Vutra i spavanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
07.12.2019
13
16
3
25
uuu bro, pa ne tako. smotas oko ponoci pa ne spavas do sest ujutro, smotaj oko sest popodne pa oko ponoci budes za sovku :) il kad te vec drzi toliko na nogama, duni pre posla pa premestaj po magacinu i sta treba i sta netreba, onda posle posla lepo kuci pa sovka ;)
Bro uglavnom duvam danima kada ne radim (pet,sub) zato tako kasno odem spavati.
Uvijek kada idem na posao trudim se naspavati da sam svijež za posla jer imam dosta veliku odgovornost.
Ali vidjeću da duvam manje količine po danu pa vidjećemo :D
 

Infinity

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
21.03.2019
1.769
10.133
358
Probaj leći spavat u 10 minuta poslije duvanja, ko top ćeš zaspat. Poslije 20 minuta od duvanja poćinje dizanje, i narednih sat dva nema spavanja. Tako kod mene funkcioniše, probaj, možda ti pomogne
 

Lovetogrow

može se sve..,a gajenje vutre,najviše!
27.08.2019
1.272
13.291
358
Super: Idealna kilaza za tu visinu niti si lijen niti previše krhak(mrsav). Godište: luđačko. Pucaju hormoni na sve strane ( ja u tim godinama i da sam mogao nisam htio spavati) :rolleyes:

Radno vrijeme u marketima je do cca. 16h ili 22h (u smjenama). Tako da mislim da taj poremečaj je
1. Do ne kontrolisanog spavanja u popodnevnim satima kada se vratis s posla.Si inaće navikao organizam da bleji u ovu elektro do 2-3 jer ne raniš!! Čista navika!
2. Da nije neki prije treninga NO Explode supliment ili protein poslije treinga pa te oni NE drkaju po noći. Zbog extra dodataka za snagu.
3. Uzbuđenje nakon završene noći sa duvanjem te buljenje u telefon dok si jos u krevetu, TI OCI ZATVORIS ONO SE SAMO OTVORI i vrtiš se u krevetu...i probaj duvati sto bi rekli u MERAKU. bez zurbe, euforije i panike.
4.Okreni izvrni čarape naopako stavi ih pod jastuk kad ides na spavanje. Moraš ih nositi 24h!

Lijek:
Radije skuhaj 0,3dl mlijeko (zagriji do temp koju možeš piti) dodaj , pola male kašike zimeta ili muškatni orah, 1 malu kašiku putera i meda (može i bez meda ako ga nemaš u tom trenutku).
Umješaj ljetni period: bananu i zimet ili muškatni orah sa malo mlijeka i popi umjesto proteina svoj smoothie za spavanje.

Kada ti ovo dosadi onda predji na čaj od kamilice i manje sečera u čaj možeš 2 solje popiti pred spavanje.
Usput možda si promjeni položaj spavanja i pusti si ove doktore:
GoLee,ljepo si mu servirao ljek,prije spavanja,I to još receptom..svaka čast na!a na njegovu dobro-volju (smeško),nadam se da se vicu smijao,a ne pomoči..jbg,nov sam i já,al ne kužim što čovjek málo ne nađe pravi razpored:kad I kakvu,ćeš duvat.hej,Wutrex92?gajiš il nabavljaš?steroidi ili prava ishrana?
Btw(ja u tvom godinama isto trenirao AL na robiji)..samo práva ishrana,na daň jedeš u iste sati,bla bla..ak si B-B,
valjda ćeš znat,šta i kada te koliko,unosiš u tjelo...má dá já mislim,da su steroidi...nikad probo,al znam njih dosta-koji su u ta doba mladosti moje,pa sú i nesanice i nervoze imali(kažeš sam,.."možda od stresa"..) citirao zbog tebe-Wutrex92.mislim,da si môžeš SAM najviše pomoči,al hajde...mi smo "kao"tu!!nemoj zaměřit GoLee,na tvoj sam odgovor okačio "iz glave..na tanjir"drž' se lima(Wutrex92)!
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutrex98
07.12.2019
13
16
3
25
Vutru nabavljam od lokalnih dilera i iskreno pun mi je ih kur*c oni od vutre napraviše kao da je droga.
Pravio bih svoj gorw ali ne znam kako do sjemenki i ostali stvari doći.
Također ne koristim steroide pre workout-e i ostale stvari koje mogu pogoršati nesanicu.
 
Poslednja izmena od urednika:

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
Na pravom si mjestu, kreni čitati i proučavati po forumu sve što se tiče unutarnjeg uzgoja
(prostor, ventilacija, rasvjeta, zemlja, gnojiva itd.)...sve ima od A - Ž. :)
Savladaš/naučiš teoriju, nabaviš svu potrebnu opremu, a sjemenke naručiš npr. od jednog od sponzora na vrhu stranice...Hempatia ili Original Seeds Store.
I spreman si za grow.;)
 
Poslednja izmena:

Lovetogrow

može se sve..,a gajenje vutre,najviše!
27.08.2019
1.272
13.291
358
A i(Vutrex98),málo pa poćinje aut-sezon,pa imaš vremena,da malo "šire-pogledaš-sliku",malo sait-e poćekiraj, pri-pre-ma!je najbitnija, veruj mi,ja sam tek ove godine steko ,pare,znanje,interes/izplačljivost=moj je bio
cilj,kolko košta grow, struja (zanemarljivo)za box80*80/160..(zemlja,gnojivá,',u tvom slučaju'semenke );od raznih BREEDERA, meni to netreba!(menki, mislim,..a ponekad u dučanu,kom inače dolazim(š),ispitujem(š), informišem(š) SE o produktima TE njihovim cjenama..(dobivam('t češ,da vremenom valjda,te odnosom mojim budeš imao dá vlastnikom "placa" šta đabe...to bolje! :) )
Kažem ti samo,,spremaj se-out-door " pred vratima je,da se NOVI-stari site-ovi zaobiďu,sredjiva se zemlja te okolina,ja sadim meďu divljima robidama-T.R.N.J.E.V.O,!!znači,neprilazno čovjeku,a gamadi se braním različitim oružjem!! opálit Ču temu,kad budú krenule"pripreme za out-sezon"..,ideje..
Pozz i ✌ by Lovetogrowe
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: GoLee and Vutrex98
07.12.2019
13
16
3
25
Čitao sam neka istraživanja zbog čega se može javiti nesanica zbog marihuane i tamo sam našao da vutra povećava otkucaje srca i krvni pritisak.
Marihuana povećava krvni pritisak i potrebno je duže vrijeme da se on vrati na normalu. Još ja prirodno imam malo veći pritisak i mislim da je to jedan od razloga javljanja nesanice. Ipak zbog zdravlja ću prestati da duvam, jel imate neke savjete jer više puta sam pokušao ali teško ide?
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
Koliko ja znam kanabis ubrzava otkucaje srca, ali ne povišava tlak već ga snižava.:)
"Već nekoliko minuta nakon pušenja, kanabis utječe na srce. Aktivni spojevi u biljci mogu uzrokovati proširenje krvnih žila što smanjuje krvni tlak, koji utječe na ubrzanje otkucaja srca odnosno lupanje srca. Otkucaji srca se povećavaju kako bi ono nadoknadilo niski tlak. U nekim slučajevima broj otkucaja srca može se povećati za čak do 30% što može izazivati anksioznost (osjećaj tjeskobe) i opasnost od srčanog udara, međutim šanse za ovaj ishod su prilično slabe.
Treba očekivati slabo lupanje srca kad konzumirate kanabis, ali to ne bi trebalo biti toliko snažno da osjećate posljedice/rizik."

...a i u temi na forumu možeš vidjeti, moderator
opa cupa je mjerio tlak prije i poslije konzumacije, potraži ;)...
Također, ja idem na liječnički svake godine radi posla...0 - 24 sam :razvaljen:: pa tako i na pregledu ;)...svaki put mi je tlak bio normalan, samo jednom je bio mrvicu niži.;)
 
Poslednja izmena:
07.12.2019
13
16
3
25
Juče sam duvao sa društvom neku domaćicu i nakon 4-5 sati otišao da spavam. Lagano sam zaspao, ali to je bio neki polusan sa dosta buđenja tokom noći.
Ipak moram priznat da sam se naspavao poprilično.
Ali danas nisam nikako spavao čak sam popio diazepam (bosaurin) i opet sam bio budan čitavu noć nevjerovatno.
Ne kontam šta bi moglo bit:eek:
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
Kanabis je psihoaktivan to valjda znaš, nismo svi isti...lako moguće da na tebe tako djeluje ;), ako ne možeš spavat nemoj pušit nema ti druge.:)
Kao što su ti kolege već rekle...učinak kanabisa na spavanje je također vrlo varijabilan, ovisi o osobi, vremenu uporabe, vrsti i koncentraciji, načinu konzumiranja i mnogim drugim čimbenicima.:)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutrex98
07.12.2019
13
16
3
25
Pa nema mi druge neko prestat duvat. Da čujem vaše savjete za prestanak duvanja.
Inače pokušavao sam prestati, ali nekako bez vutre budne mi dosadno i stalno mislim na maricu :upiii:

Hvala vam na svim odgovorima <3
 
  • Sviđa mi se
  • Haha
Reactions: Nogud and Badi

Hammer 2 +5 bombi

Banned
Banovan
24.01.2019
1.347
8.977
258
:wave: :djede:Ljudi bilo bi dobro da se držimo teme, ovako ne samo ova tema nego i druge na ovaj način postaju,nečitljive,nezanimljive i ne informativne.Valjda će se mladi gospodin prepoznat. Vutrex 98 ne ljuti se na gospodina opa cupa čovjek ima predobru travu koja puca na smijeh kao u samim početcima pušenja, a i stvarno nemaš razloga za to.Ja sam imam velike probleme sa spavanjem(mislim zato jer sam se ispripadao u ratu kao dijete)osjetljiv sam na zvukove. Ali ako se dobro naradiš preko dana, ili na drugi način potrošiš energiju, ideš na vrijeme spavati znači oko 22h. trebao bi puno bolje spavat.Pušenje kao način konzumacije marice pomaže da se lakše zaspi,povećava apetit, smiruje živce, potiče moždane vijuge na razmišljanje itd, itd. Ako želiš prestati pušit jer misliš da ti to smeta za spavanje iako sam siguran da to nije razlog tvome problemu.Makni se od društva koje to čini, odjavi se sa foruma, nadi neku dr.dodatnu ali i korisnu zanimaciju.Prvo problem moraš riješit sam u svojoj glavi. .. :vutra:
 

KikiFriki

Aktivan Član
27.06.2019
44
282
53
50
Muci tebe nesto drugo a ne trava.. to o cemu pricas su akutne nesanice koje vrlo lako prerastu u kronicne.. i onda ti je zivot u banani. Ne budi kao ja, poduzmi potrebno na vrijeme.. bez spavalice od po g niti ne pomisljam da cu zaspat