vutra, hibrid, skunk

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Djerosim

Aktivan Član
23.08.2008
59
28
8
49
Quote:
Originally Posted by iffkica
Što se tiče cijene u zgb varira ovisino o kvaliteti i količini ali otprilike ovako:

1.trava-50kn (8-10g)
2.skunk-100kn(1g)
3.shit-50kn(1g)


S tim da je skunk sve sto nema sjemenke. Zapravo skunk nam je potpuno ocvjetana trava koja je pravilno ubrana, posusena i cure-ana. A trava za 50 kn je puna sjemenja i rijetko kada je dovrsena. Obicno je uberu na pola. I cesto je plijesnjiva jer je ne suse kako treba

ja sam ovaj post ako mislish na njega shvatio kao post koji govori o tome da to nije nikakav skunk i nikakva vutra vec ti tako podvaljuju,,,
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Dr.$ je napisao(la):
Kao prvo nemoj decka da vredjas da je ispao budala,ja vidim da si ti ispao budala zato sto si rekao da moderatori brisu postove koji nisu tacni...evo ti link ispod pogledaj post broj #8 i sve ce ti biti jasno da je decko apsolutno u pravu,evo i ja sam to video,vi ste administratori a ne vrsite svoj posao,ljudi sad ce cim moderator to vidi da obrise tako nemoj te dzabe gledati link i traziti post broj #8 posto ce oni da ga obrisu ali eto cisto dokaz da je decko bio u pravu...pozz za klinca...

https://forums.vutra.org/marihuana-faq/1346-cene.html

daj malo bolje pročitaj taj post 8. nije govorio šta je definicija skanka nego kako stvari stoje na ulici i šta se tamo smatra pod tim pojmovima. A lordi pak je opet nešto deseto rekao.
I ja nisam nikoga vrijeđao, a moderatori vrše svoj posao zadovoljavajuće, pa i ako se naleti na neku netočnu informaciju najčešće je ispod opovrgnuta od drugih članova točnom informacijom. Moderatori nisu savršeni i može se dogoditi da stoji negdje neka besmislica, takve stvari molim prijaviti.
a ti doktore smiri malo tenzije
 
03.07.2009
0
0
0
91
Gaucho je napisao(la):
ko šta i većina ispada, oni "najzagoreniji" dolaze i zbog toga šta nisi odrpan kao oni, misle da su pametniji, kasnije mi se neda ni objašnjavat im, samo im preporučim strogo čitanje ovog foruma, bez postanja godinu dana dok sve detaljno ne istraže :D

Ma iznerviralo me sto prica da je decko ispao budala i da to nigde nema na forumu a i ja sam to nasao i bas vidim da ga nazva budalom i ja potrazim i evo ansao sam,cekam da vidim sta ce da odgovori,mozda me i banuje ko zna sta ce se desiti...
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
eeej doktore, nikog ja ne nazivam budalom, šta si nabrijan???
 
03.07.2009
0
0
0
91
kao prvo tamo nije nigde navedeno da je to sadasnje stanje na ulici,niste vi lepo razumeli...decko je vama rekao kako je pisalo a i on nije klinac zezao se,on ima 23 godine ali ok banovao si ga jbg...
 
03.07.2009
0
0
0
91
Weedran je napisao(la):
eeej doktore, nikog ja ne nazivam budalom, šta si nabrijan???

Lordi ce sigurno opet da se registruje pa ce doci ovde da vidi sta smo dalje pisali,ajde objasni mu ti sta je skunk ako toliko vec znas,bez razloga si ga banovao...a nema 23,zezao sam se:icon_lol:,verovao ili ne taj klinac ima 14 godina...
 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
34
@Dr.$:
ma jel me zezaš, ali ajde bar mi zaćinjaš večer ;D

pa dajte ovo je smijurija, daj me još nasmijavaj, klinac valjda ima nekih 12 od, ovde se predstavlja stariji (14), a Dr.$ je njegov alter ego koji ima 23 8D

XD
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
objasnio sam mu ja šta je skank i šit, a kad dođe opet bit će banovan opet.
ajde nemoj se zakopavati. Ona tema je o cjenama trave i sl., a ne o definicijama skanka. Očito je čovjek govorio stanju na ulici i šta se smatra pod time, inaće nebi ni pisao to. izgleda da ću morati staviti upozorenje i na takve očite stvari
 
03.07.2009
0
0
0
91
decko ima 14 godina 100% sam siguran...klinac tek zavrsio 7 ili 8 razred ne znam tacno,znam samo da vutru nije stavio u zivotu a vec se interesuje da je sadi...jbg za skunk nisam ni ja lepo razumeo a verujem ni vecina,bolje obrisi post...
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
doktore keš, netko sa 1 postom napiše to što je napisao... naravno pokraj
svih silnih informacija ovog foruma on baš to iskopa kao i ti :icon_lol: aj pliz :)
 
03.07.2009
0
0
0
91
gloss_zelenky je napisao(la):
doktore keš, netko sa 1 postom napiše to što je napisao... naravno pokraj
svih silnih informacija ovog foruma on baš to iskopa kao i ti :icon_lol: aj pliz :)

Ne kapiram?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.