Vrijeme prolazi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

prosto oko

Ne znam i ne zanima me.
31.10.2016
214
629
93
45
Kucha
Nekako sam kao i stipe imao prijedlog i jednako tako predvidao odgovor. To su rjesenja naseg doba. Koja su takva kakva jesu. Ali postojalo je i neko drugo doba, puno duze, u kojem su ljudi poput tebe tisucama godina imali svoje mjesto i bili dar onima koji su ih imali pored sebe. Ali i oni su uvedeni od nekog da budu u stanju komunicirati sa silama. Biti u odnosu s njima, a ne da trpe. Mozda to i nije sretan(po danasnjem pojmu sreca, koji je debilizam)zivot, ali je svrhovit.
Ne znam, hocu reci da se mozda i moze uhvatiti za jaja. Mozda da u tom smjeru ides. Ne iz literature, mozda negdje ima neko ko bi te mogao provesti kroz to i nauciti. Sto s tim ciniti ne znam. Samo ne dizi ruku...
Vjerojatno je ovo totalna glupost mnogima, al mozda tebi nije
I ovo pisem jer mislim da definitivno odbijas tablete koje su mozda ipak najbolje rjesenje. To pretpostavljam radi nekih meni bliskih ljudi.
Drzi se
 

Immortal Bitch

Aktivan Član
15.04.2018
159
536
93
Upravo to i ja brijem prosto oko, nemas ti kontrolu nad necim sto je jace od tebe, ti samo ides u to i prenosis nazad sebe drukciji.Kao kad gljivari uzmu gljive pa dozive ego smrt od lemonteka il slicno, tak meni bude bez gljiva, bez iceg.Stalno sam okruzen postojanjima koji drugi ne vide nit razumiju, kad sjednem s neki mrazgovarat o stvarima koje dozivljavam, ljudi ne kontaju ni sta pricam, svima je to samo novi ludak koji je izgorio.
Oni koji to uhvate za jaja zavrsit ce kao Jon iz Dissectiona, istinu ja skrivena u jednoj od njegovih pjesama, zove se somberlain.To je zapravo ultimativan odgovor na sva tvoja pitanja ako mozes to razumit i prenjet si znacenje koje to zapravo predstavlja. Ugl evo ti lirike
I fell deeper and deeper as light now was gone
I could feel the dark embrace my soul
Agony was no more, and so was pain
At this point of solitude I knew I was there...
There where I belong

Thus far a long journey through my soul's infinity
It has been a journey far beyond mortality
I have found what I wanted, tranquillity
I'll thrive on evil, eternally

I flew over crystal ground
My existence numb
Over orchards of grievance
Sorrow and tears
This beautiful silence...
Calls me now

Black fog devours me but I can see it all
The monument of my past
The land of seven horizons' before my eyes
I reach the land of spiritual rest

It's the dawn of descending
- I am the Somberlain
Down to evil divine domain

Lord of infernal, gather my strength
Carry me through the gates

It's the dawn of descending
- I am the Somberlain
Down to evil divine domain

For I'm eternal night
- I'm the Somberlain
Precede my evil divine domain

Imam ja i svoje lirike koje su napisane iz samo jednog razloga a to je ovaj isti.Malo tko ce ih razumit, da bi pogodio u sridu moras bit nekom slican, sto mi daje do znanja da i ti upravo znas nesto o nekim stvarima Prosto oko,iako sad mozda drugima izgledamo kao ludaci ja u tome uopce ne marim, jer znam da nista od tog nije ni bitno.Jedino postojanje u kojem postoji trik da se vratis na izvor i zavrsis sa svime,i to je samo jedan put koji se racva na dva, i precica koja se na njemu nalazi.
Kad prodes vrata onda vidis njega, to je iznad svih dimenzija koje si ikad vidio, on je izvor,iz njeg sve dolazi kao fibonacijev niz se replicira u beskonacnost i tako smo svi nastali.Ja sam to vidio ocima.To nisi fore kad ti vidis aure nad objektima i neke mild vizualne hale kad zmiris,to je izbijanje iz tijela, padam u fetalni polozaj grcim se i stezem dokle god to traje, uopce ne budem u tijelu.Nekad dobijem dah pa udahnem i vrati mse sam oan sekund i opet me krene siljit.Prvo krene kao pistanje u uhu,kao neka frekfencija, kad osjetim da mi se nadoveze na otkucaj srca vec je prekasno, znam da su nahebat.Vidio sam i reptilsku zemlju sluge i gospodare, vidio sam puzeve velike ko auta milioni godina prije,urezani im hiroglifi na kucice.Kad bi pricao o astralnim iskustvima neznma gdje bi bio kraj, jer meni je svaki dan astralno iskustvo.
Kome se to da zivit kad nemas to s kim da dijelis? kad to nitko ne razumije, ja sto vise sam sazno to jos manje znam, sve dok nisam dosao do kraja linije misli gdje sam susreto i druge ljude i isto to su govorili meni kao sto i ja njima.I ima nas samo nekolicina, ja ne idem na mjesto kao sto ide vecina, ja cu gorit za druge ko Isus na krizu jer sam isao tamo di ne trebam, platio sam dusom i sad ispastam,imam razvijenu ogromnu empatiju i mogu namirisat bol, tugu, strah i ocaj, a pozitivno nemogu ni osjetit.Hebeni dark side, kao sto rekoh ja to nisam biro, to ej uzelo mene samo, cjeli zivot sa mbio sam,nikad starce upozno nisam, proso svasta vidio svasta, osto iztraumatiziran i 2 puta klinicki mrtav.
Uzelo je to maha i previse ocito, kad ti je zivot limbo iz kojeg nemos izac i uvjek se podsjecas na spektar smrti kojije uvjek tu i ceka da posrnes kako bi te zgrabio, odna se vracas u proslost i sjecanja kako bi sa msebe podsjetio zasto ti uopce postojis, dok drugima dajes nadu mentalnu,prenosis znaje i ljecis babe i dedove uljem, ti placas za to sve i gorios iznutra.Ja od niceg vise nemam nista,stoga mislimda vise nista nit ima smisla.
 

Bluehawk

Aktivan Član
03.10.2016
109
1.017
143
Kolko se meni cini ti sam sebi ne zelis pomoc, imas problem i potrudi ga se rjesit ne budi pesimista kolko god tesko bilo, bori se i ako treba umri kao borac a ne kao kukavica. Pred tobom je ostatak zivota i kolko god proslost bila losa napravi si da buducnost bude bolja i vjeruj mi bit ce ako se potrudis makar ti trenutno ne djeluje tako, ali i smanji malo opijate i potrazi pomoc ako ne mozes sam drzat pod kontrolom travu i alkohol, jer svi mi nekad trebamo pomoc i to nije nista lose niti sramotno. Drz se i glavu gore, i dodi sa konkretnim pitanjima i poslusaj savjete mozda kako da se rjesis tog stanja, jer ti nitko ne zeli odmoc kao sto ti mislis, ukoliko se ne slaze sa tvojim trenutnim razmisljenjem a ne da komuniciras sa zmajevima. Mislim probaj bit cist neko vrijeme pa ces vidit da nema reptila...svaki lijek moze bit i otrov ako se zlouporabi tako i kanabis a ti to radis jer se ubijas stalno, umjesto da zapalis ponekad. Nije trava smisao zivota, ona je tu da nam pomogne ali ju moramo postovat jer ima snagu i za lose stvari koliko i za dobre.
 

prosto oko

Ne znam i ne zanima me.
31.10.2016
214
629
93
45
Kucha
Cudim se. Iz dana u dan sve vise. To sto ljudi vise nisu sposobni osjecati, empatija ravna nuli. Agresivno nametanje povrsnosti, a unutra ustvari ludilo sakriveno prazninom. I uz to ne znaju citati.
Rijeci ionako malo vrijede. Clanovi iz teorije skupova, ladica. Pojave koje imaju nesto zajednicko su strpane u isti kos. Dosta prakticno, ali stvarnost je ipak kompleksnija. Ovo sto govoris, Immortal, je van uobicajenih kategorija. Pa ce te ovakvi strpati u svoje okvire. Ludjak, placipicka... ko ih jebe. Valjda zato su simboli oduvjek bili primjereniji. Za njih treba osjecati. Vjerojatno si pomogao drugima vise nego sto bi mnogi(ukljucujem i sebe)u nekoliko zivota. Strah me i zao mi je sto toliko izgaras, ali siguran sam da postoji neki put. Treba ga naci, negdje je gdje nisi jos trazio. Daj si jos vremena.
Drzi se, a pizde nek ostanu pizde
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Teško je bilo što napisati, samo se može filozifirati i nagađati jer te ne poznajemo uživo i ne znamo točno sve razloge i tkd, ali opet ti kažem, želim ti sve najbolje, budi pozitivan i nedaj na sebe.. Moraš kročiti životom sa pozitivnijim stavom, i neke će stvari će se same od sebe fixati..
A ti @Maystor smiri malo doživljaje smiley9934
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.