[ VUTRA NOVI SAJT] Kako sve nove stvari funkcionisu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Posto su neki malo zbunjeni kako sve funkcionise a bio sam i ja neko vrijeme tako da ne mogu da kazem nista. E ovako:


1. Tamo gore gdje pise Home to je CMS ili portal ili nas novi sajt to jest kad odete na www.Vutra.org to ce izaci kao prva stranica. Bilo bi super da prevedete neki tekst i da se ukljucite u razvoj sajt. Vidjecete na vrhu link + Kreiraj Novi Članak. Zna kada postate potrudite se da bude tekst malo duzi i da ima smisla jer ce moderatori i administratori odobravat svaki tekst. Bilo bi fino da ovo preraste u nesto sto cemo svi mi posjecivat svakodnevno da procitamo neke nove stvari o nasoj ljubimici. Znaci zanimljivi i po mogucnosti edukativni tekstovi (dodajte slike itd).

2. Blogovi Link. Je dje postate vas personalni blog o svemu i svacemu u vasem zivotu. Mozete pisati licne stvari ali gledajte da se drzite pravilnika. Neke ideje i razmisljanja koja vam se moraju u glavi. Mada mozete i grow reporte tu postat sto god.


3. Forum ostaje forum :)


Ako ima pitanja slobodno pitajte ja cu dopunjavat ova upustva.
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Ako stavljam slike s photobucketa ne dopusta mi vise od 10 slika u clanku
a isto je ako ih stavljam i na attachement :eek:hno:
IMHO glupost

Daj Genjo povecaj to malo pliz, znas da slika vrijedi vise od 1000 rijeci.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Regaj se na picturehoster,20 slika je normal a multiple 50:)I slike ti se neče brisati!
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Nisi me dobro skuzija Green, evo malo sam editira prijasnji post.
Mogu ja na PhotoBucket staviti 10000 slika.

Ali u clanku tu na stranici nemogu postaviti vise od 10 slika, neovisno di su hostane.

You have included 11 images in your message.
You are limited to using 10 images so please go back and correct the problem and then continue again.
Images include use of smilies, the BB code
QUOTE]
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Care meni je stanje isto kao i prije.
Evo i screnshot sta mi kaze.

Kada idem stavljati attachemente (u novi clanak)


Ili kada postavim thumbinailse s PhotoBucketa (u ovom slucaju na blog)
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
@Hazeseeker i @He-Man

Ne znam kako ste uspeli ali ova poslednja tri članka su imali default datum, odnosno 01.01.1970. i zato nisu bili objavljeni na naslovnoj stranici sajta. Kad sam išao na edit, pisao je normalan datum i onda sam samo uradio save i to je to, sada se nalaze i na naslovnoj stranici.
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
To je pretpostavljam zato sto Administrator/Moderator trebaju odobriti clanak. Pa valjda stavi taj datum i onda stoji neobjavljen dok ga ne odobre.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ukoliko se pitato yasto na vecini clanaka nema autora to je yato sto sam ih ja rucno dodavao. Neke clanke je Haze dodao ali nisam ostavio informacije o autoru clanka. Trenutno sistem nema da ja rucno mogu dodat ko je napisao a kupit stare clanove da to sami dodaju pa da ja odobrim je velik posao. Uskoro nadam se da cemo smislit kako da damo kredit originalnim autorima tekstova. Medjutim ako napisete clanak novi vi sami ostace vase ime kao autor to je samo za ove stare na sajtu da ne mogu dodat ime autora... sorry
 
20.01.2010
2
0
0
38
ovo sam gore napisao samo da vidim jeli mi avatar u redu i kako izgleda sve kada nesto napisem,novi sam član na sajtu,evo usput jedno veliko ĆAO od mene :)
 

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
38
i novi moderatori koji su bar duplo bolji i opusteniji od onih banbaroga iz proslog kruga,ban mi je srednje ime da ne kakim vise sve super ....:181:
 

xarabas

Aktivan Član
05.09.2005
161
8
0
40
E da,Teglica me fino podsjeti....u zadnje vrijeme ce mi biti cesce povecana aktivnost na ovom forumu pa ako zatreba pomoc oko moderiranja nekog podforuma,tu sam ako zatrebam.
I vidim da mi se opet vidi slika u sigu,hvala Genjo ako si ti zasluzan za to :)
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
^
^
ahahahhaa a i bolje ti je da ne kakis,babadroga vishe nema trenutno,a kad ce da se vrnu neznase,mozda i nikad...sto cisto sumljam,tu su oni prate zbivanja:)
ovo je treca garnitura moderatora sto se growa tice,znaci shiri se kolo naokolo,oni bi reka da je to va redu:icon_lol: