Vutra festival - filmovi za gledati dok si napušen

• Vutra Radio is back. Možete ga slušati preko forum plejera ili preko web plejera. Slušamo se!
Hempatia Seedsman iGrow Mills Nutrients

Minja3

Aktivan Član
13.10.2010
185
538
93
https://www.gledalica.com/sa-prevodom/loveless-2017-video_5d6a05cce.html

Roditelji u jeku razvoda , dečak , njihov sin jednog dana nije došao kući posle škole ... Hiper realizam modernog društva , površnih onosa i hipnoze modernom tehnoogijom .. Film se spušta duboko u patologiju sistema poljuljanih vrednosti i načina života .. Neko u komentarima napisa da je ruski smor .. ali meni je ovo jedan od boljih koji sam gledala ove godine ..

Sviđa im se: Alika and No Joke

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.383
16.363
358
36
Tacna
Eo od mene preporuka za jedan dubokoumni movie koji će vam zagolicati maštu, pogotovo ak ste high o_O.
Film je iz 2006-te godine, spada u kategoriju...kak bih ja rekao "mindfuck" filmova sa odličnom glumačkom postavom predvođenom Hugh Jackmanom i jebozovnom Rachel Weisz. Inače ovakvi filmovi su kod nas uglavnom nezastupljeni, preciznije zabranjeni. Više manje da nebi netko počeo preispitivati svoje stavove, vjeru i uvjerenja :fuck:.
Ukratko radnja se odvija paralelno kroz povijest, od drevnih Maya, pa sve do današnjeg doba prateći dvije osobe kroz život, smrt, duhovnost, novo rođenje, u potrazi za besmrtnošću i vječnom ljubavi.
Definitivno film koji vrijedi pogledati :thumb:.

The Fountain:

-BäR-!

-skill from hill-
Poznanik Foruma
13.01.2016
596
3.142
163
Čudna šuma

sale82ful

Drug Član
18.12.2013
892
987
113
Bogme bi i ja ovo rado pogledao. Ali patnja mi je bez prijevoda.
Msm, mogu i bez, ali uz obavezno preznojavanje. Nisam skroz u fulu sa engleskim. Ako nabasate negdje na titlove prijavite ovdje.
:razvaljen::

Sviđa im se: hazeri