Vutra majca

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
07.09.2006
13
1
3
44
Ideja vam je perverzija ... i mnogo mi se svidja ovo sa velikim zmajem pozadi odo ja sutra tj vec danas da uzmem kod hgspota "T-shirt folija inkjet, ZWECKFORM C9407, svijetli u tami..."
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
Ljudi imam sranje...
nažalost nemam više komp,nemogu više van,i moram da idem na testove za thc..hm..dobro sumnjate.

UHVATILA me krim policija!
:cry:
straci znaju da dimim i imam pun ***** sada problema...tako da sada nesmijem napraviti ovu majcu...nemam ni komp svoj jer su mi ga oduzeli jere je murija skužila da sam regan na vutra.org[zamislite].

koliko sam èuo netko me odruko....

Neznam kako..ali plavci sve znaju..aposlutno sve!
 

xarabas

Aktivan Član
05.09.2005
161
8
0
40
J.... im majku tko god da te je otkucao,i ja sam imao ovo sranje pre godinu dana,bitno je da ti to ne ostane,kad se sve to resi,nadji nekoga i prebij cinkere(a saznaces tko su,ne brini,sve se sazna).........U medjuvremenu,zelimo ti srecu da se izvuces iz gov...
A kako dalje,jel sad neko iz foruma preuzima ovaj posao sa radjenjem majica ili da cekamo da se dombi sredi situacija?
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
sumnjam u istinitost reci tvog matorog.Meni to vise lici na zastrasivanje.Sta to oni ima da znaju o tebi?Jel prodajes,jel uzgajas na veliko?Koliko ja znam ne.To sto dunes i dodjes na ovu stranicu,veruj mi,tesko da moze da bude interesantno za policiju.Mozda te eventualno imaju u vidu kao korisnika koji je eventualno blizak tom krugu ljudi koji su njima interesantni.Da si im zbilja interesantan ne bi to saznao dok te ne cape.I kako oni uopste mogu da znaju da dolazis na ovu stranicu na primer???Matorci su te provalili pa te sad loze,bar meni tako lici.A i nadam se da je tako.U svakom slucaju sve najbolje.Iskuliraj malo,smiri se,proci ce.
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
priprema za majcu ce se sigurno uraditi...i to za par dana najvise..

domba druze...ne verujem da te je policija pratila po ovom forumu,ali verujem da si se hvalio drugarima pa je tako stiglo do policije...u svakom slucaju zao mi je
I jos jedno nemojte da ste misljenja da za ovaj sajt znate samo vi...umeju i oni da koriste googl
ako ne gajite za prodaju ili tako nesto ,nemate cega da se plasite

upravo sredjujem neke stvari u corelu...bice brzo
Na kraju cete dobiti sta i kako za majcu...
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
evo stari otišao na razgovor..danas æu znati jer sam na èistom ili sam najbo!
ali iako sam na èistom..znaèi da prestanem zanimati muriju moram svaki tjedan davati starcima testove...što me dovodi u situaciju da nemogu dimiti! :cry:
 

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
Ma to te starci plase nece ti niko nista pitaj starog potvrdu o oduzimanju predmeta (ako su ti uzeli komp) nemogu ti nista za to ...
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
najvaznije je, da ti urediš svoj život u normalu.
Ipak bi svi mi trebali polagati najviše pažnje na kvalitet života i nutrašnji mir.Vuja nam može prdstavljati samo jedan našeg/naših ugodaja.Nije u ovom trenu vredno ièi glavom kroz zid,sredi stanje u skoli i dovedi svoj život u red-tek onda èe roditelji moèi lakše prihvatiti vuju kao tvoj lièni odabir.

videt èemo se još


majice èe se štampati i tvoja ideja èe biti u izboru odluka.
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
e Ero nisi mogao bolje da besedis... :D

Stvarno domba odmori malo...pokazi roditeljima da se moze sve iako uzimas pomalo vutrice...opusti se druze sad ti je vazno sta ces sa roditeljima ,mi smo ovde nema da se plasis :wink:
verovatno imas oko 18-20 god pa te roditelji jos cimaju oko takvih stvari..nemoj im zameriti jer ljudi vecinu gresaka prave iz neznanja..
skola i roditelji su ti sada bitni,odradi to najbolje sto mozes i nemoj da se brines za ostalo
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
zna neznalica što prièa :D

uglavnom..majca se nastavlja...
pa da nema više offtopic :D

neznalica jesi preuredio onaj paket koji sam uplodo na net u corel za printanje?
 

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
Popricaj sa starcima prijateljski i dogovorit ce te se.. moces saditi opet u kuci samo budi ok prvo skola pa onda vutra i nemas problema al ako pocne bit obrnuto najebo si..
ps:uhvati postara prije staraca da starci nebi sadili Loweka :)
 
27.08.2006
0
15
0
45
@ domba:
AAAAAAAAAAAAAAAAA BRAAAAAAAAATEEEEEEEEE, KAKO SI ME SAMO ISTRIPOVAO... :shock: :shock: :shock:
Juche sam iz paranoje izbrisao sve fajlove vezane za ganju i otishao u bashtu da posechem biljku, ali nisam imao srca... :cry:
Znachi, kada sam prochitao onaj tvoj post kada te je capila murija, premro sam od straha :?
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
pa kako je file ošteæen?
jel koristite win rar najnoviji jer sa starijima neæe..
kada budem imao svoj komp stavim opet.
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
cekajte malo...stani prvo da uradim njegov model

uporedo radim i moj predlog-model
jbg imam i drugih obaveza strpite se