Vutra iz paketa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.01.2013
11
7
3
38
1. Pre 2 godine sam zasadio ali to nije urodilo plodom, tako da mi je ovo prvi pravi grow
2. SUUUUUUNCE mnogo wati... xD
3.Posuda je metalni lonac za pranje veša, ne znam koliko litara staje u posudu.
4.Zemlja se sastoji od svinjskog i kokosijeg djubriva + ona zemlja za cvece sto se moze kupiti po cvecarama (zuta kesa)
5 i 6.Svaki dan se zaliva samo vodom (ako su bas vrucine onda nekoliko puta na dan),
i svaki 3 ili 5 dan dodajem ova tecna djubriva
http://postimg.org/image/6wtty12xz/
http://postimg.org/image/xcy8n5gs7/
http://postimg.org/image/7ze8xjtx3/
7. Zasadjeno je pred kraj marta jer prvu sliku koju sam slikao kad su iznikle bila je 8.4.
8. Zenka je cvetala 12 do 14 dana pre ravnodnevnice
9. Cekam...
------------------------------------------------------------------------------
8.4.

19.4

8.5

22.5

25.5

22.6

Lepo izgleda, samo steta sto sam morao da posecem xD al jbg kad musko...

23.6

A na ovoj slici se bolje vide pozuteli listovi, i 3 do 4 lista je pozutelo dok ovi listovi oko hedova su normalni...
E i nisam rekao ali takodje zalivam kao sa nekim sokom od koprive>naberem kopriva, ubacim u flasu, sipam vodu u tu flasu i ostavim 3 4 dana da stoji i posle zalijem.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.261
35.798
2.698
Weed California USA
Sretan grow....i pazi se tolkog gnojenja pogotovo ovih malih biljcica.
svinjsko + kokosje + floravit + kollant + green plant + kopriva :D
al ova velka je fakat...velka :D
 

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
apa, lonac za ves?!?!? volim kad me ljudi iznenade sa "parolom snadji se", inace svaka cast brate za monstruma visljeg od mene :(

izvini samo jedno pitanje, ne kontam jel ti imas biljku, ili si imao musku biljku pa to podjelio sa nama, ili?
 
03.01.2013
11
7
3
38
hvala hvala xD
E da lonac za prokuvavanje veša ili kako već...
U loncu su bile 2 biljke, a juce sam posekao ovu musku x)
Juce sam citao dodavanju "ukusa i mirisa" biljci, pa mi je palo na pamet da li bih bilo sta postigao ako bih kupio pomorandze i onda napravio sok i sa tim sokom zalivao a ljuske da ubacim u lonac ispod djubriva i da ih ostavim tako ili da koristim ekstrat kao sto su napisali ovde http://www.kindgreenbuds.com/marijuana-grow-guide/curing-marijuana-buds/
samo sto u ovom tekstu nisam skapirao koliko ga treba sipati i kad...
 

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
Koliko sam ja skontao text, mozes to najbolje raditi sa extraktima, sto imas kupiti u prodavnici, za kolace... mala bocica, ne kosta puno mozda 1e kod mene je 1.5km
znaci fazon je kad radis flush, sedmicu, pred skidanje, pricekas da ti se zemlja jo sosusi, znaci preskoci taj dan zaljevanja, i sutradan stavi extract u vodu sa kojom ces raditi flush, al bitno je da zemlja bude suvlja nego inace, kako bi biljka brze povukla tu aromu, i kako text kaze, veoma ti je bitno kako ces je osusiti, kako bi taj miris, ukus ostao.. mada moje licno misljenje, da ti neces sada pusiti i ono imas trip da pusis narandzu, to ce biti samo par nijansi drugacji mek i ukus koji vuce na tu aromu.. probao sam drugarovu, sto je stavljao cokoladu u nju, tacnije kakao... i ono osjeti se to, al meni iskreno je smetalo jer volim smek vuje
 
03.01.2013
11
7
3
38
opa cupa je napisao(la):
To nesmijes raditi...vec sam ti negdje to napisao...jedino ako ih hoce ubiti :)
Ali do sad sam im tako radio i nije se nista desilo, ako im ne bih sipao vode osushile bi se za dan... Jer mi se desavalo da zaboravim uvece da ih zalijem (a bile su zalivene preko dana) i da oko 12h kad dodjem da ih vidim one spustene, vrh iskrivljen i ostalo... I cim zalijem one sve normalno...
Ne razumem kako cu da ih usmrtim? xD
@

ZiLac
Pa da, tako sam nesto i ja skapirao... Pa i ja bih te ekstrakte stavljao samo kako bi imala malooooooo nijansu mirisa na pomorandzu ili nesto drugo..
Hvala tebra :leafblunt:
 

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
cannabis nije mocvarna biljka, tako je pod tim da ces je usmrtiti mislio je na vodeni stres. dosta njih je izgubilo biljke samo zbog neravnomjernog zaljevanja, nadji neku zlatnu sredinu, zaljevaj svaki drugi dan, ali gledaj ravnomjerno da je zalijes, ne samo da saspes vodu i da on iscuri.. malo po malo dok sama ne krene curiti, meni trewba oko 45min do sat vremena da zalijem svoiju sa 3l vode, cak i kad preskocis zaljevanje korjen se siri u potrazi za vodom, a ako je suva na dodir zemlja, to ne znaci da je suva i unutra, neki stapicem procackaj malo prokopaj i vidjeces da je vlaqzna unutra,..

ali opet, tebi stoji u metalnom loncu, koji se brzo zagreje na suncu, a ajde uzmi u obzir da stoji na nekih 35 stepeni na suncu, zemlja vlazna, pa ajde samo pretpostavi kako se biljka osjeca u toj sparini, i zaljevaj navece, kako je nebi skuvao kad upekne zvizgan.
ali ako tvoja biljka ne pokazuje apsolutno nikakvo negiranje na takav nacin zaljevanja, samo nastavi.
 

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
gle power, ako nisi procitao procitaj text na linku sto je momak stavio. on ga je sao krivo shvatio, objasnjeno je u textu sve od a do z
 

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
okej izvinjavam se na spamu, iako mislim da nista lose nisam rekao, tako da ne vidim zasto bi me neko pogresno protumacio :signs040:
 
03.01.2013
11
7
3
38
Pa inace kad zalivam trudim se da sto sporije sipam kako bi sto vise vode upilo a ne odmah da iscuri
Probacu da vas poslusam, al kazem vam cim malo duze ne sipam vode biljka se savije
I jos jedno pitanje, da li sam trebao da ovu musku biljku koju sam isekao, da izvadim koren iz šerpe jer sam ga ja ostavio tu?
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Pa ne znam prvo u opste nisi ni trebao stavljati dve biljcice u istu posudu ili ti lonac..nego svaka u posebnu..nemoj im ni davati ni pomorandze niti im praviiti limunade pa ih tim zalivati,vec im je sasvim dobro i sa obicnom vodom..:) naravno i sa gnojivom zalivas..:)hebiga mozda je ipak bolje neki pitar ili ti saksija koja na dnu ima izbusene rupe da visak vode izcuri vani iz posude..lepo je kad je neko snalazljiv ali ni te saksije nisu nesto preskupe itd.. ok ,ali ipak to je samo moje misljenje a ti radi kako mislis da ti je najbolje..:) Sretnoo..:)
 

Domar

Aktivan Član
13.02.2013
186
174
43
31
Beyond the smoke screen...
Interesantan grow, urlam na metalni lonac!

Skidam kapu kume stvarno! Da si dnevnik otvorio kad ti je biljka imala 10 cm dam glavu da nebi duše na ovom forumu bilo koja bi rekla da ce biljka koja je na kraju zivjela sa bratom od 2 metra u metalnom loncu sa svakodnevnim visestrukim zalijevanjem vidit cvjetanje u zemlji sa kokosjim i svinjecim drekom!

Kume sretan grow, pratim sa uzbudenjem napredak ;)