Vutra Cup 2019/2020

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Velicanstveni

Član šumske uprave
22.04.2013
379
981
93
Jedina kategorija koja bi bila legitimna bje da staff bira koje bobe i osnovne uvjete. Natjecatelji su duzni odabrati kategoriju uvjeta i bobu. ‍♂️
 

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
Pehari su hrana za ego ... koji će vam to đavo ??? Ja imam pehare sa izložbi koje je osvojio moj ker i smučilo mi se da brišem prašinu s njih pa su završili u kesi ispod kauča ... I ker više ne ide na izložbe ...

Seedsman fino daje semenke, skoro svakog meseca imaju neke nagradne igre ... Oduvek je bilo bolje dobiti novčanu nagradu pa nek kupi svako šta oće ..a za uspomenu ima proglašenje na forumu ako već pravite to takmičenje :)
 

NewPlayer

Aktivan Član
14.06.2018
809
5.172
233
Po meni nema smisla dijeliti opremu, sjemenke i ostale stvari vezane za growanje kao nagradu.. To mozemo i sami kupiti a pehar je pehar, tu je da te podsjeti na tvoj rad i trud.
Bravo meskili,nista bez licne provjere i kusanja biljke!!!
Cup organizirati negdije,natjecatelji nose uzorke na degustaciju.E to bi bilo ono pravo mada vjerujem neizvedivo. :confused:

Ovo bi bilo ekstra :)
 

likfrik

Aktivan Član
18.07.2018
310
1.310
143
44
koliko paranoja za pehar a žive u boxovima ljudi baš bi pehar gledali meni nisu ni prigušnicu odnjeli, gnjojiva,,ništa,svijetlo i biljke iščupali.
koliko im je dovoljno za optužbu.
a dobro uglavnom ćio sam reći da mi se sviđa ideja, i ako bude kategorija za nejgoreg growera.
ja sam tu :razvaljen::
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Bravo meskili,nista bez licne provjere i kusanja biljke!!!
Cup organizirati negdije,natjecatelji nose uzorke na degustaciju.E to bi bilo ono pravo mada vjerujem neizvedivo. :confused:
Imali smo jedan takav Cup.2012. preko 25 clanova sa foruma je bilo na jednom mjestu,...rostilj,peka.
Hebeno :)
I nije bilo paranoje..
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.538
188
57
opa cupa
Imali smo jedan takav Cup.2012. preko 25 clanova sa foruma je bilo na jednom mjestu,...rostilj,peka.
Hebeno :)
I nije bilo paranoje..
Imali smo i pred toga godinu,dve druzenje bez paranoje.Mada sa manjim odazivom al smo zato razbili led za 2012 ;)
Al to su skupovi,druzenja...mi pricamo o takmicenju Vutra org Cup. :)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Pa isto je to..samo sto tada nismo djelili pehare haha..htjeli smo ocjeniti cija je marihuana najbolja,ali je to propalo nakon par pljuga..vise se nije znalo cije je cije i koja je najbolja,iako smo sve imali slozeno na stolu..sa imenima strainova i tako to.Nekako je peka preuzela inicijativu ,dok je istovremeno kruzilo 10ak pljuga
Sve su bile za pehar :)
A peka je bila za medalju......zlatnu :)
Obrazine izpod peke..neka to bude prva nagrada hahaha ,a pojest cemo zajedno.

Najvaznije je dobro drustvo..nesto malo marihuane i
 
Poslednja izmena:

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Mene čisto zanima nakon sto sam si uljepšao vecer, tko je na kraju dobio pehar? Ili se jos očekuje pobjednik? :D
Ova spominjana peka je bila napunjena svinjskim obrazima. Da vi samo znate kakva je to poslastica. Meso koje se srče ali jer je zaljepljeno na prste i vilicu. Ajajajajaj
 

Grona

⸸Ⓐ⸸
Banovan
20.05.2014
703
3.724
163
Nadam se da će na sljedećem bit koji griz i za nas biljojede! :D
Ili bar malo mjesta iznad žara pa da se stisne i vege roštilj pored mesne peke! ;)

Ili ćemo tikvice na rašlje i peć nad pekom :D :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.