Vutra majca

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Socrat

Aktivan Član
22.01.2010
115
9
18
33
1..."Da li ste se zapitali?",...
2..."Pitate se zašto je ilegalna?",...
3..."Gdje je ovdje točno kriminal?" ili "Tko su pravi kriminalci u ovoj priči?"...

Imam još mnogo varijanta (bujna mašta), po meni, majice ne bi trebale biti jednolične što se tiče teksta,
nego UPRAVO SUPROTNO, da imaju pomješane tekstove... zvaka za sebe..

recimo dok se naruđbe rade, naruči se 10x ovakvih, 10x onakvih, 10 tih, 10 takvih itd...
Da dodje do izražaja kako se ne radi u "closed mind" nego upravo "Open minded" zajednici:sun2: ...

Možda se poigram s dizajnima, ali teško je to učiniti jednostavnim...

Ta izreka bi trebala privlačiti ljude...
"Biti prilagođen u duboko bolesnom društvu nije mjerilo zdravlja". je zaista izvrsna izreka, nema govora... ali ona ne čini ono gore što sam vam rekao, a to je da potakne čovjeka da "pogleda" da probudi GLAD za.. hmmmm... "interesom?", znatiželjom...
Da se to napraviti kako spada, ja osobno nebih htio da se ljudi uplaše tim "pozivom" ( da ne bi slučajno pomislili da je riječ o kakvoj nedajBože sekti) a također Nebih htio da nagradu NE uzme dečko koji si je već dao toliko truda (recimo parazyd) samo zato što sam npr. ja rekao da bi trebalo napraviti neke preinake,
samo kažem, treba stvoriti želju u ljudima... mene mnogo toga zanima (stvarno, u životu znam barem nešto (ako ne i puno) a gotovo svemu kaj postoji, jednostavno volim znat), ali također poznajem previše ljudi koji nemaju takvo mišljenje o "stranim" stvarima, koje su im nepoznate... jednostavno ih nit ne proguglaju sami od sebe... neg ih moraš potaknuti...

Ako pričam gluposti, molim vas recite mi na vrijeme:vb_whip: ...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vu fila

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
napisano je več sta bi trebala biti nagrada,ali posto neki ne growaju-morat cemo i nesto drugo- hemp torba - SATIVA
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Sekach i Parazyd, su zajednički odnjeli pobjedu,al če trebati još malo doterati grafički...Na prednjoj strani manji logo vutra.org,pozadi poruka i logo.
Vas dvoje se javite oko nagrade.
Da vidimo onda,sta če ispasti
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Ne treba nikakva nagrada s moje strane...drago mi je da sam sudjelovao...

Jedino jednu majicu kad bude gotova... =)
 
12.09.2009
6
0
1
32
http://imageshack.us/photo/my-images/839/41570279885935869803157.jpg/ evo majice koju ja furam redovno, sa neta sam je porucio...
41570279885935869803157.jpg
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
U pripremi je vutra radio majica. Kad logo bude spreman za tisak u podforumu vutra radio za sve zainteresirane će biti okaćen info kako doći do majice!