Vutra Macro Photo [CloseUp]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
@derataur-da automatic je, kao sto je i power rekao, WWxLR

@Power-tnx stari:)

@maniac-nema dnevnika, to je bio eksperiment, uz njega ide jos jedan Blueberry, sve bez puno paznje, BB u banani , stagnira vec dugo duze vrijeme a ovaj Widow Rider me potpuno razocarao, od germacije pa ono malo vege......prvih 20 dana nikak, nakon toga nekak i onda je oko 30 dana prebacen na 12/12 i tad je procvjetao i od tad svakim danom sve bolje.....danas 40 dan na 12/12 i bit ce nesto od njega al to nema veze s automaticom i moja preporuka to ne uzimat....:eek:hno:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
to mu dodje fotka sa 70 dana ako sam dobro skontao... trenutno stvarno lepo izgleda, a ti razocaran... mozda ga dim izvuce pa ipak bude kez na licu ;) hvala za info druze, to radi jedino De Sjamaan ako se ne varam. ako nije problem stavi celu biljku u foto galeriju pre nego sto skines, peace
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....da sad mu je negdje oko 70 dana....ma vise ni ne brojim......i da Widow Rydera je jedino do DeSjamana......bit ce fotki prije harvesta, za to vas necu zakinut.....:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.
09.12.2008
21
5
0
39
ccczb.th.jpg
[/URL][/IMG]

Uploaded with ImageShack.us
p1191176cccy.th.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ma od volje ti, ali fotka biljke u krupnom planu, ili samo biljke sa neutralnom pozadinom, nema sanse da nekom naskodi i da se preko nje nesto prepozna o vlasniku
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
PowerSeed je napisao(la):
ma od volje ti, ali fotka biljke u krupnom planu, ili samo biljke sa neutralnom pozadinom, nema sanse da nekom naskodi i da se preko nje nesto prepozna o vlasniku

Znam prijatelju,sve mi je jasno :)
ajde da ne offtopičarimo,sa sljedecom turom kad krenem otvorit cu dnevnik.. ali možda :) haha.. thx :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.