Vutra Cup 2019/2020

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

NewPlayer

Aktivan Član
14.06.2018
809
5.172
233
Pozdrav ekipa!
Listam po youtubeu o vutri, naletim na Cup-ove gdje se dijele nagrade po pol kile kila vutre i pogodite sta? Padne mi na pamet ideja da mi napravimo Vutra Cup, ali s drugacijim nagradama naravno :D
Posto se vec polako blizi jesen, meni je sinula ideja da napravimo Indoor cup, nesto tipa najljepse uzgojena biljka, od pocetka jeseni do kraja petog ili sestog mjeseca. Stavimo glasanje i tko bude imo najveci broj glasova dobije nagradu, mozemo staviti prvo drugo i trece mjesto. :)
Sto se tice nagrada ja sam mislio da stavimo pehare. Gledo sam po netu, nisu skupi.
Screenshot_20190802_195451.jpg
Veliki, srednji i mali pehari kostaju 180kn i plus graviranje neka bude sve skupa 300 kn(40-45e), posto je ovo moja ideja ja cu izdvojiti tih 40-50 eura i financirati pehare..
E sad, ja sam mislio novac uplatiti vutri, preko vutra donacija samo je pitanje jel se kome da cimati oko toga? Iako postoji puno firmi preko kojih se moze naruciti online i pehari i graviranje i sve to stigne postom na kucnu adresu ali to sad povlaci pitanje, sto ce njemu prvo mjesto za najljepsi uzgoj plus ispod toga vutra org? Hmm.. Mozda bi bilo najbolje da sami probamo nesto smisliti, ako netko ima kolegu nekog ili se bavim graviranjem da nam to napravi. :)
I jos nesto. Posto nas ima svugdje po malo, rasireni smo. Ovdje bi nam trebao covjek iz svake drzave da odradi to, mislim, moze i iz jedne samo ne znam koliko kosta iznos slanja paketa iz hr u druge drzave i obratno ali mislim da bi mi skupili vec nekako lovu za postarinu :)
Samo postoji jedan problem a to je ime posiljatelja i ime primatelja, vecina ljudi je u strahu zbog zakona ali i zato imam rijesenje. Posto ja ne growam preko zime jer nemam gdje a i preko zime sam po terenu ja bi vrlo rado to preuzeo na sebe i bio posiljatelj jer cak i da se dogodi neki problem ( Ne prizivaj budalo) meni nmg nista nac, a i sto bi se dogodilo radi jednog pehara kad su i posiljatelj i primatelj konzumenti i nije im u cilju stvarati probleme jedan drugom :)

Ako ima netko nesto za dodat, dat neku ideju, prokomentirat sta i kako bi bilo najbolje, uvest neka pravila, neka slobosdo napise, zato i je otvorena tema da se prvo dogovorimo..
Ovaj kup, mozda nije nesto posebno niti dovodi u pitanje kakav ste vi grower, netko mozda jednostavno nece imat srece sa genetikom sjemena i slicno nego jednostavno da za par godina, ma za 10 godina kad budete usli u svoju sobu i pogledate na polici pehar ili jos bolje ako vam bude smeto(ustvari nedaj boze) pa ga izvadite iz stare kutije s tavana, pogledate pa se nasmijete i prisjetite kako ste davne 2020 imali najljepsu biljku na balkanu:D
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
koliko se ja secam, bilo je na forumu nagradnih igara i nikad nije bilo problema. organi reda nisu hteli da se smaraju urucivanjem nagrada a takmicenje je samo za one kojima dupe gace ne zvace. ako se dogovorimo, sve se moze organizovati. pitanje je samo da li ima zaintreresovanih
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
E ali.... Što "ako" organi reda prate forum,(retoricki) " i poslje nekim pretresom nađu pehar osvojen za najljepsu biljku na vutri? Imao bi sve o tebi od a do ž, od prvog do vjerojatno zadjeg growa" inače ideja fina i bilo bi ljepo dobit takvo priznanje od članova, podržavam:thumb:
 

Palac

So Fuckin High
Poznanik Foruma
03.08.2015
1.348
10.763
358
Kao sto rece Power takmicenje je za one kojima dupe gace ne zvacesmiley9934
Poznajem momka kome je antiteroristcka jedinica upala na pretres zbog neke glupe objave na netu. Naravno sa sve profi hakerom I izmedju ostalog nadju na kompu fotke od par biljaka. Na osnovu datuma kada su napravljene fotke bili su u fazonu ovo ko je popusio mozda je do sada I umro. Bilo je tu jos materijala za ozbiljnu optuzbu ali se nista nije desilo. Čak su mu dobra dva meseca drzali racunar u istrazi I na kraju vratili.
 

NewPlayer

Aktivan Član
14.06.2018
809
5.172
233
To bas i nije neka uspomena, a uvijek se mozemo dogovoriti za nagradnu igru gnojiva i opreme..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.