Vutra Majice Napokon!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
ma kupijo sam ja majice 50kom da probamo ali nisam odstampao-nisamo se ni dogovrili sta stavti.....

te majice jesu jeftinije ali ne znamo gramažu majice,materijal-ako je to majica iznad 200-220g onda može i isplati se
Ipak da stavimo neku kvalitetniju majicu
đe, da se brukam jadan nebijo :)))) al stvarno ako stampamo u ime vutra.org nek bude nesto prihvatljivo
ako je to neki srednji kvalitet, onda je ova ponuda isplatljiva
 
31.07.2007
22
1
0
35
ey Bezze_sa ... znas li ti mozda gdje ima to cudo za majce da se printa ... inace nikad nisam to radio ... jesam pravio dizajne i slike za majce (raji) al nikad nisam printao ... pa me interesuje lokacija tog objekta ( ako znas naravno ) thx i pozzz a narode nemorate ici u srbiju da bi kupili ovu majcu ... jednostavno je spasite na komp i odnesite na CD-u ili disketi ... ( moze i USB ) hehehe toliko od mene pozzz i slika je prejaka Red .-)
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
udri meni jednu :),moj ortak naso 3cetvrt lone sa znakom marihuane u Vrnjackoj banji ali nije kupio...steta.Nevazno,ipak su majce zakon!!!:icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Možemo nači odmah sponzora koji je spreman pomoči pokriti troškove ali,da bude njegovo logo takodje:
to bi bila naravno firma koji se bavi opremom za uzgoj cannabisa ili banka semena,opremom za konzumiranje...
to može odmah
 

Jim Morrison

Aktivan Član
13.07.2007
65
1
0
32
SLO-Era je napisao(la):
Možemo nači odmah sponzora koji je spreman pomoči pokriti troškove ali,da bude njegovo logo takodje:
to bi bila naravno firma koji se bavi opremom za uzgoj cannabisa ili banka semena,opremom za konzumiranje...
to može odmah

Oce ove majice biti na prodaju??? Uzeo bi, tako da odmah ako moze da narucim posto verujem da ce biti ogromna potraznja!!!
Jel se zna kolko ce kostat??? Barem otprilike???
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
ma gledačemo sto jeftinije ali da odem barem nesto za organizaciju marihuana marsa,...

To moram malo sa nasom vutrolinom Redshi ostalim administratorima malo dogovorit...realno je da budu prve majice za 14 dana
 

Jim Morrison

Aktivan Član
13.07.2007
65
1
0
32
SLO-Era je napisao(la):
ma gledačemo sto jeftinije ali da odem barem nesto za organizaciju marihuana marsa,...

To moram malo sa nasom vutrolinom Redshi ostalim administratorima malo dogovorit...realno je da budu prve majice za 14 dana

Odlicno:bis:!!! Nije problem u ceni... nego kako i kome ce se to placati??? Jedva cekam:181:
Dal je moguce otvoriti neki vutrin ziro-racun, na koji bi se uplacivale pare za majice, a i dobrovoljni prihodi-verujem da bi ih bilo!!!:icon_lol:
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
ma ja mislim da je najljepsa ona majca koju je meni red napravila...ozbiljno hehe :p

a sto se tice one crne na pocetku teme...slika izgleda kao neki djaner sto duva....tapija...