Vutra festival - filmovi za gledati dok si napušen

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
https://www.gledalica.com/sa-prevodom/loveless-2017-video_5d6a05cce.html

Roditelji u jeku razvoda , dečak , njihov sin jednog dana nije došao kući posle škole ... Hiper realizam modernog društva , površnih onosa i hipnoze modernom tehnoogijom .. Film se spušta duboko u patologiju sistema poljuljanih vrednosti i načina života .. Neko u komentarima napisa da je ruski smor .. ali meni je ovo jedan od boljih koji sam gledala ove godine ..


 
  • Sviđa mi se
Reactions: Alika and No Joke

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Eo od mene preporuka za jedan dubokoumni movie koji će vam zagolicati maštu, pogotovo ak ste high o_O.
Film je iz 2006-te godine, spada u kategoriju...kak bih ja rekao "mindfuck" filmova sa odličnom glumačkom postavom predvođenom Hugh Jackmanom i jebozovnom Rachel Weisz. Inače ovakvi filmovi su kod nas uglavnom nezastupljeni, preciznije zabranjeni. Više manje da nebi netko počeo preispitivati svoje stavove, vjeru i uvjerenja :fuck:.
Ukratko radnja se odvija paralelno kroz povijest, od drevnih Maya, pa sve do današnjeg doba prateći dvije osobe kroz život, smrt, duhovnost, novo rođenje, u potrazi za besmrtnošću i vječnom ljubavi.
Definitivno film koji vrijedi pogledati :thumb:.

The Fountain:
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598
Ufff...ovaj prvi brijem da je odlican..ova druga dva mi nisu po gustu jer ne volim filmove gdje uzgajivace,pusace usporeduju sa nekin gluipm,nerealnim tipovima..E..jos da prijevod skinem i krecem:let::thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: -BäR-

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598
Ma mora biti @Stipe ce to iskopati kad mu bude dosadno pa ubaciti ovdje...ali onda kad mu je stvarno onako dosadno pa uleti:respect::thumb:
Kakav crni prijevod...to je za mene kvantna fizikasmiley9934smiley9934Za tehniku je Stipe car...sad se malo uvlacim:oops::oops:...a hebemu misa:thumb:Stipe mi te vooolimooo:):):)
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Bogme bi i ja ovo rado pogledao. Ali patnja mi je bez prijevoda.
Msm, mogu i bez, ali uz obavezno preznojavanje. Nisam skroz u fulu sa engleskim. Ako nabasate negdje na titlove prijavite ovdje.
:razvaljen::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Znači komedija/akcija/avantura inspirirana istinitom pričom, o početcima Escobarovog poduzetništva i njegovom pilotu koji je ujedno i agent CIA. Definitivno zabavan movie, s odličnom glumačkom postavom i izvrsnom pričom prožetom hrpom zapleta.
American Made:

Ima ga već za skinuti u vrhunskoj kvaliteti i prijevoda koliko hoćete :thumb:
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Meni se nesto nije dojmio taj film... Ucinilo mi se kao nesto "vec vidjeno"... Odlicno odradjen film, ali, sama prica je pomalo izlizana. Podsjeca me na spiku "Goodfellas" po principu, bruku love, ovo,ono...

Sta znam... po meni 6-10 ocjena.

Edit:
6-tica je mozda i mnogo...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Pa film ti je temeljen na istinitoj priči, meni je priča već poznata jel sam gledao dokumentarce o tom pilotu na Nat Geo, ali ovo je onak neka vesela verzija toga sa izotavljenom američkom propagandom, što je rijetkost u Hollywoodu danas.
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Stoji to da je na istinitoj prici, pa i sad ljudi tragaju za Eskobarovim parama, ali hocu da kazem, da se to nije bas realno preslikalo na ovom filmu. Nekako mi je nerealan... Ne znam kako bih objasnio...

Edit:
Da, gledao sam serijal na Diskaveriju, i na Nat Geo. Upucen sam u spiku.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri