Vutra festival - filmovi za gledati dok si napušen

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
31.01.2007
33
1
0
36
ja sam odusevljena filmom 'O Brother Where Are Thou'!kad sam ga nabavila gledala sam ga jedno mesec dana dva puta dnevno...fenomenalni likovi, fore, muzika :)
A tu je i '3,14(Pi)','Paklena pomorandza', 'Dead end' ,'Three..extremes'...ima ih dosta ali su mi ovi sad u umu...i vredi ih pogledati.
 
22.06.2007
7
0
0
38
Ljudi,, ja vam strogo predlažem da si pogledate film ; GRANDMA'S BOY !!!

Ali morate bit HIGH,, jer je film fakat Spaljen !!!

Uglavnom,, dobio je taj neki Stoney Award za 2006-u god.

Very Cool !!! :banana_dred:
 

domacicarulz_mostar

Aktivan Član
09.12.2007
64
0
0
36
neki dan sam gledao "marsala" naduvan naravno i film mi je tek sada postao dobar pogotovo oni dijelovi gdje onaj travar se pojavljuje...
ti farbaj zidove,ti pravi parole,ti ces pomagat u kaficu,a stas ti radit??? Ja cu zalivat travu!!!
Trava je zakon!!!
druze tito nesto bi te pito,dje je moje sa tavana zito,nema vise trave,shita ni dopa...
prejeben film,svakako preporucam
 
25.12.2007
15
0
0
38
Definitivno:

"Ovo nije jos jedan glupi film za mlade"

Oči će vam poispadat od smjeha !

A neko je spomeno "Goli pištolji" koji je stvarno i zaista ;D ;D ;D
 

korisnièko vime

Aktivan Član
17.05.2005
168
6
0
StBole je napisao(la):
nisam gledao nastavak, devil's rejects, moram da ga nadjem da pogledam jer sam se prvim delom odusevio. thanks

ako imas jos koji takav reci da ga potrazim.

po meni je devil's rejects dosta bolji.



nobody je napisao(la):
Ne znam dal je neko spomenuo

Scanner Darkly

Kida kolko je lood. Radjen je na foru Walking Life(propushten je kroz filtre i izgleda kao crtani), po romanu Filip K Dika (Blade Runner, Vanila Sky, Totalni Opoziv, Suvishni Izveshtaj, Screamers..). Glume Kianu Rivs, Vudi Harleson, Robert Dauni DZunior, Vinona Rajder.

Must see

stvarno odličan film. i da se smeješ i da se zamisliš, a i lep je za gledanje.


La Science des rêves
http://www.imdb.com/title/tt0354899/

Mnogo dobar! Od lika koji je pravio spotove za Daft Punk,...



Neko je već spomenuo Guest House paradiso koji je stvarno odlična komedija.
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Pustite te priče, dajte linkove za filmove o kojima govorite.... da raja mogu skidati filmove koji su po vama dobri...
znači naziv, link i naravno dobro bi bilo i prevod
Nemesis je extra pravio postove, šteta nema ga već duže....
Al vjerujem da ima dooosta filmova (ako ne i svi) na torrent's sajtovima... skinite uTorrent (najbolji Torrent klijent, samo 1 exe fajl). Takodje imate i nas jezik, a to sve imate na www.utorrent.com, njega instalirati i u inst. dir kopirajte "Language File".... Mnogo učinkovit a jednostavan do bola... još na našem, sa njim možete tražiti ostale torrente sa naj-torrent sajtova (direkt)
Eto mali tutorial o torrent-ima jer tu stvarno svega ima, od filmova do igrica, tv emisija, sta god... po meni dobri torrent sajtovi:
www.isohunt.com
www.torrentportal.com
www.toptorrent.com www.torrentspy.com i sl.
 
11.10.2007
46
0
0
45
ovako:

trgovci (kevin smith), down by law (jim jarmusch), royal tenenbaums - obitelj čudaka (wes anderson), rushmore - tajkun s rushmorea (wes anderson), darjeeling limited (wes anderson), sin city (rodriguez), being john malkowich (spike jonze), eternal sunshine of spotless mind (michel gondry), sleepy hollow - sanjiva dolina (tim burton), big fish (tim burton), straight story (david lynch), cijeli twin peaks serijal, matrix naravno, al je vec toliko puta gledan da nema smisla vise neko vrijeme. kao ni pulp fiction i kill bill.:hehe:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
ok idemo u off... ja sam krenuo doduse... mislim htio sam da raja znaju za torrent (posto sam se iznenadio koliko ih uopste nije ni culo niti zna sta je to... i kako fercera)....
Mislim da imaju uvid u torrente koliko-toliko, i dalja rasprava je bas off topic !!!
Svi ovi postovi, kao i ovaj ce se obrisati nakon nekog vremena !!!!
 

SmokeyThePot

Aktivan Član
18.01.2008
140
35
0
50