Vutra i horoskop

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

A koji ste vi znak ?

  • Vodolija

    Votes: 10 5,6%
  • Riba

    Votes: 17 9,6%
  • Bik

    Votes: 16 9,0%
  • Ovan

    Votes: 18 10,2%
  • Lav

    Votes: 22 12,4%
  • Skorpija

    Votes: 12 6,8%
  • Devica

    Votes: 22 12,4%
  • Vaga

    Votes: 14 7,9%
  • Rak

    Votes: 5 2,8%
  • Jarac

    Votes: 18 10,2%
  • Blizanci

    Votes: 15 8,5%
  • Strelac

    Votes: 8 4,5%

  • Total voters
    177

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
Malo smo istrazivali na chatu povezanost vutre i horoskopskih znaka pa evo malo da prebacimo
i na forum gde cemo se svi ukljuciti . Za sad ,vodi jedan znak ,ali necu otkriti odmah koji :icon_lol:
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
ja osobno ne vjerujem u horoskop, iako moja stara vjeruje i masu ljudi, ja gledam da sami svoju sudbinu gradimo sa postupcima i odlukama koje donosimo i mislima. ali kao sta rekoh to je moje osobno misljenje. i horskop mi jedino ima smisla ako jako vjerujes u njega pa toliko vjerujes da ti sam sebi zabrijes da ce se to dogodit sta si procito ili cuo za svoj znak i onda se to dogodi mozda, jer sanse su 50%50, a znamo da ako sami nesto naparvimo, ili odlucimo se za nesto napravit da je to 100%, jer smo tako odlucili i to hocemo napravit.

edit: ja sam vaga po horskopu i bas se gledam kao vaga i onda npr toliko se ufuram u to i kroz zajebanciju ali i za zbilju jer znam imat vutre u ruci npr, i gledam koliko bi moglo bit, kazem 0.65, bacim na vagicu i pise 0.62, i ne da bubnem broj nego otprilike i jednostavno koda dobim informaciju, koda mi je netko posadi u glavi, to isto tako dolazi iz moje podsvjesti kao jer sam ja "vaga" po horoskopu i to mnogo kao znaci u zivotu, samo sta sam ja taj izraz isto doslovno shvatio i tako ga unio u sebe, normalno, podsvjesno. eto toliko od mene!

edit 2: hahahahaha ispricavam se na silnim editima xD zaboravio sam napomenut da je tako prije bilo, sad gledam na svaku stvar sta mi se dogodi u zivotu da sam je sam potaknuo mislima i odlukama i da sam sam doso do nje. ali svejedno mi je ostala "vagicna" ruka... somewhere deep down...

peace out!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
Ja sam faking vodenjak,pa opet karina,osim sto mi stari karo mamu negdje okolo 5 mjeseca,ja sam proljetno dijete :D
 

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Veliku ulogu u tome ima i podznak(u koliko ste sati rođeni) gdje ponekad podznak može dominirati pa se osoba više nalazi u podznaku(sve svoje mane i vrline) nego u domicilnom znaku.
Ja sam vodenjak s podznakom u Strijelc-u.
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
horoskopski znak navodno osobu prati do 30 godine otprilike i nakon toga pocinje prevladavat podznak...definitivno nesto ima u horoskopu,sve je zapisano u zvjezdama:thumb:
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
razumijem ja to i ja vjerujem da je sve povezano itd. ali pogledajte malo ovaj horskop, kad ja vidim staru da gleda novine medju zadnjim stranama svaki dan da zna kakav ce joj dan bit, dodje mi da placem. neki debil sta pise u novine odredjuje njoj i mnogim ljudima dan, i ljudi se ravnaju po tome, ovaj danasnji horskop nije ono sta treba bit, sve zapravo vrti jako puno love... sigurno je sve povezano, ali sigurno je i dublje od "horoskopa" s kojim smo mi upoznati.
peace out!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
:banana_rasta:ma meni je najjači horoskop u reklamnim novinama od kauflanda:)...za vodoliju uvijek piše; car si,ide te sve u životu a šta te tek čeka,ma savršenstvo:)

I šta drugo nego trk u kaufland i pol' plaće ostaviti tamo,hehe
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
DJFlyHigh je napisao(la):
razumijem ja to i ja vjerujem da je sve povezano itd. ali pogledajte malo ovaj horskop, kad ja vidim staru da gleda novine medju zadnjim stranama svaki dan da zna kakav ce joj dan bit, dodje mi da placem. neki debil sta pise u novine odredjuje njoj i mnogim ljudima dan, i ljudi se ravnaju po tome, ovaj danasnji horskop nije ono sta treba bit, sve zapravo vrti jako puno love... sigurno je sve povezano, ali sigurno je i dublje od "horoskopa" s kojim smo mi upoznati.
peace out!

kada sam reko da ima nesto u tome mislio sam vise u natalni horoskop...da nas polozaj zvijezda i planeta u trenutku radjanja odredjuje kakvi cemo bit po naravi(vise manje).
ovaj tjedni,mjesecni horoskop je cisto prodavanje magle
 

maverick

Aktivan Član
03.01.2011
340
578
93
Celi horoskop temelji se na geocentricnom shvacanju univerzuma, te je iz toga razloga odmah vritnjak v kmicu (ilitiga pucanj u prazno). Ako si zbog horoskopa zamislis da bude nest dobro proslo odma si optimisticniji, pa nakraju radis stvari s vise volje i krajnji mozebitni rezultat toga je pozitivan. Dobro veli Deratur, sve tajne jesu zapisane u zvezdama, al je odgovor u astronomiji, a ne astrologiji. A kak bi rekel Carl Sagan (Carl Sagan - Wikipedia, the free encyclopedia) jedno je prodavanje magle, a drugo znanost i ipak nijedne novine nemaju obaveznu kolumnu o astromiji. Usput preporucil bi vam Saganov Cosmos serijal (Cosmos (TV mini-series 1980) - IMDb) jedan od najboljih dokumentaraca kaj sam pogledal do sad u zivotu. Zvezde nisu staticne i pomicu se, ali jako sporo, tak da kroz koji miljon godina tih zvezdanih konstalacija nazvanih po astroloskim znakovima vise nebude, a tockice se mogu u ko zna kaj spojiti onda (list biljke neke mozda:). Jos jedan gadan dokaz protiv horoskopa su slucajevi blizanaca kad jedan od njih pogine, a drugi dozivi duboku starost, a horoskop, pa i natalni im je isti. Aktualni nelepi slucaj ak bas nekoga zanima Preminula djevoj, a njenoj sestri prakticki nist. Horoskop isto kak i vjerovanja u boga ili bogove uvjerava ljude da im neko drugi kroji sudbinu, kaj je cista bezvezarija i izlika ljudima da nerade na sebi, skolovanju, etc. Astrologija ima isto smisla kolko i iscitavanje utrobe zaklane kokosi, ali to je ono, moje misljenje.