušao u strimingu muzike na radiju od aktualnih dj-eva!

Ovim putem molim sve aktualne dj-eve da se malo više angažiraju. Biti Dj na vutra radiju nije obveza već privilegija!

Onaj kome se više ne da biti vutra DJ nek se javim da znam da na njega više ne računamo (da se barem zna na čemu smo).

Zadnjih dana sva odgovornost pada praktički na mene, Bladea i Genju.

Samim time sta smo samo nas 3 aktivna u zadnje vrijeme sa vremenom će i naša "kvaliteta" biti u padu...Teško je voditi radio 5-10 a i više sati i biti ljudima slušljiv i zanimljiv!

Ovo je pozitivna kritika i nek se nitko ne uvrijedi!

Svi su slobodni da komentiraju!
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.538
188
57
Ja sam bez komentara osim!
Jutros radio spava od cca 7 pa do 10.
A dobit tebe ili dvojicu admina nemoguče!
Think about it!
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
mr.dr.Smok je napisao(la):
Ja sam bez komentara osim!
Jutros radio spava od cca 7 pa do 10.
A dobit tebe ili dvojicu admina nemoguče!
Thinkabout it!

Da si me pokuša kontaktirat dobija bi me. Online sma cca 23:59 sati!

( da istina pardon...jutros izgledanisan bija online jer mi se komp updejta i automatski ugasija)

Na kraju krajeva nema potribe da nas kontaktiras. Server je On a sve sta se treba uciniti je konektirati se putem VDJ-a il idrugog programa i puštaš radio. Ja sam se jutros konektira bez da sma i povirija na server. Znaci bija je ON!
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.538
188
57
Pokušano!
Bio si spojen al ti plei lista bila gotova!
Sory!Pisalo tvoje ime gori al pjesme nije bilo.I tako sve dok nisi pustio muziku.
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
mr.dr.Smok je napisao(la):
Pokušano!
Bio si spojen al ti plei lista bila gotova!
Sory!Pisalo tvoje ime gori al pjesme nije bilo.I tako sve dok nisi pustio muziku.

Nisan primjetija da sam bija spojen pošto mi se vdj ne pali automatski poslje podizanja ondows (ak oda moj bed).

Svejedno više angažmana od strane djeva neće škoditi! (btw mozes sad preuzet ako si za)
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Jebiga, nisan ovi dana ima vrimena bas, sutra cu otic po mikrofon, ako ne, preksutra cu ga imat sigurno.... Sad mi je gotov semestar sad cu imat vrimena za pustat....

:)