Vutra iz paketa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.01.2013
11
7
3
38
@ENA
A znam ja to sve cak i imam velike saksije nego kad sam sadio izgledala mi kul ta posuda, nisam razmisljao o tome da ce da se usija na suncu. (navaren tenkre) xD
A inace postoje rupe na saksiji tako da voda moze da ode.. xD
@PowerSeed pa da, tako je najbolje...
@Domar hahahaha pa to je i meni palo na pamet zato i nisam hteo da pravim dnevnik jer sam se plasio takvih komentara, a ovako sad znam da je sve moguce...
@Desperados Hvala torima! :D
Inace malo pre sam otisao da vidim i hedovi postaju veci i veci a i ona veoma malo raste, i do juce je na nekim granama od lishca bila crvena boja koja mi se cini da postaje ljubicasta, to mi se vec desavalo i cini mi se da je to bilo kad god sam dodao djubriva i posle nekoliko dana se izgubi pa se opet povrati....
Bice jos slika nego sad necu imati prilike da slikam preko dana jer radim...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
USER666 je napisao(la):
... do juce je na nekim granama od lishca bila crvena boja koja mi se cini da postaje ljubicasta, to mi se vec desavalo i cini mi se da je to bilo kad god sam dodao djubriva i posle nekoliko dana se izgubi pa se opet povrati....
dobro si to povezao, smanji malo dozivljaj, stavljaj blazi odnos
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Ma bice to Ok..:) ako nista drugo bices jedini na forumu koji je uzgajao u ves loncu,a jos uvek i postoji mogucnost presadjivanja ako nesto krene nedaj Boze kako netreba..:)
 
03.01.2013
11
7
3
38
@POWER
Pa da, ali zanimljivo je to da kada sam sa zalivao sa vestachkim djubrivom tj. technim nisu se desavale neke promene. Ali cim bih dodao jos "meshanog'' izmeta to se desi....
@Ena
ma mora da bude ok, kad su prezivele one kishe pa chak i grad 2 puta.... :D
-----------
Jednu stvar vam nisam rekao. Semenke sam odmah stavio u lonac znaci nije bilo nikakvog presadjivanja od kad su nikle.
 

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
pa sto toliko gnojis? pored tecnog djubriva, ti dodajes stajsko neko homemade, a sam si rekao da je i sama zemlja umixana sa tim