Vutra Kalendar 2011 (CRO)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
Evo dao sam si truda, napravio kalendar...
ja sam ubacio neke slike koje sam našao, sad ako neko ima želja mogu mu i zamijenit slike sa nekim njegovim...
sve promjene su moguće, ako netko ima neku svoju želju, samo naravno mreža kalendara ostaje ista, zamijenit ću vam eventualno slike..

ovdje imate preview verziju i original fajl za tisak...
ako netko želi može odnjeti ovaj pdf u tiskaru ili digitalni tisak i možete si odštampati...

Preview Vutra Kalendar 2011

Download PDF original

NAPOMENA: boje na previewu nisu ni blizu originalu, skinite original za original pregled... nosite u tiskaru, digitalni tisak, bilo kaj, sve je pripremljeno!

nadam se da će nekom bit od koristi, meni visi na zidu :))

FORMAT: 34,5 x 49 cm
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
I meni ce na zidu visit!
Sam ak ti nije bed da mi jedan primjerak složiš a da nema ovu godinu 2011 napisanu prek mjeseci..
E i ak stvaaarno imaš dost vremena da nađeš neke bolesne slike tu s vutre pa da ih staviš za svaki mesec ko pozadinu.. Onak sfejadne slike malo da se vide dobro brojke i sve.. Uglavnom ak mos sam godinu maknut, ovo nije bitno!
 

xarabas

Aktivan Član
05.09.2005
161
8
0
40
E stari, svaka cast....jako sam ti zahvalan na ovom (moj Radiohead kalendar za 2010-tu je vec pri kraju :) )
Respect do neba
EDIT
hehe hocu da ti dam reputation ali ne mogu nigdje da nadjem kako :p
 
03.10.2008
20
3
0
46
xarabas je napisao(la):
hehe hocu da ti dam reputation ali ne mogu nigdje da nadjem kako :p

mala zidovska zvijezdica na postu
snap2ci.jpg
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
aj fala, drago mi je da vam se dopada... bit će još promo materijala samo da mi padne na pamet i da uspijem sve organizirat!

hejzeru i euforija, složit ću vam ali tek početkom slijedećeg tjedna!
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Da dignem temu iz pepela...

Ajmo odraditi jednu brzinsku selekciju najboljih biljaka nasih clanova u ovoj godini i to zapaliti na kalendar kao sto je ovaj prijasnji...

Pa da imamo nesto i za iducu godinu unikatno...a djelomicno da bude poticaj ljudima da uzgoje sto ljepse biljke kako bi i njihove zavrsile jednom na kalendaru... =)

A kad bi se malo bolje organizirali, mogli bi napraviti malo opsirniji kalendar sa 12 stranica(jedna za svaki mjesec) gdje bi svaki mjesec imao svoju "biljku mjeseca"...siguran sam da bi bilo zainteresiranih da kupe kalendar...a mislim da se to moze odraditi da cijena bude ispod 50kn(7 eur)... Malo sam se kasno sjetio pa bi na tome mogli raditi iducu godinu gdje bi svaki mjesec imali izbor najbolje biljke uzgojene tog mjeseca i na kraju mjeseca sve skupimo, pokupimo narudzbe forumasa, napravimo i podijelimo... =)
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
36
0
40
daj nam žiro račun..... :) i u dm napraviš za 5 minuta...svako ko oće kalendar neka uplati novčeke.....i dobi ga na kućnu adresu :) super ideja :))
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
pih da nebudem prost.. hebo te DM.. :icon_lol:
neznam kud ću sa kalendarima, ali znam kome ću dat par komada, (naravno sa vutra foruma)