Vutra Majice Napokon!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

LLC

13.04.2007
25
0
0
36
jedino mi je žaošto ih ne bi npr.mogli tiskat.ko cheguevara a i na taj se način reklamirat.educirat djecu..heh:181:
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Evo jos jedne verzije majice...mozemo prepravljati...moze za crnu ili bjelu ili bilo koju boju majice...javite pa da modifikujemo ako nekome nesto ne odgovara. Takodje vase modifikacije ubachite odje. Odje skinite veliku sliku za stampanje.


2001276149801825195_rs.jpg
 
05.06.2006
5
0
0
RedSh je napisao(la):
inace se bavim izradom majica, to mi je kao neki hobi. radim majice od svoje 16 godine ali ih radim rucno, kistom sa posebnim bojama za takaninu. posto sam dosta experimentirala sa svakakvim tehnikama znam da su preslikaci, kopiranje i slicne gluposti gubljenje vremena i para jer takve majice imaju rok trajanja nikakav. nakon par pranja slika izbljedi i onda nestane i na kraju imas ruznu majicu sa neprepoznatljivom slikom. znam da je sitotisak skuplji ali to je jedino kvalitetno i traje. ovaj nacin na koji ja radim majice je odlican jer su boje postojane i nakon sto godina. imam neke majice koje vise nisu u upotrebi jer su se raspale a slika ostala ko da sam je jucer radila...

pa sad vi vidite sta vam je ciniti :bis:






meni si obecala majcu za rodjendan...:)))))
znajte svi da je nisam dobio:)

;)
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
Zao mi je sto sam zaboravila na tvoj rodendan...al to se tako desi kad netko nestane sa planete zemlje i ne javlja se....pa za inat ti nebi poslala majicu, samo da znas:icon_lol:

a mislim da si dobio dovoljno od mene:vb_whip:

nemoj siriti zli glas...jos ce netko pomisliti da ih zajebavam i da majicu nikad nece vidjet:sun2:
 
14.06.2007
1
0
0
45
splendid! Sto se mene tice, ne treba mi majica da bi neko video sa sam za legalizaciju dzidze, u ocima mi vide da sam high.pozuruje me drugarica da srolam.bacite mi neko seme i odgovarajte na moja pitanja uzgajivaca amatera.uh, ova je bas dobra...:bis:
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
dj minka je napisao(la):
bacite mi neko seme i odgovarajte na moja pitanja uzgajivaca amatera.uh, ova je bas dobra...:bis:


Dobro ti nama dosla i iako si ti to lijepo rekla moramo se pridrzavati pravilnika makar bilo cisto iz zezancije. Svakakvi tipovi gledaju ovaj forum.

PRAVILNIK:

14. Bez ponude/potražnje ilegalnih proizvoda
Marihuana u ex-YU zemljama još uvek nije legalizovana dok sloboda govora postoji, zato, da bismo ovaj sajt održali legalnim, strogo je zabranjeno nuditi i/ili tražiti prodaju ili razmenu bilo čega što je ilegalno u bar jednoj od država bivše Jugoslavije, počevši od semenki Marihuane pa do Marihuane već spremne za konzumiranje.
Skrećemo vam pažnju da je strogo zabranjeno obraćati se ljudima, a posebno administratorima sajta, kako na forumu tako i preko kontakt forme na sajtu za zahtevima za nabavkom (prodaja/poklanjanje/razmena) bilo kakvih ilegalnih sredstava (uključujući i Marihuanu) i ukoliko tako nešto uradite možete i najverovatnije ćete biti trajno banovani.
Za kupovinu kako legalnih tako i ilegalnih sredstava se možete obratiti našim sponzorima (pogledajte reklame na sajtu i forumu) i to jedino na sopstvenu odgovornost.

http://vutra.org/pravilnik
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Pa ljudi zar vam nije lakse napraviti sami.... Na kraju krajeva, sami mozete logo staviti i slova.... (Doduse problem je samo onim koji su u manjim mjestima, ali opet i za neke ostale stvare idu u vece gradove da bi nabavili to... npr: set za grow (lampe itd itd))
Mada opet naravno sto se zajebavati oko svega, ako vec neko prodaje po razumnoj cjeni, to stoji :)
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
A nema ništa organizirano uzmej jednu od slika iz ove teme i odeš negdje da ti to otiskaju al recimo mogli bi da vas jeftinije izađe se dogovorit više vas iz nekog mjesta pa dobijete jeftinije ko maturanti ili tako nešt