Vutra + Alkohol

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
02_marihuana_contra_el_alcohol_salud.jpg
 

ttt

Aktivan Član
17.07.2015
124
258
63
32
Pivica+pljugica je ok al ništa drugo od alkohola
Jedino ako se već napiješ i onda po putu kući zapalit pljugu da se malo dobiješ e to je nešto,onda još sutra ujutro da te glava neboli eheheh
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
Piti na dobru wu je kao da si dobar auto pošarao sa grafitima i razbio mu šajbu...:)

Ipak sam prijetio da prije davno dok sam pio i budio se mamuran, đox ili 2 ujutru izlječe ili barem značajno ublaže i skrate mamurluk....

fuj cuga;):puuuh::
 
14.10.2015
11
50
13
26
Pozdrav. Ponekad sa ekipom mjesamo vu i alkohol i većinom ne završi dobro. Laganica sa par pivica moze proci ali nista vise, i svakako preporučujem nakon pijane noći ujutro kad se probudim onako mrtav mamuran Zapalit jox jer to je najbolji lijek za mamurluk. Zivili ljudi!!
 

El_seeño

Lijepo je to, ko zna.
14.03.2014
47
280
53
Cryatia
Poceo sam piti i smanjio travu. Jebes travu, samo depresija. Kuzim ja da je meni u glavi depra, ali pijan se bar podsmijehnem ponekad. Mozda me i monotonija unistila... Ali mislim da cu se zabiljezit u dnevnik ne konzumacije.. Vec par godina pusim puno vise nego sto bi trebalo iako mi bas, da budem iskren, ne pase. Svaki drugi dan crne misli i nema me, a joint jedan na drugi. Jebes travu ako je ne znas cijenti, a to ocito jos trebam naucit. Teska odluka je pala, tocno sad, kad sam ovu recenicu napisao.
Od sutra, 22.5.2019 ne pusim travu dok se ne sredim u glavi pa makar ne zapalio vise.
 
Poslednja izmena:

ledeni6

Aktivan Član
06.02.2018
386
1.315
143
Poceo sam piti i smanjio travu. Jebes travu, samo depresija. Kuzim ja da je meni u glavi depra, ali pijan se bar podsmijehnem ponekad. Mozda me i monotonija unistila... Ali mislim da cu se zabiljezit u dnevnik ne konzumacije.. Vec par godina pusim puno vise nego sto bi trebalo iako mi bas, da budem iskren, ne pase. Svaki drugi dan crne misli i nema me, a joint jedan na drugi. Jebes travu ako je ne znas cijenti, a to ocito jos trebam naucit. Teska odluka je pala, tocno sad, kad sam ovu recenicu napisao.
Od sutra, 22.5.2019 ne pusim travu dok se ne sredim u glavi pa makar ne zapalio vise.

Jebes ljubav, to mi je...
Auu kralju, mozda ne bi trebao ti ni alkohol koristiti, vutra dokazano pomaze kod niza bolesti, alkohol je samo sranje koje ce te jos dublje odvesti,
Bilo kako bilo, sretno koji god put nasao, ali moj savjet ti je da trazis uzrok toj depresiji a ne da ju pokusas lijeciti alkoholom.
Sretno
 
Poslednja izmena:
27.10.2019
1
0
1
22
definitivno N I K A D ili pusis ili pijes odaberi jedno!!.
iz mojeg loseg iskustva imam za reci da pocinju jos jace vrtoglavice koje te teraju da legnes a onda preraste i u trnce u licu itd.