Vrste (joint)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Evo nekih poznatih a i nekih nepoznatih....
[youtube]SC7Tofl2BTg[/youtube]
[youtube]BMlKw5I3j2I[/youtube]
[youtube]40MfeJn0360[/youtube]
[youtube]TK671nnWYl8[/youtube]

Ako netko zna za jos koju interesantnu shemu kako da si smotam kdju .... slobodno postajte ...:spliff:
 

3ananasa2

Aktivan Član
05.06.2007
213
9
0
38
po meni takve stvari su jedino ak imaš plantaže dumine pa se nemoraš brinit kolko i šta
ovaj tulipan sam par puta pravio još dok su kese bile 300 kn i nakon par dimova je tolko vruće da dim doslovno prži grlo i pluća , probo sam manji napravit da žar nebude velika ali ni to ne pomaže
ko voli nek izvoli , manje pljugice i bongovi su za mene :D
 

poljoprivrednik*

Aktivan Član
24.12.2008
99
2
0
35
ja sam davno pravio nesto kao ovaj windmill samo sto nema ovih nastavaka od papira nego se buxna ugurne direktno u rupu, i sve se to veoma brzo raspalo :), a inace za zurke i takve situacije ovakve stvari su super :)
 

Eva Rain

Aktivan Član
09.03.2009
161
8
0
32
Iskreno da ti kazem da je meni to preseravanje sa jointima bezveze. Ako ti bong vec nije pri ruci smotaj obicni joint i vari. Koga briga mozes li srolati ovakav ili onakav joint, s deset rizli ili u dzepu, bez gledanja.
To samo vama deckima moze pasti na pamet da se na takav nacin dokazujete u drustvu :icon_biggrin:
 

TotalUnderground

Aktivan Član
03.11.2008
64
6
0
35
eva nemoj tako..rolanje je egzaktna nauka,i iziskuje vreme,talenat i vezhbu..:icon_lol:
zajebavam se,ali meni je ta zajebancija sa budzenjem buxni zabavna...pimp my joint..
shto ne uneti malo mashte i kreativnosti u neshto..
 

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
šta fali ko voli nek izvoli ak je zurba smotas obicni joint i vozi ak imas vremena i para onda malo se igraj stim tulipaj je oke al ono drugo je strava...predobro utiplaš se ko pravi
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
Super tulip joint je fora... ni tesko smotat... mislim da cak nisam travu pusio tak neg sam duhan smoto al cu bas jedan dan... dok obicni tulip zbog vrucine zapali onaj papir koji umetnem...tak da sam to sam 1x...trebo bi stavit neku staklenu cjevcicu il tak nest...
 

badger badger

Aktivan Član
10.02.2009
159
13
0
36
to je nes po meni za napravit jednom dvaput u zivotu cisto da vidis kak je...
ono gledo ljude kak tak udaraju i ono to nema sanse da gori ravnomjerno moras stano podpaljivat vamo tamo uvjek ce neko sranje bit s tim komplikacijama i sam se brines jel gori ovo ono ova ne curi dobro i take sheme...
nabolje srolas klasic frulu i opusteno udaras modjes i ševit usput... a sad ti probaj stim brodičem isto :) mislim da bi se vise nazivciro neg nauzivo...
al eto svak ima svoje...
 

caooo

Aktivan Član
31.03.2009
137
11
18
evo ga moj crossroads ;)

24052009075.jpg


gotivnije je srolati ovaj "drzhach" pa ga koristiti vishe puta...

imao sam i windmill al se sjebo a mrzi me opet ga pravit...