Vutra na 2000 m. Nadmorske visine

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
[video=youtube_share;zSoP2TqEXLo]http://youtu.be/zSoP2TqEXLo[/video]KOMBINACIJA SJAJNA ALI POSTOJI JEdan mali problem.mexikaner ,ako je cistak smotan,kad ga zapalis gorit ce ali nece imat dovoljno visoku temperaturu da bi razgradio trihinome da bi bubnula ko sto inace buba, naravno ako je temp.-10 i iznad u minusu.jos ako puse vjetar tako jako da imas feeling da ti busi lubanju ,totalan zajeb.ako je oko nule nije bed.
pict0028dl.jpg
pict0010sa.jpg
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
75
28
30
Ju boze, sta sma ja istripovala! Mislila sam da ces da pitas da li moze da se sadi vutra i koji strejn ili tako nesto na 2000m nadmorske visine!!! HAHAHAHAHAHAH! :icon_lol: Pa vidim ovaj sneg, pa - temperature i nista mi nije jasno... hahahah!
 

Crazy Smoke

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
18.05.2010
523
5.128
233
Ovo je nemoguće da dosadi,melem za oči i odmor za mozak,pobjeći iz usranog grada i problema na 2560 m nadmorske visine,ja mislim da nemože bolje ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dzidzimilovic

ZelenaBanana

Aktivan Član
02.03.2010
51
8
0
33
Ludi dim je napisao(la):
Ovo je nemoguće da dosadi,melem za oči i odmor za mozak,pobjeći iz usranog grada i problema na 2560 m nadmorske visine,ja mislim da nemože bolje ;)
otidi do sljemena bajkom ili pjeske kroz sumu lijek za dusu i tijelo, a kad dodes do vrh najedes se graha popis pivu odmoris malo, nades klupicu negdje u sumi, sjednes, smotas i zapalis.
 

Dr.Chronic

Aktivan Član
24.01.2012
157
18
28
HighBadger je napisao(la):
Ju boze, sta sma ja istripovala! Mislila sam da ces da pitas da li moze da se sadi vutra i koji strejn ili tako nesto na 2000m nadmorske visine!!! HAHAHAHAHAHAH! :icon_lol: Pa vidim ovaj sneg, pa - temperature i nista mi nije jasno... hahahah!

ja isto :D hahah vidim naslov teme brijem da ce bit pitanje dal ce uspjet grow na toj visini hahaha :D prelistam slike i dalje mi nije jasno i naletim na tvoj post :D uglavnom uh ovo je predobro :D gledajuci slike me vec smiruje ..a pogotovo zapalit na toj visini :leafblunt:
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
ZelenaBanana je napisao(la):
otidi do sljemena bajkom ili pjeske kroz sumu lijek za dusu i tijelo, a kad dodes do vrh najedes se graha popis pivu odmoris malo, nades klupicu negdje u sumi, sjednes, smotas i zapalis.
eh, sjest kod "Grofice" i... ko doma hehehhehe