[Vutra.org] artovi PS i slicno

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
U pravu si hazeri.
Ja bih npr volio kad bi bar pocetna strana ukazivala na to da se nalazis na forumu odredjene tematike. Sad kad neko nov upadne na vutra forum, izgleda kao da je upao na neki kompjuteraski forum. Nema barem ni lista marihuane ili neka naznaka da se covjek nalazi na takvom forumu.


Znaci, stojim iza misljenja bar da je onaj zmaj sa krilima listova mare bio kompententniji od ovoga sad sto imamo.
Jedino sto imamo jesu zelena slova, koja nista ne govore.


EDIT:
Genjo je obecao nesto slicno, ali je ocigledno zaboravio, i smetnuo sa uma.


Polako da smislim gdje da ga uglavim...mada je zmaj ustvari logo tako bit ce na mjesto logo-a nadam se.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.
04.11.2015
42
98
18
34
Slazem se i ja sto se tice toga da se ubaci taj zmaj opet gore da stoji,ovako nista ne ukazuje na kom si forumu jedino ovi vutra emotikoni :D a i nekako mi se vise svidjala stara tema,bilo bi dobro da se ubaci ikonica pa da se klikom na nju vraca nesto nalik staroj temi ili tipa da je light i da ima da se bira light/dark...
Mada to je sve moje misljenje,jedno su zelje drugo mogucnosti :D U svakom slucaju je dobro :vutra:
 

Đorđe Logić

Don't panic, it's organic
21.06.2017
651
2.817
163
da stanem u obranu trenutnog loga :D
ako desnim klikom kliknes na sliku pored Vutra.organizacija na vrhu i onda "View background image" iliti "Pogledaj pozadinsku sliku" (ne znam kako je tocno prevedeno)
otvori ti se slika koja se koristi za banner. i onda ces viditi original - vise oblika lista nase predivne biljke, i onda u nju urezani kojekakvi drugi oblici, koji su po mom misljenju, jako lijepi - a sto je pisac htio time reci? to cu pustit vama na interpretaciju, meni se cini kao da slika pokusava docarat onu pravu bit nase biljke, a to je da nam ona daje puno vise nego samo listove i zmajeve i slova napisana Vutra.org koja je neko napravio u 10 minuta...
s duznim postovanjem, svako ima svoj ukus i svakome se svidja drukcije, ali ako se moze glasat, ja glasam da ostaje ovo kako i jest. a ako bas moramo mijenjat, onda promijenimo to na nacin da docaramo sta je ova biljka zapravo, u mom misljenju, svojevrsna Božica :)