vutra filteri

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Mozemo i glasanje otvoriti????
Podijelimo ih recimo u prijedloge: :)
1.
2.
3.
4.
itd
i glasamo za prijedlog br: taj i taj...
naravno zadnja je SiteAdmin-a
Dobri je uradjen svaki (samo skinuti ono slova "Filteri" i bez WWW) i svaki je extra....
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
poceli smo tek ideje prikupljati i osim ReggaeS.. niko nista nije ni poslao.
a vi bi vec glasovali,prodavali...
pa naravno,da je misljeno prvenstveno za clanove vutra.org -filteri
 

Reggaesaurus

Aktivan Član
02.06.2006
135
0
0
www.geocities.com
Moglo bi recimo na jednom listicu bele boje da se nadje ovaj zmaj, nesto slicno kao vodeni zig. To bi neko mogao da uradi ako ima vremena.

Ili bi neko mogao da skenira neki filter omot prednju i zadnju stranu pa da osnovu toga napravim omat za ovaj. Jebiga kod mene jedva da ima i rizla da se kupi, tako da bi mi to znacilo.

Predlozite dimenzije 20 x 60 mm ili neke vece...

Toliko ovde pricamo koliko nismo lenji kada pusimo a pogledajte ovde, sva prica pade u vodu. Nema zle nameru u ovoj recenici samo hocu da vas pokrenem ako je moguce
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Ja bih po ovom pitanju vrlo rado pomogao ali sam tanak sa poznavanjem photo shop-a i slicno,a i nikad mi likovno bas nije islo od ruke tako da...bolje da se ne brukam.A dimenzije koje si naveo su mozda za rizle,filteri su mnogo manji. :) Izmerim pa javljam.Ali mislim da je tu negde priblizno je tako.
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Evo sto se tice skeniranja, samo recite sta treba... koji filter (ne mogu naci, imalo je negdje se kupiti lafo gotovi ono, kontas... eh, sad, sto se tice dimenzija mislim da bi neki standard trebalo staviti, jer svi malte ne, prave filtere po svojoj mjeri...ako kontate sta mislim...
Ja sto se tice graf. zezancija... nisam neki expert, znam osnovno... :)
...
Aaa imam samo pitanje jedno... Ko ce to praviti??? mislim izradjivati? Mislim kako je zamisljeno.... znam da je rano o tome ... al' :)
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
EE eevo i mene konacno :)
Meni je "prno" sistem juce, taman kad sam se vratio sa kraceg odmora :)
I tek instalirah osnovno ono, neam jos ni Corel-a ni nista od Adobe-a na kompu... tako cim ovo malo sredim ukljucim se i ja sto se toga tice...

P.S. Na kraju kad skontamo kako ce biti logo, ja sam vec organizovao kod havera (radi graf. design, te DPO sito stampa itd...uglavnom uz malu naknadu on ce mi uraditi koliko bude trebalo (mislim na stampanje, naravno ne na papir, nego na neki odgovaraju karton, eh sad ovo je jos daleko.... dok dimenzije utvrdimo te karton na kojem ce se printati ..... i dijelio bih raji okolo (na pocetku...)
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Mislim da smo se dogovorili da je bolje bez WWW (pa bilo koji logo....) jedino ako se nije sta izmjenilo dok sam bio odsutan?????