vutra filteri

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Posto je planirana izrada filtera sa logotipom vutra.org
dizajneri a ima vas malo more :D barem se tako deklamujete :lol: u koliko imate volje,želje za pomoc izrade dizajna filtera-SRDACNO DOBRODOŠLI VAŠI PREDLOZI.. ako je moguce probajte zadrzati boju stranice

izabrani predlog ce biti nagradjen!!!!!! ako nista filterima :wink:

Takodje ako ima kod od clanova graficku firmu,radnju.. ma dobrodosla je svaka pomoc

u ime buducih korisnika tih filtera,iskreno vam se zahvaljujem
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Ne bi bilo toliko napacno, staviti koji od vutra.org banera koje su Genjo i Avro skomponovali
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Pa ne mislim, nisam BAS graf. dizajner, ali... mislim da bih mogao to srediti... mislim sa normalnim softwerom (Adobe(graf. komponente) + Corel(kompletan) ver. 12 mislim da ne bi trebalo nesto vise software niti neki jaci kompovi... mislim ja bih mogao "pokusati", nije problem nikakav, a vi onda recite, ovo valja, ovo ne valja.... pa ovo recimo da bude ovako itd itd itd... i zajedno svi ucestvujemo u kreiranju logotip-a a sto se tice nagrade, pa dajte ljudi, ne mislite valjda da sad ocekujemo vise i od filtera :) i to je "mangupski" eeee hehehehehe...mislim da je extra i ta ponuda...
:)
 

Reggaesaurus

Aktivan Član
02.06.2006
135
0
0
www.geocities.com
logo_01.jpg


Bilo bi lepo kad bi zakacili izvornu verziju logoa, sa njom bi moglo vise da se uradi :wink:
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Reggaesaurus je napisao(la):
logo_01.jpg


Bilo bi lepo kad bi zakacili izvornu verziju logoa, sa njom bi moglo vise da se uradi :wink:

oba mi se bas svidjaju samo skini ono filteri i bolje je bez www

inacer sto je neko rekao banja :D extra
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Ma extra....super sviju mi.... i upravu si Era, Filteri nemoraju biti na Logo-u, ipak ko otvori vidjece da su filteri unutra a logo bi onda mogao koristiti za vise reklama... i ja bih samo "Filteri" izbacio... inace extra je... super, ja nisam imao vremena fakat (sad za vikend jednom samo bio na komp-u a na netu samo pogledao nabrzaka forum...juce mislim)
extra extra je....svidja mi se i jedna i druga....
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Reggaesaurus je napisao(la):
logo_01.jpg


Bilo bi lepo kad bi zakacili izvornu verziju logoa, sa njom bi moglo vise da se uradi :wink:
Evo, meni se ova svidja praaavo, (bez www) i samo "Filteri" skinuti...nista vise... eventualno ako bude ono prazno, da tu stavimo neki vrhic ono smanjeno (da se ispuni prostor...) ali prvo bih da vidimo kako bi ovako samo izgedalo....
:)
extra ... :respekt:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Reggaesaurus je napisao(la):
Eh to www i filteri veceras i pijan (sto mi se ne desava cesto) tako da sutra
heheheh LOL.... lakapo haveru, mojne se naprezati previse, daj sebi "oduška" malo :) extra je uradjeno sva tri...
A sto se tice slova na polumjesecu, mislim da je cool, jer tu je, a i nije upadljivo previše... i da bez www
Extra
Ma bravo maaaajtoreee :)
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
ja mislim,da je svima jasno o kakvim filterima ja pricam?

meni su 8) -dobro si to spalaprzio uz vrenje alkohola :banana_jahach: :respekt:
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
ako imate kakve ideje vezan ena ovu temu ili sto drugo slobodno...Filteri mogu biti obicni,dupli,iam onaj big pack sa papiricima...ja mislim, da svi znate kako izgledaju ti filteri
reggaesaurus@ti si odradijo extra
pa vise manje ce sva izrada zavisiti od vise nas na forumu-od pocetka do kraja izrade,distribucije...
ovo je samo logo,sav ostali dizajn takodje moze neko drugi spesniti...
treba imati u obziru, da ce ti filteri biti dostavljeni siroj javnosti.Nazalost zbog zakona, koji nije naklonjen potrosacima marihuane ne sme biti "poticanja ka upotrebi nedozvoljenih droga-gde se ubraja nazalost i marihuana"

dosta kucanja :lamer: :lomi_pc:
 

Reggaesaurus

Aktivan Član
02.06.2006
135
0
0
www.geocities.com
Voleo bih da cujem predloge
0. Kome su namenjeni, ciljna grupa, platezna moc...
1. Koliko komada ce da bude u pakovanju
2. Cenu - na osnovu nje moze dosta da se eliminise, koliko bi ste vi platili za nesto slicno...
3. Kako bi pakovanje trebalo da izgleda, obicna kesica, neko tvrdo pakovanje i sl.
4. ...
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
Dobro ljudi znam da ispadam glup,ali o kakvim se tu filterima radi? :oops: Jel vi to o filterima za joint ili....? :afroman:

Inaèe ja vam tu nemogu ništa pomoæi,jer jedva da znam kompjuter upalit :lamer:

ps.nije da se vadim al u moje vrijeme komp si uglavnom mogo vidit samo na tv-u.Starog konja je teško neèem novom nauèiti :lomi_pc: