Vutra + Alkohol

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
Rekao si yebes alkohol nema tu niceg dobrog, dakle okarakterisao si ga kao nesto sto nije dobro. Samim tim si sve ljude koji piju stavio u kos da nisu dobri. A ima mnogo ljudi koji piju i dobri su, ima ih ponavljam dosta na forumu...A to da je zlo i hemija zavisi samo od covekove nutrine, a ne od alkohola.Toliko odjavljujem se iz ove teme.
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Rekao sam da alkohol nije dobar, a ne da ljudi nisu dobri:eek:...to nikako ne može bit isto.
Ne kužim šta hoćeš reći, ako baš hoćeš...mogu ja također, kao i ti popit i popušit.
:D
Pablito dobro kaže...jedno je znat izbrijat tu i tamo, a drugo je sjedit svaki dan na gajbi ispred dućana ili sl.:)
 
Poslednja izmena:

NewPlayer

Aktivan Član
14.06.2018
809
5.172
233
Alkohol + vutra= ne
Vutra + alkohol= da
Ja uvijek pazim kad je to u pitanju, ne zato sto ce me tjerat na povracanje, uspavat ili nesto slicno nego jednostavno zbog zdravlja iako mogu bez beda popit 10 piva i zapalit 5 pljugi..
Najgore je kad se covjek prvo napije pa onda zapali pljugu.. to mu donese zlo jer na taj nacin nema kontrolu (naravno ako nema iskustva)
Zato je najbolje napljugat se i onda pivica, na taj nacin se moze itekako uzivati i dozirati.. A ako napravis ovo iznad napravit ces boom, na veliku kolicinu alkohola(koja te "spusti) zapalis pljugu(koja te" spusti") i za tren si na podu..
Netko moze netko ne moze, netko je tolerantan netko nije..
Alkohol ko alkohol je smece ali nije smece ako ga znas uzivat, koja pivica pljugica, malo rostilja i tekma i do jaja..
Treba uvijek bit umjeren i u jelu i picu a vutru derite koliko god mozete!
Budite pozitivni ekipa :thumb:
 

kipo

Aktivan Član
14.02.2017
306
3.528
143
Imam legu radi u popovaci na onom odjelu gdje primaju ljude po prvi put kad dodju kod njih. Kaze mi da 99% mladih koji im dodju tamo su zbog kombinacije alkohol+trava... Nekako mi je tesko za povjerovat ali nikad ne znas kako ce neko odreagirat na mjesanje bilo cega..
 

Planer80

Aktivan Član
25.01.2018
219
2.527
143
Uvek se setim grafita iz '96 u betonskom dvorištancu kod pozorišta "Dadov" - Od vutre i piva GOTIVA. Mislim da je sve subjektivno i to do krajnih linija. U mom slučaju, ja pijem samo uveče i samo pivo, ređe belo vino ili špricer ako je vino lošeg kvaliteta. Uvek ide prvo dva piva (dve čaše vina) pa vutra pa kako se osećam dalje prema tome. Jedem tek kada kažem "laku noć" za taj dan. Nikada loše iskustvo. Sad, znam ljude koji isto ovo urade i gotovo, bude im loše, zato kažem subjektvno. Takođe zavisi i od straina koji radimo. Sa druge strane po danu nikako. Alkohol osakati naša čula, vutra može ili da nas dodatno otupi ili da stvori privid da nismo "osakaćeni" alkoholom... danju samo vutra.
 

pannonian

Bogu mil, a ni Vragu nije mrzak
16.07.2018
224
1.495
143
Ja sam više za zen pristup. Ako ločeš - loči, ako duvaš - duvaj. Šalim se, ne valja lokat. Sve je u tom loše
Ali ako ideš popiti pivicu, dvije...
Radio sam na plivarici (ribar) i nije mi bilo većeg užitka od kombinacije. Od prije svitanja do iza podne radiš ko magarac, što znači da si dobro zaradio i zadovoljan si. Onako umoran i prljav se opereš, kogo je napravio ručak, natučeš se dobre hrane, onda zapalite pljugu i ločete vino, zajebancija... cijela posada. I kapetan. I život bude dobar, ali brzo završiš u postelji :)
Mislim, sve je u kontekstu
 
Poslednja izmena:
17.07.2020
2
1
3
40
Pozdrav!

Ne znam u koju bi temu smjestio pitanje no interesira me nesto u vezi THC-a i CBD-a. Inace nisam pusio jedno 12 godina do neki dan. Bilo mi je lijepo sto me iznenadilo no bio sam i jako pijan. Prestao sam jer sak prevelike kolicine pusio nekad davno i poceo sam imate takve paranoje da se smrznes. Eto, vjv ima ovakvih pitanja pun kufer pa ako netko ima volje pisati privatno da ne spamam temu. Zahvaljujem na vasem vremenu.
 
  • Haha
Reactions: grouchy
17.07.2020
2
1
3
40
Hvala na odgovoru. Zapravo pitanja i nije bilo zato sto sam pokusao pronaci odgovor na internetu no sto sam vise citao to me vise zbunilo

Prije se nisam obazirao nego sam pusio sto je bilo i to je to. Pocelo mi je smetati i imao sam teske paranoje no vjerujem jer sam pretjerivao sa svime ostalim i to sam batalio na puno godina. Zapalio sam nedavno i osjecao sam se extra super. Doduse, imam srece jer po prici vecini ljudi sto ih ja znam obicno ljudi kad se napiju i zapale oni se ugase a meni je bas suprotan efekt. Kao da se otrijeznim i postanem jako energican.

Zapravo me najvise interesira koju sortu da nabavim koja nema puno THC-a da me opet ne spuca paranoja xD htio bi da mogu zapaliti nekad navecer da se opustim i nasmijem a ne da se gusim i mislim da cu umrijeti xD
No danas sam stariji i iskusniji i shvatio sam da puno dima i nije najpametnije nego je bolje povuc dim ili dva pa pricekati nego odmah odvalit cijeli joint a onda nema povratka hahaha
 

dzidzo

Hey sexy mama xD
22.04.2015
666
2.957
163
Ne igra tu ulogu samo kolicina thc-a ima i do sorte. Razlicite vrste imaju razlicit rad i ja nisam dovoljno upucen posto sam se nedavno upustio u pricu sa sadnjom i upoznavanjem sorti.
Na tebi je sad da nadjes sta ti pase ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ParanoicniN00b