Vutra + caj (mesavina)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
07.04.2009
12
0
0
31
evo pitanje zanima me dal je itko probao mjesati vutru i neki caj, i kako mu je bilo. prijatelj i ja namjeravamo isprobati, mislim da bi s cajem bilo zdravije nego s duhanom a mozda ima i bolji okus xD evo raspisite se
p.s. ispricavam se ako slican thread vec postoji :D
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ja sam probao pušiti zeleni čaj, također da vidim jel može poslužiti kao zamjena za duhan, koliko se sjećam nije bilo loše ali nije ušlo u praksu.
Bude najčešće presuh čaj
 
16.03.2014
14
0
1
Je l probao neko sa cajem umesto duvanom? :D I kad kazete caj, je l se misli na ono iz kesice ili neke susene listove? (posto je bilo i drugih tema)
Ja sam probao sa cajem od nane iz kesice sto je izvadjeno, odlicno gori, nekako hladan i osvezavajuc dim... sad nemam pojma je l sme da se pusi to iz kesice?
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
ja sam isto probao sa mentom, mislim baš čaj od mente istresen iz one čajkovske vrećice :p nije loše, ali treba svakako duhan, i treba pazit koliko staviš jer ako je puno ubije hahaha...a također ubije fini miris vutre...ok je, ko voli nek izvoli...
 
06.08.2014
42
13
8
haha cuj bljuvanje od caja,u mene skolski (inace tezak slucaj) osusi koru banane,na sitno je sredi,smota i ispusi.izgleda da nema nekih efekata cim se ne zali.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sikac
19.10.2015
28
96
13
Ja sam jutros napravio bong i stavio malo čaja od nane čisto da vidim da li funkcioniše kako valja. Najobičniji čaj iz kesice izvađen. Moram reći da uopšte nije loše kako sam očekivao.
 
09.11.2014
134
80
43
Kad se samo setim kako sam kao klinac jednom drugaru davao da duva, a ono lipin caj...ajoj, kako se tripovao druskan. :D
Nego, ako zanima me, sta se vise oseca kad se pomesa, caj od nane ili marijana? :)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Meni sad baš žao što si probudio ovak glupu temu. Pijte čaj, nemojte ga pušit šta vam je. Kukulele, ak je nešt napravljeno za pit se pije. Zamisli da ja sad popušim svoje čarape, zašto...? One su izmišljene da griju noge, ne da se puše. Tako isto i za čaj, napravljen je za kuhanje i piće.
Kako svijet odmiče nebi se čudio da počnu šmrkat travu i pušit parizer salamu za koju godinu :fuck:.
 
09.11.2014
134
80
43
Ne znam, nesto me bas zanimalo sta li se vise oseca, nana ili mara. Nisam nikad mesao pa me zanima da li bi kao nana mogla malo ubiti miris marihuane.
A ako cemo realno, i jedno i drugo su osusene biljke, a kanabis se i jede i pusi i pije kao caj i sta sve ne, tako da, ono...sto ne moze i nanana. :D
 

changadmt

Aktivan Član
13.05.2015
523
1.980
163
35
A zapravo u vecini chajeva sto kupis,u kesicama je mesavina nekih njima jeftinih trava,sa aromoma npr hibiskusa ili od cega bi vec trebao da je caj...otvoris vise kesica razlicitih vrsta chajeva i u svakoj nadjes istu smesu, samo sa drugom aromom...
Jednom davno sam probao travu sa cajem kad nisam imao duvana,i znam da sam kasljao ko magarac, da mi je bilo bolje da sam cistaka smotao...
Probao bih mozda sa kamilicom, jer je npr odlicna kad je dodas dmt-u,ali o tome vec ne sme da se prica ovde (a o alkoholu i duvanu moze...:crazyd:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kapisla

21 gram

Aktivan Član
08.04.2008
146
666
93
In the magic forest
Baš skoro nisam imao duvana na gajbi, pa smo šveca i ja mešali sa nekom čajnom mešavinom i bilo je fino za pušiti. Mislim da je tu bilo i nane i lipe i hajdučke trave i verovatno još ko zna čega. Fino je mirisalo i nije bilo jako za grlo kao što sam očekivao da će biti.
Mislim da je definitivno zdravije pušiti bilo koji čaj od komercijalnog duvana, a pogotovu od onog iz pljuga, al' eto... čovek se teško rešava loših navika.