Vutra i Mjuza

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ivory

Aktivan Član
13.09.2008
197
0
0
34
AceVox
7.gif



Registrovan: Oct 2008
Postovi: 1
Pohvalio Puta:: 0
Pohvaljen 0 Puta u 0 Tema


icon1.gif
Pitanje: Buka!
Pozdrav, novi sam na forumu ali vidim da imamo štošta zajedničkog :D

zanima me, dali buka smeta biljkama?

razlog: sadim u jednoj prostoriji, odma do nje je druga prostorija u kojoj bend svira 2-3 puta tjedno po 3-4 sata, te dvije prostorije su povezane vratima, zidovi su od blokova + na drugoj strani 15cm kamene vune pa gips ploča + piramidalna spužva 10cm. dok ekipa svira ne čuje se to nešto pretjerano jako, al ipak pitam .....

;-):banana_dred:
user_offline.gif
AceVox
Pogledajte Profil Korisnika
Pošaljite Privatnu Poruku Korisniku AceVox
Nađite Više Postova Korisnika AceVox
Dodaj AceVox u listu Prijatelja

post_new.gif
Danas, 11:22 #2 rasta-zg
6.gif





Registrovan: Jul 2008
Postovi: 83
Pohvalio Puta:: 0
Pohvaljen 0 Puta u 0 Tema


icon1.gif

--ako sviraju mozarta onda ce ti biljke bit grdosije,inace kad je prevelika buka u blizini biljke trebas ju kad naraste 15-cm iscupat iz zemlje i prorijedit korjen znaci odrezi malo vise od pol korjena i onda to stavi oko 2 dana u vodu da se biljka oporavi.nadam se da sam pomogo!!!
__________________
Jednoga dana,kiša je padala 2 dana!!!
 

Ivory

Aktivan Član
13.09.2008
197
0
0
34
Nije mi namjera ismijavat se iz nikoga...ali ovo je glupost.....rezat korijen biljci napola :D ...pa kako bi ti funkcioniro da ti neko odreze noge ?hahahah....ovo me ubilo...
 

Ivory

Aktivan Član
13.09.2008
197
0
0
34
Neznam dal je to zajebancija ali ono,cilj je ipak savjetovat druge a ne ih smuljavat....
Makar je i pitanje bilo smijesno,ali pomalo i logicno....npr.ruzama smeta zvuk dok su malene....treba informirat ljude.....ajd peace
 

Ivory

Aktivan Član
13.09.2008
197
0
0
34
da...ja mislio da nije bila zajebancija...pogotovo poslje onog sta sam procito za susenu ganju i stavljat ju u zemlju haha lol,vise se ni nezna ko se zajebava a ko ne...hehe =)
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Evo čista reklama ali kada konzumiram marihuanu i stvaram glazbu ispadne otprilike ovako nekako

Kod:
http://rapidshare.com/files/82930148/Shaman_Shandor_-_Ivan_kosi_travu.rar.html