Vutra Majice Napokon!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Prvi i najjednostavniji dizajn. Jos tri dizajna uskoro svi ce biti crno bijeli!!! Uzivajte!!! Dolje ispod pogledajte kako izgleda a fajl za printanje skinite OVDJE. Ako vas se svidja ova verzija recite bice boljih verzija nadamo se!!! Ako nesto smislite bolje ili ako uredite ovaj dizajn ljepse pokazite nama i svima.



majica1webpt1.jpg



crnamajicamz7.jpg
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
Super! Evo i traceovane slike u vektorima (CorelDRAW), ako neko to preferira :)
 

Prilozi

  • majica za printanje.cdr
    35,9 KB · Pregleda: 73
  • majica za printanje_corel9.cdr
    36,5 KB · Pregleda: 29

Schlomo

Aktivan Član
26.07.2006
123
65
28
Jako dobro, bas mi se svidja majica.
Svaka cast autoru.
jedno pitanje samo, da li ono nekakav tekst prelazi preko desnog oka, kao da vidim slova HT ?
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
ma drug ti je mikelanđelo majke mi.
meni se također sviđa majica.

možda bih promijenio font slova od vutra.org u neki drugi a možda i ne bi
ko zna

kao što rekoh majica je odlična, sviđa mi se dizajn crno-bjelo, i to sa thcom je do jaja..
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
:clap:

Vrlo dobar posao, pohvale prijatelju na dobro napravljenom poslu.
Jedino sto bi ja manja slova, ali to je vec pitanje ukusa...

kako god :clap:
 

outdor@c

Aktivan Član
20.02.2007
98
7
0
.......kako mogu doći do ove majice gdje je list zarobljen u zatvoru.....?.....i koliko bi majica koštala skupa s poštarinom.......?
 

RastamanBG

Aktivan Član
04.03.2007
53
1
0
37
www.myspace.com
jel si prochitao neke postove iznad? svako pravi svoje majice znachi trazi balcan smokeu da ti posalje sliku, to obradi u fotoshopu, prebaci na cd idi u neku zanatsku radnju gde rade majice sa aplikacijama daj im to i sachekaj da ti naprave.
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Konacno da imamo i nesto svoje,cim budem mogao odradicu je...e a sta da se sretnemo ja i jos neko na ulici sa istim majcama...bas jaka stvar,ima vremena.:icon_lol::lock:
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
inace se bavim izradom majica, to mi je kao neki hobi. radim majice od svoje 16 godine ali ih radim rucno, kistom sa posebnim bojama za takaninu. posto sam dosta experimentirala sa svakakvim tehnikama znam da su preslikaci, kopiranje i slicne gluposti gubljenje vremena i para jer takve majice imaju rok trajanja nikakav. nakon par pranja slika izbljedi i onda nestane i na kraju imas ruznu majicu sa neprepoznatljivom slikom. znam da je sitotisak skuplji ali to je jedino kvalitetno i traje. ovaj nacin na koji ja radim majice je odlican jer su boje postojane i nakon sto godina. imam neke majice koje vise nisu u upotrebi jer su se raspale a slika ostala ko da sam je jucer radila...

pa sad vi vidite sta vam je ciniti :bis:





 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
hehehe ajme sad ce me svi napast...ccc...di se ja guram...inace sam radila po 150 kn s time da mi taj netko da kvalitetnu majicu na kojoj cu crtat.mozda nekom skupo mozda ne, ali jbg ja na njoj radim od 3- 6 sati, jer sve radim rucno i sve sa kistom pa je dosta sporo. ali eto prednost je sto je svaka majica unikat jer svatko moze traziti sta hoce da bude na njoj. slike koje sam stavila gore su samo neke od majica koje sam radila, ima ih pun qurac. svatko da sliku u velicini koju hoce, sta hoce, kako hoce i eto...unikat :bis: