[Vutra.org] artovi PS i slicno

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Šta znam...
Nešta zeleno... Probaj šta iskopati po netu... Sad ovako napušen, sve mi fino izgleda, ali, svakako neces pogriješiti sa zelenjavom...
(mada se onda ponistava efekt ovih znakova što su zeleni, ali vjerujem da se to da promijeniti.)

:spliff:

EDIT:
Vidi da zmaj isto bude zelen... :D
 

Zakonbudova

Aktivan Član
14.01.2018
287
1.738
143
ja sam na ovoj slici pokuso izvuc neki dobar logo kao neka startna pozicija, koji kasnije nije tesko ubacit na zaista bilo sta, shemu imam, ali detalje cu morat izvuc iz svakog od vas, pa da dodemo do perfekcije, imam ja par poozadinskih slika al nijedna ne zadovoljava biti iza loga, ako neko ima neke bolje fotoaparate doma sa profi opremicom, objektivi itd..., i ako ima volje moze ulovit lijepo vrijeme i poslikat svoje biljcice npr i uhvatit oblake pa bi te slike mogao iskoristit kao pozadinu, ja sam to tako nekako zamisljao ::listomahanje::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
vI4nrFX.jpg
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
zumba ovakvo nešto za forum napravit, da si to isprintam na par majica :))

Inače radovi su ti.. :clap::

ILI
Ima isto onih nekih sajtova, gdje se moze napravit to ubacis si sliku i napravis si t-shirt shop, i takvo nesto napravit (njihovo je platno, farba, latex, posiljka, shop, i oni uzimaju procenat) za vutra.org i sve zaradjeno npr ide za placanje servera, na meni bi inace zaradili, meni treba platna, za xxl majice, hahahahah
 
Poslednja izmena:

zumba

Aktivan Član
03.08.2015
91
707
83
Zagreb
Radio sam ja test print ali nisam mogao naći dobrog sitotisak majstora koji bi kvalitetno odradio ovako zahtjevan posao. Kolor separacija na super finoj svili plus bijela i crna...
Printovi nisu bili kvalitete koju sam očekivao ali i ono malo majica što sam tiskao, razgrabile su cure... Sviđaju im se sladoledi izgleda :)
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Od brata mi kolega profesionalno to radi u DE, ima čitavu štampariju toga, latex printanje, od a do z, znam o čemu pričaš, ali dobro čovjek i naplati to sve, meni je uzimao 35-45 eura po jednoj majici (sav njegovo materijal bude)