Vutra festival - filmovi za gledati dok si napušen

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

CIKABAJA75

Banned
Banovan
12.04.2009
87
41
18
31
Tko nije još pogledao za domaci uradak obavezno [video=youtube;Zm7r491n-8o]http://www.youtube.com/watch?v=Zm7r491n-8o[/video] moj najbolji film, gledo sam ga 3 puta. Dvaputa napušen i jednom trijezan jer nisam skužio što je opće radnja u filmu od smijanja.

Sad čekam nastavak The Rum Diary - Official Trailer [HD] - YouTube Depp je takva pojava u filmovima da to nisu istine.. Hahaha
 
23.10.2011
23
1
0
34
Preporucio bi How High, The Hang Over i Limitless :) one of the najsmesnijih :) (Bar meni ima ih jos dosta ali ovi su mi na naj :)
TIP : Gledaj kad si dobro napusen :)
P.S Uz How High je vrlo moguce naduvati se samim gledanjem filma haha :)
 
10.01.2012
1
0
0
31
South Park,jes' da je animirani serijal,ali mi nema ništa draže gledati kad sam spuuuuš... i bilo koji film sa Jim Carreyem xD
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
hehe South Park je classic...

ja sam si skinuo malu (25gb) kolekciju crtića sinkronoziranih na naški, DVD kvaliteta.... sad imam što radit :)

ima novih naslova.... ma epic je sve... od petra pana iz 1988' pa sve do ovih današnjih
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Pogledao Enter the void....bija napusen i ***** film skuzija nisan u biti jesam ali to je film za trip i nikako drugacije cini se meni!
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Preksinoc pogledao Harold & Kumar prvi dio, nije baš da sam se razvaljivao od smijanja kako su mi svi govorili, tj nisam se uopce nasmijao pošteno. (bio napušen)
Sinoc sam pogledao drugi dio, i mogu reć da mi je smješniji od prvog, ali opet ne zaslužuje tolku hvalu, nasmijao sam se jedanput malo jače i par puta onako kratko. (bio napušen)
Veceras je naredu treci dio, ovaj božićni.... nadam se da cu se smijat jer svi hvale da je urnebesno vo-no..... (bit cu napusen)
 

Dr.Chronic

Aktivan Član
24.01.2012
157
18
28
Da Bigl kak kazes Harold & Kumar prvi dio je ok al nije smjesan ko drugi dio... Ja nisam jos naso za skinut ovaj bozicni trebo bi to pogledat isto ..

Dosta puta kad sam bio napusen sam gledo American Dad jako smjesna serija
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Pogledo sinoc i treci dio Harolda i Kumara, bozicni onaj...


Sve u svemu, trilogija mi opcenito nije nesto previse smijesna bila... Kumar je imao svojih ispada koji su me nasmijali, a bome i NPH bez kojeg ovaj film nebi bio to.... A onaj Harold me tolko puta nazivcirao da sam htio razbit ekran....

5/10 od svih komedija koje sam pogledo... mozda zato jer sam ocekivao više jer mi je puno ljudi reklo da je FUCKING HILARIOUS.... al nije... :(


Večeras na terminu Enter The Void....
 

Dr.Chronic

Aktivan Član
24.01.2012
157
18
28
Ja sam danas gledo po 100 put Freddy Got Fingered i posteno se nasmijo :D :D ,a poslje toga gledo Dude where's my car i nasmijo se ... Sad idem stavit skidat ovaj bozicni Harold i kumar da pogledam sva tri nastavka
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Your Highness....


moje duboke preporuke..... Your Highness (2011) - IMDb

Ima malu ocjenu na imdb zbog koje sam bio skeptičan oko gledanja i sinoc sam ga slucajno pogledo i oduševljen sam.... 3 puta smješnije od sva 3 harolda i kumara zajedno koji su po meni prenapuhani i imaju prevelike ocjene na imdb....

(da napomenem - nisam bio nakuren i smijao sam se bome pošteno....)
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Pogledajte ovo,moja preporuka....Stvari su svuda teske
[h=1]Cheech & Chong[/h]http://www.imdb.com/title/tt0084788/
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Good Bless America, odlična komedija bar meni jer sam se naduvan smijao sam sa sobom:)
Savršeno prikazuje američka neambiciozna derišta i materijalističku ovisnost i bescijenje ičeg ljudskog. To se polako(ili ne baš polako) seli na ovu stranu oceana, realiti gluposti, američki idoli i talenti bez ikakvog talenta i sve zapakirano u finu komediju.
http://www.youtube.com/watch?v=GEFj0Pngu_E