Vutra kao deprogramator

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.07.2009
1.740
2.317
188
http://izaogledala.com/index.php?option=com_jusertube&view=lightbox&rid=y9ilClAugP8&yuser=AvadhutaMoojiCro&auto=1&eh=385&ew=640&st=yes&height=500&width=680&srztb_iframe=true

Ukoliko istinski, svim srcem zelite pomoci u spasavanju planete od kojekakvim umotvorina pogledajte ovaj video.

volim ovog covjeka :lol:

"promjeni sebe i promjenit ces svijet"...

...jos uvijek problem postoji a to su elitne skupine...jos uvijek postoje kao problem iako neki zamisljaju cvijece i zen vrtove...zasto je to tako? mozda objasni ovaj jako jednostavni covjek :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: crunkisi
30.09.2011
8
9
0
33
Izgleda ko da skrećem sa teme ali treba se ići malim koracima, polako, jer u žurbi ljudi griješe
Vutra treba bit dopuštena (barem 5 biljaka),na nju nek ide porez i sva ta sranja ali barem da se pokrenemo, barem neki pomak (pogledajte ameriku koja je trenutno u vutromaniji i boli ih kita) https://www.youtube.com/watch?v=R1lQopodpcI zar želite da vam ameri kontroliraju tržište sjemenki i da imaju najbolje proizvode kojima ćemo teško konkurirat jer su u brutalnoj prednosti.
Samim time, kad kod nas postane tako (kak je sad u americi) ljudi će barem moć od nećega živjet, a poslje toga slijedi reprogramiranje - za sve.

Gagiba hvala na savjetu, ali ja nisam u nikakvoj sekti, niti se niti jednoj neželim pridružiti. Sve sam saznao preko raznih knjiga i najviše interneta. Mreže i internet su mi struka, a google mi je frend xD

I za najbolje razumjevanje Svemira i Zemlje geometrija se mora imati u malom prstu. Tek kad razumijemo geometriju, možemo ići (stvarno) napred. U njoj su sve tajne materije i života, prikazane matematički. Zato je Matrix tako brutalan film. http://www.themeasuringsystemofthegods.com/Sacred%20Geometry.pdf Peace
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
20u27hu.jpg
 

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
Gagiba druze ne boj se :D samo pokusavam podijeliti srecu koja me ispunjava. Sama cinjenica da ti netko spomene bilo sto materijalno ili novcano bi trebala biti dovoljan znak prikrivene agende...

infected stari hvala na ovim linkovima, citao sam i dudlao sinoc dok me nije srusilo jutros u 4 pa sam zaboravio napisati.

Veliko HVALA imam jako puno toga za nauciti :)

I ne brini za amere i njihovu super vuju, na zadnjem videu pokazuje ekstrakte i na 4:50 spominje Querkle.... dudlamo mi Querkle vec 2 mjeseca.

Nismo zaostali koliko mislis :p


Edit;

You can't solve a problem with the same mind that created it. - Albert Einstein
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva
30.09.2011
8
9
0
33
Sad da još kažem nešto programiranju. Dobro ste počeli kad ste usporedili čovjeka sa kompom, jer su ljudi stvarno biološki strojevi (imaju software i hardware), ali imaju i ono što kompovi nadam se nikad neće imati a to je da mogu stvarati nove ideje iz ničega. Kad strojevi (kompovi) to počnu raditi, vjerujte mi da ce nas pregaziti. Konkretno mislim, kad se pojavi kompjuter koji će sam proizvoditi druge strojeve(kompove) - koji će proizvoditi druge strojeve (kompove). Al opet netreba se bojat takvog scenarija jer uvijek postoji EMP puls (hahah).
Human_Computer.png
9-computer-human.gif

Moj prosjecni dan prije se sastojao od više manje sranja i gubljenja vremena, jer nisam znao za bolje. Konkretno mislim na gledanje glupih serija/filmova igranje glupih igrica koje samo oduzimaju vrijeme. Tek kada su mi se posložile neke stvari, tek tad sam shvatio da svoje vrijeme mogu iskoristiti u nešto što će mi stvarno korisititi. I tako je počelo, od tad samo upijam informacije i na temelju njih se mijenjam (reprogramiram). Umjesto da gledam telku - čitam knjigu. Umjesto da igram igrice - bavim se glazbom. Umjesto da drkam kitu - tražim curu koja će mi drkat kitu i slićno xD .....

Ako nije problem, htio bi da se ime teme promjeni ime u "Vutra kao reprogramator" jer je to pojam koji se korisiti u informatici.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vanzemljak27

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
nije problem promeniti ali se onda remeti kontekst svih prethodnih postova u kojima se spominje rec deprogramirati ili deprogramator... nekako ce to ispadati iz konteksta naslova... sta ja znam... aj razmisli pa ako bas hoces...
 

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
Da se nadovezem jos jednom o ovim extradimenzijalnim iskustvima starih egipcana... Pogledajte ove slike



lotus.jpg


apriestesslotuspooldetail_1.jpg




Lotusov cvijet je igrao jako veliku ulogu u tome zbog visokog sadrzaja prirodne supstance DMT. Ljudi su oduvijek istrazivali alternativna stanja svijesti, pocevsi od ljuljacke i vrtuljka kad si bio mal, do alkohola, vutre i slicnih supstanci kada odrastes.

Najbolje pogledajte sami ovo kratko predavanje o DMT-u (koje je naravno cenzurirano i ne moze ga se naci na TED-talk stranici)

www.youtube.com/watch?v=EKHMH4FfWrw
 

Gagiba

Aktivan Član
Kad pomenu lotusov cvet, on je pored kanabisa bio omiljena Budina biljka. Čak sam slušao izvesne komentare u kome lotusov "rad" stavljaju pre "rada" koji pruža uživanje kanabisa. Kaže neki francuz da je lotus jedno od najmoćnijih spiritualnih sredstava.
Verovatno prosleđuje direktno u vasionu. :)

A kad pomenuh sekte, nisam ni mislio da je neko od nas baš toliki magarac da padne ne te priče, nego sam to više reda radi pomenuo, čisto da upotpunimo "mentalni filter" koji je neophodan u potrazi za informacijama.
A verujte mi da vas ne bi nasmejala iskustva koja sam imao sa njima, odnosno sa posledicama njihovog delovanja.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.193
258
Gagiba je napisao(la):
Daj neku pojedinost! Koja je vutra bila katalizator putovanja, koliko grama je trebalo za jedan takav izlet, kakvi su utisci iz "onostranog", jesi samo jedanput prošetao ili praktikuješ česta putovanja, ideš li samo sam ili nekad povedeš nekog autostopera...?? :)

Vutra na koju ti mislis te nece povesti na takvo putovanje, pa da je i kilogram popases.
Utisci su neopisivi, pa se necu ni truditi da ih opisem
Karta za takvo putovanje je jednosmjerna i onaj ko dobije povratnu nastavlja da zivi sa spoznajom da nesto toliko prosto moze biti toliko komplikovano.
Besmisleno je bilo kome objasnjavati kakav je osjecaj kada te zaboli zub, ako tog nekoga zub nikada nije zabolio. To se mora iskusiti da bi se spoznalo :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: .i.

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
Ajmo malo novih saznanja :)


Glazba, muzika i svi ostali zvukovi iz zvucnika, intrumenta itd itd


Kao sto smo prije zakljucili vracamo se na mirkokosmos i vibracije, tj frekvencije. Zvuk nije nista drugo i vidjeli smo kako utjece na vodu (samim time i na nas jer su nam tijela pretezito sastavljena od vode).

Stari grci su se pozabavili malo jace tom temom ali ovo je ukratko zakljucak. Frekvencije koje su djeljive sa brojem 2 poticu na dualnost (i samim time stvaraju konflikt, neslogu i disharmoniju) dok frekvencije djeljive i sa brojem 3 poticu na simetriju (i time stvaraju balans, ljubaznost, izmirenje i harmoniju).

Mozda se pitate zasto je ovo bitno?!

U Septembru 1939 godine gospodin Rockefeller svojim financijskim ugledom diktira Britanskom Institutu za standarde i postavlja standardnu frekvenciju za notu A iznad srednjeg C na tocno 440 Hz. Razumljiva je standardizacija, ali sto to tocno znaci? (btw to je vec drugi pokusaj, prvi je bio 1910 ali neuspjesno)



To znaci da vam je glavna nota tocno 440 Hz i tako stimamo instrument (muzicari bi ovo trebali znati). Pomocu te prve note stimatmo sve ostale... Dakle, bez obzira koju notu sviramo, uvijek imamo ton koji ima istu distorziju kao pocetna frekvencija.

Prije uvodjenja ove standardizacije, referentna i glavna nota kojom se sviralo bila je tocno 432Hz. Iako se 8Hz ne cini puno, ono znatno utjece na podsvijest danasnjeg covjeka i stvara disharmoniju stvarnosti u kojoj zivimo.



Clanak pod nazivom "Musical Cult Control", objavljen od Dr. Leonarda Horowitza kaze:

"Cijelu muzicku industriju oznacava nadmetnuta bazna frekvencija koja ultimativno skuplja populaciju u vecu agresiju, psiho-socijalnu uznemirenost i emocijonalne nevolje. Ona ima direktan utjecaj na nase fizicko zdravlje. Ti istii ljudi nam nude umjetno stvorene lijekove i droge za suzbijanje doticnih pojava i posljedica, koje su oni prvobitno stvorili. Za najgore slucajeve jedino preostaje chemoterapija..."



Zvuk i svjetlost su glavnij mediji intercelularne komunikacije cestica naseg tijela, jer kao sto vec znamo, nasa tijela (55-80% voda) vibriraju rezonantno sa okolinom. Sto se dogada kada imamo okoninu sa disharmonijskim frekvencijama vidimo kao direktan odraz u nasoj stvarnosti. Dakle, vase zdravlje / bolest je direktno povezano s frekvencijom kojom rezonirate izmedju zvuka i svjetlosti na molekularnoj bazi.



Usput, kada meditirate uz Zlatni Om Solfeggio (koji btw ima tocno 528Hz) ujedno se i ljecite jer kao sto vidimo, ta frekvencija je djeljiva sa 2 kao i sa 3. ( 528 / 2 = 264 kao i 528 / 3 = 176 )


Kao sto vidimo, sve je povezano... Glazba s matematikom, fizikom i itd


Da se vratimo na povijest, 1939 ministar propagande nacisticke Njemacke Joseph Göbbels potvrdjuje 440 Hz kao referentnu frekvenciju, unatoc raspisanog referenduma francuskog profesora Dussaut, koji je potpisalo oko 23.000 francuskih glazbenika u nadi sacuvanja referentne frekvencije na 432Hz... frekvencija od 440Hz biva nadmetnuta silom i kao takva se dan danas koristi.


Mogao bi tu jos svasta napisati ali paznja vec polako popusta :D pa cu samo navesti da su prije standardizacije skladatelji Beethoven, Verdi, Mozart i slicni koristili 432Hz kao frekvenciju za A-notu svojih simfonija.

Napustam vas sa jednom pjesmom koja je svima poznata i koja je takodjer napravljena sa bazom u 432Hz-a


www.youtube.com/watch?v=joRilzRpq3U‎


Kako se sada osjecate? :respect:




edit: zgodna slika

WPIAfTy.jpg
 

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
Pitanje: Je li ima kojih sviraca na forumu da isprobaju ovo i kazu svoje dojmove? Ako nemate tuner mozete si pustiti test ton na youtube-u pa po sluhu namjestiti.

Na pocetku bi trebalo zvucati cudno ali nakon kratkog perioda navike glazba bi trebala biti dosta "zivlja".

Navodno bi i pjevanje trebalo biti lakse jer je lakse/prirodnije pogoditi note... :sun2:
 

mlst

EvilWeed
04.08.2009
207
206
43
35
Nis be!
Ja sam nasao ovaj klip i mogu vam reci da posle 2-3 puta slusanja meni pomaze http://www.youtube.com/watch?v=9DsjaXRbrMc

Ima jedan dokumentarac crunkisi koji ne mogu da nadjem . Lik uglavnom objasnjava kako se pomocu zvuka dele celije. Ne mogu nikako da ga nadjem.

Inace mislim da bilo kakva muzika generalno pomaze oko stanja svesti. Pratim Jimove reci "Music is your only friend until the end".
Mozda je sve placebo , mozda i nije , a mozda sam i ja vaga pa ne znam na koju cu stranu :D
 

stara baba

Aktivan Član
18.11.2013
183
197
43
47
Sagittarius A
haha,a ja čito na slobodi uma,transformaciji svijesti i kod Ike-a godinama,a svi pravi duhovnjaci
se sakrili ovdje-kakva budaletina LOL :respect:

Prokleti masoni i iluminati sve nam sjebaše pa i muziku :shit2: