Vutra kao pomoc kod glavobolje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
31.10.2007
4
0
0
42
Ajde neko ko je imao iskustva da mu vuja pomaze oko glavobolje neka mi to napise jer nemogu da objasnim svojoj okolini znacaj BILJKE!!!!!Naime imam 25god. i do sada sam imao dva infarkta mozga,doktori mi prepisuju manitol u vidu infuzije kada me glava otkida i nepomaze!!!!E sada vuja me potpuno opusti ali nikome to nemogu objasniti pa mi je potrebna vasa pomoc!!!
Pozdrav!!!:b_woot:
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Ovo je bas zajebano... dobro je da si nasao prirodan lijek. Netoksican i zdrav, ako se konzumira kako treba. Naime najzdraviji nacin koristenja medicinske trave je pomocu vaporajzera. Zato sto je dim skodljiv, a vapor trave nije dim i ne skodi.
Imas par filmova, dokumentaraca, o medicinskoj travi. Preporucujem "In Pot We Trust". Ima onda jedna serija "Penn&Teller Bullshit: War on Drugs". Tu se pominje medicinska marihuana, ali je u sustini prica o ratu protiv droge u americi.
Ostalo sto ti moze pomoci su intervjui i naravno sajtovi. Imas gomilu sajtova o udruzenjima medicinskih korisnika. Mozes koristiti google, a ako neko vec ima linkove ka sajtovima neka ti doda. ;)
Evo ti jedan intervju sa profesorom Lester-om Grinspoon-om koji ti mozda moze pomoci. - http://vutra.org/lester.php Njegov sin je tokom 60-ih/70-ih (nisam siguran tacno) bio bolestan od leukemije i samo mu je trava (od svega sto su mu davali) pomogla da lijepo prozivi zadnje godine...
Evo ti jos jedan link, NORML organizacija o medicinskoj marihuani - http://www.norml.org/index.cfm?Group_ID=3376

Zao mi je sto imas problema... ali moram da te pitam. Je li to neka bolest, ili kako? I sta znaci infarkt mozga? Objasni nam svoje stanje, mozda zakljucimo nesto iz toga.
 
31.10.2007
4
0
0
42
Pa oduzela mi se leva noga i ruka ali totalno prvog puta a sada sam bio u ........... neznam kako to da nazovem ali se nesecam ni gde sam bio ni sta sam radio 48h!!!Sreca sto sam bio kuci pa je keva bila tu!Inace doktori su to ustanovili iz CT-a,magnetne rezonance,i milion drugih analiza,izmedju ostalog su mi radili i test na gudru oba puta ali sam bio NEGATIVAN!!!!E sada problem je u tome sto sam posle toga imao neopisive glavobolje koje nemogu da srede doktori raznim terapijama a ja sam sam provalio da mi vuja pomaze u tome!!!
Hvala ti na linkovima a ovaj intervyu sa profesorom sa Harvarda sam skinuo i planiram da ga odnesem doci da vidim sta ce mi reci!!!
Pozdrav!!!:b_bow:
 
02.11.2007
31
3
8
37
Mali milion puta mi je pomogla oko glavobolje! mislim ne spreci je ona 100% a jednostavno se osecam high da i zaboravim na glavobolju! I u medicini se koristi ne za sam proces lecenja,vec za smanjivanje tegoba i bolova!!
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
INFARKT MOZGA ili...............
Ishemički moždani udar znači infarkt u dijelu mozga koji opskrbljuje začepljena arterija. Unekoliko je sličan srčanom infarktu, s napomenom da se dio moždanih stanica zahvaćenih infarktom više nikada ne oporavlja i njihova funkcija je trajno izgubljena. Ovu vrstu moždanog udara najčešće izaziva suženje ili začepljenje arterija koje opskrbljuju veliki mozak. Ovo suženje uglavnom nastaje zbog razvoja ateroskleroze.
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Rjetko me boli glava a nemam uvjek trave tako da nisam to probo ali sam pusio par puta prehladjen i pomaze,ako postoji mala glavobolja uz prehladu nestane,opcenito se smanje simptomi prehlade.

A sad dali je to ko sto Voce_i_Povrce kaze jer sam napusen pa zaboravim na to ili nesto drugo neznam...makar mislim da je bolje i nakon prestanka djelovanja.
 
31.10.2007
4
0
0
42
Choki123 hvala na objasnjenju i to mi se upravo desilo.Znaci u papirima pise ishemicni mozdani udar ali me posle njega glava neopisivo boli!Gutao sam razne tablete koje su doktori prepisali ali nista!Najozbiljniji sam bio kada sam rekao da mi vuja pomaze vise,manje moze da mi steti od svih tih tableta!!!!