vrtoglava zapljena droge na zrcu.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

weed_master

Banned
Banovan
04.04.2009
43
1
0
35
Vrtoglava zapljena droge na Zrću


U spektakularnoj akciji ličko-senjske policije na plaži Zrće otkriveno je pet osoba koje su ukupno posjedovale čak 4,1 gram marihuane. Drznicima slijede odgovarajuće prijave.


Tijekom redovnog postupanja policajci su u noći s utorka na srijedu na plaži Zrće zaplijenili 4,1 gram marihuane, priopćila je PU ličko-senjska.

Na plaži su, naime, zatekli pet osoba od kojih je troje stranih državljana, a koji su ukupno imali nevjerojatna 4 grama droge.

Protiv njih su podnesene kaznene prijave nadležnom državnom odvjetništvu zbog počinjenog kaznenog djela zlouporabe opojnih droga, kao i optužni prijedlozi nadležnom prekršajnom sudu zbog prekršaja iz zakona o suzbijanju opojnih droga.

i sad recite da nam je drzava normalna..-.-'0
 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
BOZEEEE.... ovo me nazivciralo tak da moram sad moram zapalit jednu da se smirim
 

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
hahahaha strašno, šta ti ljudi rade i policija i politika jaooo e!užas...stvarno ja čitam i nevjerujem da su uspjeli nac nevjerojatnih 4.1 gram....srtašno cccccc
 
09.07.2009
42
5
0
33
hahahahahahah umra san kad san ovo vidia bog te oni nadju 4 lika san 4 grama a doli da zele nedju 5 kila kemije ja san bia na zrcu jbt likovi na sanku smrcu a oni nasli 4 grama trave uuuuuuuuuu sad ce dobiti medalju za hrabrost ili za najvecu zapljenu, a zasluzuju medalju za najgluplju i totalno nebitnu vjest u 2009 godini, to je isto koda se neko fali da je dobio 20 kn na kladionici cccc ;)
 
06.02.2008
1
0
0
32
TeZi je napisao(la):
hahahahahahah umra san kad san ovo vidia bog te oni nadju 4 lika san 4 grama a doli da zele nedju 5 kila kemije ja san bia na zrcu jbt likovi na sanku smrcu a oni nasli 4 grama trave uuuuuuuuuu sad ce dobiti medalju za hrabrost ili za najvecu zapljenu, a zasluzuju medalju za najgluplju i totalno nebitnu vjest u 2009 godini, to je isto koda se neko fali da je dobio 20 kn na kladionici cccc ;)
vijest je mislim bila na TV-u, ali nije bila glupa, vec su ju namjerno stavili da bi ismijali nasu policiju... !
 

majkl

Aktivan Član
09.07.2009
65
11
0
39
prokleti kriminalci.. kako se usuđuju u nashu pravnu državu unosit drogu.. treba ih sve objesit i usput promovirat politichare , te pohvalit nashe vrijedne momke u plavom koji tako hrabro riskiraju život vatajuchi sve te okorijele kriminalce
 
15.07.2009
18
7
3
37
majkl je napisao(la):
prokleti kriminalci.. kako se usuđuju u nashu pravnu državu unosit drogu.. treba ih sve objesit i usput promovirat politichare , te pohvalit nashe vrijedne momke u plavom koji tako hrabro riskiraju život vatajuchi sve te okorijele kriminalce
hahahahhahahahha.....kako si me nasmijaoooooo hahahhahahhahahaha
peace
 

djunga

Aktivan Član
23.07.2008
66
5
0
48
A jesu ti panduri krvavi,ebote.Dok su oni vatali ljude sa kolicinom koju ja poduvam za dorucak,u isto vrijeme je neki pijani manijak nekoga ubio,ili autom ili ko zna kako_Oni podizu sebi rejting na travi,a heroina svudi.Pa se ja pitam,a nisu li mozda glavni dileri bas panduri u citavom svijetu?Pa brate heroina,ekstazija i koke na svakom uglu,a oni se fale za par djointa.u,al je ovaj svijet puknut,tu se nezna ko koga.
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
mabijem na tuxon i naše pametne plave gice
i to smrdljivo zvrče...hrpa maloljetnih poluidijota
 

Vujsprer

Hodajuća Marihuana
18.07.2018
178
929
93
36
Planet Earth
Bio vidio radio... Ono zvrče:p je nenadmašivo.
0-24 7.element

Tamo ideš samo za to jer druge ponude ni nema :D
7 dana zvrča i više nikad nisi isti.

Odličan ispušni ventil ali svakako treba biti na oprezu radi mnogo stvari.
Moja iskustva su na sreću samo pozitivna :mario::
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Na svu srecu pa me ne pali takvo nesto, prije volim otici preko vikenda pored kakve rijeke bacit udicu, jos kad vidim kakvi sve moroni idu, no way
Kolega me vec godinama nagovara da idemo, no nema te sanse :D jer po mom misljenju svi idu tamo samo da se nadrogiraju a ne zbog sunca i plaze..
U najgorem slucaju infekciju/bolest kakvu pokupis jbte.. :lol:
 

Vujsprer

Hodajuća Marihuana
18.07.2018
178
929
93
36
Planet Earth
Svakako... Bio prije 6g. zadnji put...

To i je samo za gudru... i to centar svita za gudru po sezoni... ali za to je i "napravljeno".

Sada nema ljepšeg od šume, rijeke, potoka ili planine... Ali to dođe sa godinama...
Usudio bi se reći da 90% "iskusnih" vutraša samo traži mir i kontakt sa prirodom :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 420Florist

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
zar je stvarno ovakva situacija dole u HR,
Situacija je takva da 120 tisuca Britanaca divlja po nasem otoku,prljaju,vrijedaju,koriste svu "demokraticnost" nase zemlje da svoja govna ostave u nasoj Hr.E to je prava situacija.Cak je ove godine bilo i prvo ubojstvo bas radi Zrca...sad se pitas sta radi murija onda.Nista brate,pa 80% bdp-a za Licko Senjsku zupaniju ide sa Zrca:zvezda::
Zrce je prije 15 godina bilo pravo mijesto..sad je samo leglo pijanih,drogiranih,neodgojenih klinaca koji spavaju u svojoj rigotini..