Vutra i vožnja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
bez vutre nevozim, tako da bi se moglo reci da san dosta odgovoran po pitanju tog, uvik se potrudim bar par dimova udrit prije vožnje :devilfingers:
 

Orange14

Aktivan Član
08.04.2013
51
15
0
Serbia
SAMO KAZES KAPI ZA OCI I U MOKRACI TI OSTAJE I OKO 20DANA ALI MOZES DA SMANJES THC AKO PIJES SIRCE I MLEKO MNOGIMA JE POMOGLO PRE NEGO STO SU ISLI NA TESTIRANJA
 

Vu ing.

Aktivan Član
09.03.2012
191
229
43
Ja sam par puta vozio napusen sticajem okolnosti - jer kolko god je dobra zurka nekad mora da se ode kuci, i uopste mi ne prija. Zamara me nekako, pocnem da previse postujem propise i non stop o tome razmisljam i to mi ubije zabavu. Samo opustanje i bolje mi da platim taksi nego da se cimam. Inace mene covek moze da provali kad vozim napusen tako sto vozim 10km/h sporije od ogranicenja (jedna crta na brzinomeru ispod ogranicenja :icon_smile: ).
 

reizor1990

Aktivan Član
23.04.2013
53
47
18
Nista lepse. Lagana voznja i muzika. hmm... Nego ste me sada zabrinuli malo ovim testiranjem. Zna li neko testiraju li u Srbiji?
Da ne pominjem da vozim vec tri godine svaki 2-3 dan po 4-5sati dnevno. Ufff... Evo paranoje. :hotpants:
 

Domar

Aktivan Član
13.02.2013
186
174
43
31
Beyond the smoke screen...
Sky ima pravo, takav je pristup bar u Zgu i okolici. Osim što dugo analiza traje i skupi su testovi. Policija isto dobije po nosu ako koriste gro takvih testova a nikog ne hvataju. Trava je tu interesantno laka za prikrit utjecaj.

Za razliku od alkohola ti i dalje dobro vidiš, motorikaje ok, malo umoran kao od posla, kod mene je jako jaka i koncentracija u vožnji, i meni iskreno su rijetke krvave oči, ali tko god radi uredski posao svakih par dana ima krvave oči od ekrana, kad bi drotovi svakog takvog provjeravali testom koji država plati ziher cca 20kn minimum, nakupio bi se trošak, tako da drotovi smiju koristiti test samo ako suu glavi sto posto sigurni da gledaju nadrogiranu osobu.

Zato ako se nedaj bože desi da ste kraj policajca samo sto posto opusteno, ne ulazite u konverzaciju, suradujte snjima kao da zelite na pristojan način pustit dečke da obave svoj posao i nece bit problema.

Tako sam ja jednom nakon fute se išao okretat na parkingu od policijske stanice, budala sam prošao rampu da je nisam i vidio, kad izleti neki napuhani drot iz kućice od rampe i dodje do auta, hvala bogu auto nije mirisao, jer je njuhnuo, popričao samnom ja se ispričao objasnio da nisam odavde iz kvarta i zbog mraka nisam vidio rampu, lik je proguto priču :)

Sretno, samo dok ste sigurni da vas pušenje ne oštećuje za vožnju ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: T-Bag