Vutra i psihicko stanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
13.10.2018
1
2
3
27
Zdravo svima. Nemam anksioznost i slicno ali video sam da vutra jako utece u vezi toga kakav si psihicki.

Imam problem i ne mogu da pusim vutru ne prija mi vise.

Znaci nisam raspolozen i kad me drug zove da ispusimo vutru sve bude ok ali se osecam da sam 100% ukocen i ne osecam telo, bas nista kao da imam 15 god i da sam otrcao 10 km i moram da dodjem do vazduha,zablokira i mozak i sve i ako je oko mene priroda lepo vreme suncano i opusteno. :D

I kad dodjem kuci onda sam srecan i kao da hocu da placem kolko mi je bilo lepo dok sam bio u drustvu i prirodi sa drugom ali tad nisam pustio osecanje i emociju nego sam cekao da dodjem kuci , automatski uvek ovo uradim i mislim da je zakljucak da se vutra pusi kad si raspolozen a ja imam problema zbog kojih mi nije do druzenja i setanja u prirodi,zato kad izadjem medju ljude jos naduvan realno je da se zatvorim i izgledam kao malo uplaseno dete jer nisam raspolozen a vutra jos poveca tu emociju.

jel ovo realno ili umisljam?

imam problema u pravom zivotu kao sto rekoh koji izazivaju stres dok to ne resim, bolje da batalim i vutru i slatko i sve sto se racuna kao "zamena" jer samo povecava problem :D