VUTRA EPP

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
nek se jave dobrovoljci koji poznaju neke tehnike il imaju ideje kako napraviti podlogu za miševe, majice, beðeve, vatever, tenkove helikoptere i tak
postajte ovdje šta god mislite da æe proæ

e da znajte da se za pare nemate kom obratit he he
možete pitat tu na sajtu ko bi htio kupit bilo šta što æete izradit pa to može biti neka vrst off reklame

ak neko sluèajno radi tak neki poso, nek se javi možda bi više nas kupilo

btw šta je s onom majicom?
 

Ledo

Aktivan Član
12.11.2006
219
3
0
36
Evo da se pohvalim...
Ja poznajem i vrlo dobro vladam škara-tehnikom, znaci u stanju sam izrezivat sve dimenzije pisanih, te tiskanih slova, sa papira, kartona i drugih slicnih lako-rezljivih materijala :D :) :eek: :lol: 8) :p :oops: :roll: :wink: :evil:
 

propaganja

Aktivan Član
25.12.2006
149
1
0
www.idem.eu.tf
Ja vladam adobe flashom i pravim propagandni film..
potrudit cu se da obuhvaca sve sto je najbitnije za odašiljanje poruke.. od povijesne upotrebe preko Anslingerovog rata i podrške njegovih prijatelja iz pamuène industrije, lažne kampanje kojom su progurali svoj interes i veta ujedinjenim narodima za potpisivanje poštivanja njihovih novih zakona. Pa nadalje preko medicinske upotrebe i objektivnih opasnosti konzumiranja do moguèih razloga novih prohibistièkih zakona u nas i njihovih moguèih uzroka.

Pa.. ako ima ko ideja.. javite.. tek slažem scenarij :)
Koristim uglavnom vec postojece filmove, što za što protiv prohibicije.
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
pganje nek napravi film
ledo nek isprinta slova
svakom po jedno slovo
i slažemo reèenice mmmmmmm
 

propaganja

Aktivan Član
25.12.2006
149
1
0
www.idem.eu.tf
evo ovdje ponavljam svoj post jer je ova tema bolje mjesto za njega.

Imam ideju što se tièe obraèanja javnosti. Pisma koja su opširna odbijaju ljude. Ne shvate cijelu poruku i nemaju koncetracije za detaljno èitanje.

Poèeo sam prevoditi jedan "edukativni" lutkarski crtiæ. Sa Mulderom i Scully u glavnim ulogama. The MJ Files.
Ne znam jel ga tko gledao, ima oko 8MB i kaže sve što se ima za reèi.

Ja bi da ga prevedemo do kraja i da u pismima šaljemo link, gdje da ga pogledaju. I možda samo jednu dvije reèenice o temi filmiæa.

pogledajte moj prijevod(samo dio) http://www.hemp.freehostcpanel.com/video/mj_files_prevod.swf

downloadajte ovaj filmic sa "desni klik" "save as".

Ako ko nije zadovoljan sa nekim mojim prevodom nek mi pomogne tako da mi javi kako bi on preveo taj dio teksta ili ove tekstove koje još nisam preveo.

Dakle što mislite o slanju ovog filmiæa u privitku e-maila, odnosno slanja samo linka na filmiæ, i ministrici i medijskim liènostima.

Dodao bi na kraju filma naš tekst. Nešto tipa...

Ne tražimo od Vas da ispravite nepravde nanešene nam kroz povijest. Samo Vas molimo da ne èinite nove nepravde, da konzumente ove biljke ne trpate u zatvor. Da uvedete klasifikaciju supstanci i dekriminalizirate posjedovanje malih kolièina marihuane.
Sada kada znate neke èinjenice o marihuani možete djelovati po svojoj savijesti i ublažiti zakone koji samo pune sudnice nedužnim konzumentima.


Pomozite mi oko ovog završnog teksta, htio bi da je što kraæi a što udarniji.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.