Vutra i nase drustvo

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
14.09.2009
0
0
0
36
za pocetak,pozdrav svima...evo,clan sam vec neko vrijeme,ali ovo mi je prvi post,pa nemojte zamjerit ako vec postoji tema na ovo,nisam sve postove i teme procitao,ali eto,mislim da cete se svi slozit samnom u ovom slucaju...ako vec postoji tema,ispricavam se unaprijed,al nadam se da cete bar procitat sta imam za rec...eto,da krenem pricat zasto sam objavio ovaj post i krenuo s ovom temom
...netko ce mozda rec da sam mutav,da sam glup,da sam narkoman...neka pricaju...jebe mi se...necu im uzet za zlo...ali kakva je to drzava i jebeni pravni sustav,policija i njezini sluzbenici kad on mene zaustavi na cesti sa 5 litara vina i pusti me da odem,a ne razmislja o tome da cu ja tih 5 litara popiti, sjesti za volan i mrtav pijan ubit necije dijete...a da sam slucajno kod sebe imao za jedan gens, odoh u postaju,trpit ispitivanja i mucenja,batine i psiholosko malteretiranje 72 sata...samo zbog jedne đoje....i sad mi recite u kakvoj mi to drzavi zivimo?gdje ubojice i alkoholicari hodaju ulicom, a ljude koji uzivaju marihuanu malteretira se i pritvori?ne dao Bog da sam slucajno imao rolicu i džepu ili duhan i rizle,jer jbg,nema se para za ronhill ili cak za partner...odoh direkt na riju dok oni ne utvrde kaj je unutra,jer su tolko reterdirani da ne kuze da je obicni duhan,jer nemaju pametnijeg posla nego ***** me na ulici gdi nema jebene zive duse...a tolko su mutavi da ne vide razliku,al jgb mora nekaj pisat u zapisnik,da dobi placu koja btw dolazi iz mojega, i iz džepova svih nas koji uredno placamo porez...mislim da nije problem u nama,vec u cijelom jebenom pravnom sistemu i prokletom konzervativnom nacinu zivota svih građana ove jebene drzave....selim se u picku materinu, bilo gdje, samo da me ne tretiraju kao zlocinca kad hodam jebenom ulicom i da mi ne drka ***** jebena neinteligenta budala koja nije mogla završit bilo koji faks,a jedva i srednju školu i preko noci prakticki je postao jebeni murjak, na haubi golfa 4 jer misli da imam barem za pljugu!!!!!!!!!!!!!majmuni jedni, shvatite vec jednom, bolje da sam nosio sa sobom 1 gram trave, nego onih 5 litara vina....I NAPUSITE SE ***** SVI KOJI MISLITE SUPRUTNO!!!!!!!!!! tko ce sesloziti samnom svako dobro, tko ne, nek vam je sa srecom jer ste u zabludu... peace everybody....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.