Vutra Majice Napokon!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
ovaj format sto je Kobaja ostavio...jel u tom formatu nosim liku da mi printa na majicu ili...?zanima me jel htio sam ovih dana otici da mi printaju pa da ne dodem tamo ko budala pa da se moram vracat kuci da prepravljam...ehehhe
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
e pa dragi moji... nakon nagradne igre Osvoji Vutra majicu i puuuno zakasnjenja...ispricavam se bloodu jos jednom na kasnjenju...ali predstavljam vam PRVU orginalnu rucno napravljenu Vutra majicu :bis:

sutra je saljem bloodu :)

 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
red-šmizla svaka čast

inačer sam ja danas otišao pogledat koliko je cena majica kako bi se započelo malo ozbiljnije sa tiskom
majice od frut of the loom-210g

U koliko neko od vas želi pomoči ili ima mogućnost nek barem proveri koliko bi koštale majice-govroim cenu za 500 do 1000 primera.Sto kvalitetnije a jeftinije
cene i ostale podatke javite nekom od administratora ili nasoj Redsh


hvala
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
juuuuuhuuu bravo redish super izgleda! posto si nam objasnila kako radis to ne vidim zasto ne bih svi to napravili


zanimljiva prica iza ovog dizajna je sto ako niste primjetili u lijevom oku posmatraca pise THC naopako naravno sa strane posmatraca se vidi THC dok mi vidimo CHT hehe koje je ustvari ostalo od "copyright" hehe ali sa malo brisanja sve je doslo pod svoje :))))
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
SLO-era ja sam se vec raspitala o cijenama. inace tiskanje majice u jednoj boji kao sto je npr ova dosla bi samo do max 5 kn po majici. ali tu je naravno investicija u kvalitetnim majicama i naravno bar 50 kom da cijena bude takva. inace su cijene majica bolje kvalitete oko 100 kn plus stampanje sitom 5 kn po majici..pa racunajte....

sto je najbolje ja znam ljude koji imaju stampariju i kojima bi bez beda mogla uvaliti majice na stampanje sigurno po jeftinijoj cijeni...samo se radi o tome da treba kupiti 50 majica i stampaj!!!

ako je netko voljan investirat tu lovu, da se majice kupe ja bi dogovorila stampanje. inace 5 kn je niti euro po majici, ali to je samo stampanje....

ako netko ima neku ideju...javite se!

hvala na pohvalama:bis:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Kak tako jeftino.
JA sam jednom htjeo printat si nešto na crnu majicu i rekli su mi9 za a3 format u jednioj boji jedno 60 kuna je valjda bilo i još plus za svaku boju ako hoću više boja.
DObro ovo je puno manja slika
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
kad govorimo o majicama ja sam gledao ali da budu to kolko-toliko kvalitetne majcie
frut of the loom 210 i 240 grama su na malo oko 1,2euro-ima naravno i jeftinijih ali nesto manje4 gramaže 160g,... To su cene za barvne majcie-bele su nesto jeftinije

sto se tiče štampanja to nije mnogo......Redsh tebe uzimam u organizacijski deo za izradu majica,...
Naravno da čemo gledati kako bi cene za majicu bile sto jeftinije-ali ipak če morati nesto kapnuti ina račun vutra.organizacije, ako nameravamo pokrenuti bilo kakve projekte..mars i sve ostalo
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
Šamane: sitotisak je jeftin ako radis najmanje 50 majica, inace ti nabije cifru. normalno ako se treba izdrkat oko jedne slike, i vise je nikad ne koristit na situ.

Sto se tice majica i izrade. meni je najmanji problem otici u stampariju dati sliku pitat za cijenu. dakle pitanje je KOLIKO majica, ko to placa. lako mi nademo majce, kupimo, odnesemo u stampariju i PUF one su gotove. pitanje je love. e sada ja stvarno ne znam gdje da kupim kvalitetne majice frut of the..po toj cijeni kojoj ti govoris. 1-2 eura?? kod nas su oko 100 kn obicne majice, a na veliko najvjerojatnije upola ali nikako 1-2 eura. moram se raspitat. mada vjerujem da momci u stampariji, koji si stalno stampaju neke majice za neke festivale imaju tamo svoje majice i mozes odmah sve na jednom mjestu obaviti.

bitno je da znam kolicinu i kako sa lovom?

 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
ja ču videti za majice jer ovde ima 2000 članova od toga 300majica za poetak mislim da je dosta...
Redsh če se izdogovaramo nas dvoje-nego da vidim prvo sa ostalim administratorim kakav logo dokonačno ide gore......

pa onda fashion show-ko če da bude maneken vutra.org :)))))))))
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
javi se ti meni SLO na pm pa cemo oko detalja. nego reci mi tih 300 majica...jel bi to bilo na prodaju u sklopu foruma pa ko hoce ili...djelimo sakom i kapom :icon_lol:
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
svakako bi to islo preko vutra.org i legalizacija.org- cene bi probale ostati sto niže ali projekte kao marihuana mars,... če se morati financirati delomično i iz tog dela.....
novac za početak če verovatno morati iči iz djepa nekog od vutra.org adm. teama.....
nesto čemo morati nači-pa sad sam naduvan ko marija terezija odpisao mail za sponzorstvo vutra.org
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
možeš ali venčani list sa potvrdom, da si venačan za futbalera/nogometaša tek onda mores biti valjana manekenka :)))))
 

Pampers

Aktivan Član
23.03.2007
267
16
0
38
hard as a rock je napisao(la):
dodate
Sex, drogs an" rock "n" roll. Speed, weed and birth control. Life is bitch and then you die so fuck this world and le t s get high!

Za neke je joint za sisanje, a za neke duda...