Vutra i horoskop

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

A koji ste vi znak ?

  • Vodolija

    Votes: 10 5,6%
  • Riba

    Votes: 17 9,6%
  • Bik

    Votes: 16 9,0%
  • Ovan

    Votes: 18 10,2%
  • Lav

    Votes: 22 12,4%
  • Skorpija

    Votes: 12 6,8%
  • Devica

    Votes: 22 12,4%
  • Vaga

    Votes: 14 7,9%
  • Rak

    Votes: 5 2,8%
  • Jarac

    Votes: 18 10,2%
  • Blizanci

    Votes: 15 8,5%
  • Strelac

    Votes: 8 4,5%

  • Total voters
    177

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
a di su malo konkretniji rezultati :)

Jung Test Results

Extroverted (E) 58% Introverted (I) 42%
Intuitive (N) 78% Sensing (S) 22%
Thinking (T) 79% Feeling (F) 21%
Perceiving (P) 75% Judging (J) 25%

Your type is: ENTP

ENTP - "Inventor". Enthusiastic interest in everything and always sensitive to possibilities. Non-conformist and innovative. 3.2% of the total population.

a evo i s jedne druge stranice..
d.jpg

di su tvoji? :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ma isto to samo su drugaciji %, stavio sam in medias res u post, nisam ni od tebe tazio bas detaljan izvestaj, neg samo malo vise od 4 slova :)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Jung Test Results
Extroverted (E) 62% Introverted (I) 38%
Sensing (S) 85% Intuitive (N) 15%
Feeling (F) 71% Thinking (T) 29%
Judging (J) 50% Perceiving (P) 50%

Your type is: ESFJ

ESFJ - "Seller". Most sociable of all types. Nurturer of harmony. Outstanding host or hostesses. 12.3% of total population.


Na neka pitanja je dosta tesko odgovorit. Na dosta njih sam morao razmisljat i preispitivat sam sebe.
Ne znam dal pod "seller" misle na prodavaca ali ja ne znam ni kupit ni prodat i to je valjda zadnje sto bi radio :D
 

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
Extroverted (E) 71% Introverted (I) 29%
Intuitive (N) 93% Sensing (S) 7%
Thinking (T) 84% Feeling (F) 16%
Judging (J) 50% Perceiving (P) 50%
Your type is: ENTJ

ENTJ - "Field Marshall". The basic driving force and need is to lead. Tend to seek a position of responsibility and enjoys being an executive. 1.8% of total population.

zanimljivo :)
 

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
negdje sam bi procita da se mora svih 12 znakova prozivit kroz reinkarnacije
 
  • Sviđa mi se
Reactions: oz

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
Jos jedan gadan dokaz protiv horoskopa su slucajevi blizanaca kad jedan od njih pogine, a drugi dozivi duboku starost, a horoskop, pa i natalni im je isti. Aktualni nelepi slucaj ak bas nekoga zanima Preminula djevoj, a njenoj sestri prakticki nist. Horoskop isto kak i vjerovanja u boga ili bogove uvjerava ljude da im neko drugi kroji sudbinu, kaj je cista bezvezarija i izlika ljudima da nerade na sebi, skolovanju, etc. Astrologija ima isto smisla kolko i iscitavanje utrobe zaklane kokosi, ali to je ono, moje misljenje.
:)
Ne postoje dvije identične karte, za takvo nešto bi se osoba morala roditi istog dana, istog mjeseca, iste godine, iste sekunde, iste stotinke sekunde na istom mjestu od iste osobe. Čak i da se to dogodi, postoji mnoštvo značenja i interpretacija istih položaja planeta, identičnih aspekata i dr. astroloških elemenata. Kod jedne će se osobe određeni aspekt manifestirati na jedan način, kod druge na drugi i tako redom. Zbog toga astrologija podržava činjenicu da je svaki čovjek neponovljiv, a prema tomu je i svaka natalna karta jedinstvena, koliko god ona nalikovala onoj drugoj.

prmjer blizanaca...i jedan i drugi imali su naravno sličan horoskop , u ovom slučaju naglašena im je bila treća kuća koja predstavlja , izmđu ostalog, promet i braću. Ta problematična treća kuća im se ispunila naravno kroz oba horoskopa , i to na način da je jedan brat, nažalost, poginuo u prometnoj nesreći, a drugom se ispunilo na način da je izgubio brata.

Prema tome ma koliko bile slične karte to nikako ne znači ista zbivanja, ali svakako će ispuniti jedno od mogućih značenja. Da bi bilo jasnije, ( naizgled ) razlika kod blizanaca ili bilo kojih drugih naizgled sličnih karata očituje se na način da svaki krene nekim svojim tijekom, počevši od banalne činjenice da se dva blizanca recimo nemogu istovremeno nahraniti , i jedan je prinuđen čekati bez mogućnosti da utječe na to i samim time "kreira" svoj vlastiti put, no karakteri će biti vrlo slični i neka zbivanja će im se tijekom života poklapati svakako..
 
Poslednja izmena:

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
INTJ - "Mastermind". Introverted intellectual with a preference for finding certainty. A builder of systems and the applier of theoretical models. 2.1% of total population.