vutra.org i Spannabis

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
U mesecu februrau se održava sajam u Barceloni-Spannabis koji je trenutačno "najaci" u Europi.
osobno, idem radi svojih poslova ali mogu dogovorit kakve olakšice,ugodnosti za članove vutra.org
Prije svega vidim,da imate dosta problema sa narucivanjem opreme,hibrida to mogu dogovorit za popust...Najvaznije ,da date vi svoj predlog kako vam mogu olaksati ali imajte u vidu dobrobit svih.
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
valja,dobičeš, kačket.Nego kako vam mogu olakasati zivot-predlogi ili da sam smišljam
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
ja sam totalno smoren radom na forumu i zaista trenutno nemam ideju (sem zelju-kacket:), do kada imamo vremena da se izjasnimo, javice se valda neko, nesto nista za sada i ja vidim, al treba mozda malo vremena, javi tajming pa ako nista, na tebi je, sve najbolje
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Ja imam ideju :)
Jel bi smjeli groweri recimo prihvatiti sponzorstvo od nekog (oprema i to) i recimo ništa pisat na forumu, samo u slikama growa recimo ubacit "reklamu" i sl.? Ako bi se to dalo dogovorit, pa probranoj ekipi s foruma što growa već i ovako, neka sponzorstva sredit. Svi muku mučimo sa lovom i teško je kupit profi opremu, što ruku na srce zaista treba, ako misliš biti medicinal grower.
Dakle, nikakva lova i to. Sponzorstvo u opremi. Ja rado prihvaćam kakve LED panele i jedan hydro sistem :icon_lol:
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Pricao sam nedje ali evo i da ponovim. Sa novim forumom stize i marketplace. Odabrani clanovi ce imati opciju da ponude svoje proizvode i kucne radinosti. Sva primo-predaja ce se odvijat van Vutra.org odgovornosti. Medjutim clanovi ce moci ocjenjivati svaki proizvod.

Prodajne kuce ce moci da otvore svoju prodavnicu za neku clanarinu. Clanarina ce se vec nekako podjelit kome vec treba. Naravno samo legalni proizvodi.

Mi necemo obavljati kupo-prodaju. Sve je na vama. U ovom slucaju samo nudimo opcjiju da nasi clanovi dobiju provjeren proizvod po najpristupacnijoj cijeni.
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Ne mislim niti da je forum ovako kako sada izgleda los, smatram samo da je tu i tamo zanemarivan. U takvim situacijama dolazi do zasicenja. Medjutim da ne silazim sa teme, ja bih rado probao neko gnojivo tipa Bud Candy. Neke "arome" ili esktrakti ili tako nesto. Svidja mi se miris u potpunosti. Nije cak bitna ni cjena toliko koliko neka egzotika. Eto moj prijedlog. I zavidim Vam samo da znate! :)
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Genjo napiši kako realizirati-nije to "toliko" novca može se pomoči!
Oprah reci ime branda koji proizvodi to gnojivo.
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
Vutragenjo je napisao(la):
Ne znam kako kod vas u sloveniji ali to je na blakanu mjesecna plata. Salim ajde skrpit cemo nekako uskoro sam da se malo odmaknemo od ovih praznika :(
neka onaj ko hoce pomogne koliko moze...ha boze neko ce 10 kn neko ce 100kn a neko nista(koliko god da se skupi opet smo blize cilju i tebi lakse)...to su sitni novci gledano koliko nas ima(clanova)...e sad pitanje je jel to smijemo ili bolje ne ? Ja bi ;)