Vutra i opasnost od shizofrenije

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Hmmm.... složio bi se da kanabis napravi veći kaos di je već kaos ili nešto granično prisutno, ali se ne mogu složit da je to zato jer su ljudi nerazvijeni. A to mislim zato jer npr ja, a i puno ekipe razvilo to nakon više godina ekspedicija u promjenjena stanja svijesti. Kao mlad sam pušio bez granica i nikakvi bedovi nisu bili, ali nešto se promjenilo. Tad sam imao gastritis i bio sjeban izvana, a sad sam nikad bolji i jači, jako senzibilan psiho-fizički kao puno softiciraniji stroj. U svemu tome ja sam prikupio puno iskustva kako psiha djeluje ali baš ta promjena kuta gledanja prema unutra i je taj trenutak kad si nešto iskopaš iz podsvjesnog pa i dalje.

Psiho-Aktivne supstance utiču na svest i misli onoliko koliko je čovek Psihološki/Mentalno razvijen. Tačka.

Ovo je sigurno međuovisno ali pitanje je na koji način. Emocije mogu biti i potisnute, a to se lako zamjeni za napredak. Put razvoja i je dopuštanje sebi osječanje potisnutog tako da puno tu ima stvari i ne mogu se suditi po koricama... kao da gledamo horor. Znam ljude koji su inaće emocionalno zatvoreni i gledaju horore kao crtiće dok neko drugi skoro pa je tamo. Reći da je ovaj mentalno razvijeniji koji ne projecira emocije nije za mene napredniji.

Čovjek se zna osječati jako loše dug period samo jer vidi i osječa veći komad problema nego prije...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Keva

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Ova misao ti je moj odgovor na pitanje...
"Ono što jesmo rezultat je onoga što smo mislili. Um je sve. Šta mislimo to i postanemo." -Buddha-
Lijep pozdrav!!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: malatruba11

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Tako je... sve šta si mislio da jesi ćeš morat izbacit. Pogledaj samo Buddhin put... jako se napatio da bi shvatio da je sve uvijek bilo tu... danas se na to daju razno razne dijagnoze i umjesto da se ohrabri i gleda na to pozitivno, osuđuje se i gleda negativno, pokušavaju te napravit kao šta su oni- "normalni"...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: H2O888

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.155
358
Svuda pomalo
Eh kad ne bi bila ova nasa voljena biljka svet bi bio dosta porozan, sreca imamo je I to me jako puno nadahnuje uzivajte u trenutke koje daje vuva I zivite punim plucima odoh da sjebem jedan mali buksic uz jutarnu kaficu poz vutra.org