Vutra + Alkohol :P

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
10.08.2015
2
3
3
22
Zagreb
Ja bih vama svima preporucio da ne pijete nego samo duvate... Ja eto nikada nisam pio niti me to privlaci, samo vutra i to je to.. nema zdravijeg od 2-3 jointa na dan :D

• Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica

ttt

Aktivan Član
17.07.2015
124
257
63
27
Pivica+pljugica je ok al ništa drugo od alkohola
Jedino ako se već napiješ i onda po putu kući zapalit pljugu da se malo dobiješ e to je nešto,onda još sutra ujutro da te glava neboli eheheh

• Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
255
263
63
52
Piti na dobru wu je kao da si dobar auto pošarao sa grafitima i razbio mu šajbu...:)

Ipak sam prijetio da prije davno dok sam pio i budio se mamuran, đox ili 2 ujutru izlječe ili barem značajno ublaže i skrate mamurluk....

fuj cuga;):puuuh::

14.10.2015
11
49
13
22
Pozdrav. Ponekad sa ekipom mjesamo vu i alkohol i većinom ne završi dobro. Laganica sa par pivica moze proci ali nista vise, i svakako preporučujem nakon pijane noći ujutro kad se probudim onako mrtav mamuran Zapalit jox jer to je najbolji lijek za mamurluk. Zivili ljudi!!

Atox

I belong in hell
11.03.2017
444
839
93
Кингстон, Јамајка
U mom slucaju trava pa alkohol nikako, umor zagarantovan a ubrzo i spavanje.. Ali zato alkohol prvo pa trava, to je vec druga prica, mene tad na neki nacin digne i nema spavanja vec samo gas

• Sviđa mi se
Reactions: nerp

nerp

vutra x pivo
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.073
5.246
258
Mlecni Put
4-6 piva, pa nakon par sati grasak rso.. nema problema.
Ne znam za zhes i vino, ne konzumiram..
ALi recimo, nakon 8-10 piva na prazan stomak, pa potom rso.. moze da dovede do dehidriranja.. na sve rupe, cisto da prijavim ;)smiley9934

El_seeño

Lijepo je to, ko zna.
14.03.2014
47
271
53
Cryatia
Poceo sam piti i smanjio travu. Jebes travu, samo depresija. Kuzim ja da je meni u glavi depra, ali pijan se bar podsmijehnem ponekad. Mozda me i monotonija unistila... Ali mislim da cu se zabiljezit u dnevnik ne konzumacije.. Vec par godina pusim puno vise nego sto bi trebalo iako mi bas, da budem iskren, ne pase. Svaki drugi dan crne misli i nema me, a joint jedan na drugi. Jebes travu ako je ne znas cijenti, a to ocito jos trebam naucit. Teska odluka je pala, tocno sad, kad sam ovu recenicu napisao.
Od sutra, 22.5.2019 ne pusim travu dok se ne sredim u glavi pa makar ne zapalio vise.

Poslednja izmena:
06.02.2018
125
207
43
Poceo sam piti i smanjio travu. Jebes travu, samo depresija. Kuzim ja da je meni u glavi depra, ali pijan se bar podsmijehnem ponekad. Mozda me i monotonija unistila... Ali mislim da cu se zabiljezit u dnevnik ne konzumacije.. Vec par godina pusim puno vise nego sto bi trebalo iako mi bas, da budem iskren, ne pase. Svaki drugi dan crne misli i nema me, a joint jedan na drugi. Jebes travu ako je ne znas cijenti, a to ocito jos trebam naucit. Teska odluka je pala, tocno sad, kad sam ovu recenicu napisao.
Od sutra, 22.5.2019 ne pusim travu dok se ne sredim u glavi pa makar ne zapalio vise.

Jebes ljubav, to mi je...
Auu kralju, mozda ne bi trebao ti ni alkohol koristiti, vutra dokazano pomaze kod niza bolesti, alkohol je samo sranje koje ce te jos dublje odvesti,
Bilo kako bilo, sretno koji god put nasao, ali moj savjet ti je da trazis uzrok toj depresiji a ne da ju pokusas lijeciti alkoholom.
Sretno

Poslednja izmena: