Vutra Špricana DMT-om

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
29.10.2015
1
0
1
Dođe mi frend vidi vidi šta imam ,vutru špricanu dmt-om ,ja ma neee ,zašto to radiš vuti ,jadna vutrica.
Smotamo mi po dva đoksa od pet cm ,kaže dosta ,posaugo ja to u pol minute ,kad me počelo da vozi ,gledam u sat ,sat ide unatrag i save brže i brže ,odjedom skužim da se stvarnost sastoji od puno zmija koje su počele da sikču ,čujem neki glas kako se smije uuuuhahahahhahahaha i u sekundi me lupi par gromova iz kojih se stvore zmajevi koji rigaju plazmu na sve ispred sebe ,ja počnem isto sve uništavat sa vojskom trolova koji izlaze iz zemlje ,pržim sve sa vatrenim kuglama koje matrejaliziram sa rukama.
I odjednom iz svog tog dima i kaosa se stvori neki stvor sa tisuču očiju i kaže hahahahah prođi kroz vrata i ja prođem kroz neki plavo florescentni okvir i počnem da padam i padam nalazim se u vodenom vrtlogu i vuče me za dole ,odjednom čujem neki glas zove me i zove gledam oko sebe i otvaram oči ,to me frend šamara da dođem ksebi...
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
e81877b24fd0ea993e08149241c028dd.jpg
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Dmt izgubi čar ako se pali na direktan plamen. Više manje gluposti, a i nije tema za ovaj forum. A i protiv pravilnika...i šta ti ja znam :zvezda::.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Avantura

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
sta je dmt? ono kad lizu zabe? na to me podsetila ova prica, south park bese?
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Ima knjiga , čitao sam svojevremeno. DMT-spirit molecule (tako nešto). Zanimljivo dosta. Uspoređuju sa molekulama koje mozak proizvodi u raznim stanjima.

edit: tek sad pročitao to sa wiki. Sve piše vidim...
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
DMT je ključ, riješenje, odgovor na sva pitanja u životu. "U toj molekuli leži tajna svemira i ključ ljudskog postojanja" reče jedan poznati i kontroverzni znanstvenik. Prilično neopisivo vantjelesno iskustvo iz promjenjene perspektive i putovanje u neki drugi svijet, svijet kića, šarenila, koji odašilje pozitivu, svijet u kojem pozitivne emocije doživljavaš jače, poput orgazma, a negativne ne postoje. Svijet čuda, šarenilo iz snova, vožnja bajna koja za tebe traje kao stoljeće ali u stvarnom svijetu je to tek par minuta. Svakako iskustvo koje mjenja ljudsko biće na bolje i kao da skida neki "duševni teret" olakša jednostavno. Kao što rekoh neopisivo ;) .
Ionak smo na groblju pa se nadam da nesmeta ovo što napisah, ak smeta brišite i ključajte, ionak je tema od starta priglupa :upiii:.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.