Vutra šlag!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
Napravio mlijeko od vutre èekao da se ohladi i napravio šlag. Pojeo sam sad to i èekam da vidim uèinak! Ostatak šlaga sam dao staroj da ide u susjedstvo pit kavu sa šlagom ( naravno neznaju da je unutra tajni sastojak ). Reakcije vam javim poslije!
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
Ajme bolesnjava. Ja sam se šlaga prejeo. Mislio sam da æe mi oèi iskoèiti. Bio sam tako napušen nije mi se ništa dalo a sve bi radio... Stara nije puno pojela šlaga tako da nisam ni vidio njene reakcije. Uglavnom bilo je to dobro iskustvo!
 
27.08.2006
0
15
0
45
AAAAAAA BRAAATEEEE... SVAKA TI CHAST!!!
Kako si se samo setio toga :?: :idea:
Ja sam do sada samo kuvao babi chaj od vutre i razbila se ko blesava... :rofl:
A keva mi opushteno trazhila da joj uberem malo vutre i da joj smotam dzhoint da se malo oraspolozhi...xexexexe :ludaci_lol:
 
12.09.2006
2
0
0
Ja sam hteo da napusim tj.naduvam tatinog ujaka znaci mog deda ujaka ima 70-set godina i neznam na koji nacin jedino da smotam sa duvanom i bude cigara moracu to da probam a inace voli da pije rakiju tako da nece ni osetiti vutru kad bude popio 2-3 casice rakije...al sam zloca,pa moramo sve da probamo a moracu i to sa jelom da probam.
 

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
Dati bilo kome nesto bez njegovoga znanja je vrlo ruzna stvar ja sam bio prisutan kad su jednome mladome policajcu uvalili trip u kavu jadan lutao je gradom naplacivao prometne kazne pjesacima i bio bi izgubio glavu da se nije naslo nas par "pametnijih" i odnjelo ga kuci..jos dan danas nezna sto mu je bilo mi smo ga uvjerili da je to "gripa" koja je tada bila u djiru..
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
Da ti samo znaš koliko sam joj malo tog šlaga dao. Pa nebi ni djete to osjetilo a kamoli moja stara. Uostalom mislim da je stara i znala šta je unutra kad je vidjela da sam radio mlijeko! Bez brige nebi nikad nekom trip ili takvo nešto uvalio. Možda samo neki keksiæ nekom frendu koji je previše naporan!