Vutra.Org internet radio!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.07.2009
1.740
2.317
188
Vutra radio ONLINE!

O čemu se radi?

Pokrenuli smo vutra radio preko shoutcasta!

Gdje i kako nas slušat? Postoje dva načina:


1. Slušat nas možete preko VUTRA RADIO LINKA (klikni), uđete na stranicu i kliknete na player i slušate nas! (ukoliko vam player nije prikazan na stranici morate skinuti flash player)

2. Drugi način je da odete na OVU stranicu i direkt ce vas pitat gdje zelit sejvat fajl. sejvajte ga i dvoklikom pokrenite u winampu (ukoliko nemate winamp a zelite slušat preko njega morate ga skinuti)

Ukoliko vam se dogodi da na stranici ili u winampu prestane svirati, stranicu refreshajte, a u winampu stisnete stop pa play i ponovno ste s nama!

Svoje glazbene želje možete slati na chat od radija (ukoliko vam zelja nije ispunjena, to je iz razloga što dj trenutno nije pred kompjuterom)

Ukoliko želite biti dj na radiju kontaktirajte nas na mail: vutra.[email protected] ili na skype nickname: vutra.radio (također ukoliko želite gostovat u budućim emisijama, imate neke zanimljive sugovornike, imate prijedloge ili kritike saljite nam na vec spomenute adrese)

Slušajte vutra radio!
 

Frula

Virtuoz
30.10.2007
193
9
18
32
www.badgerbadgerbadger.com
Uhm... skinuo sam plelistu, tj. radio jelte.. i nakon 10 min je presto svirat.. oke reko neki internet problem. Kad ono - na desktopu mi se pojavio privacy protection.. nekaki spyware ugl. pa ovaj, tropico probaj to riješit nekak.. :)
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.538
188
57
Frula je napisao(la):
Uhm... skinuo sam plelistu, tj. radio jelte.. i nakon 10 min je presto svirat.. oke reko neki internet problem. Kad ono - na desktopu mi se pojavio privacy protection.. nekaki spyware ugl. pa ovaj, tropico probaj to riješit nekak.. :)

sve normalno redi frulo
 

ajde

Aktivan Član
07.09.2011
100
9
0
110
evo opet da postavim pitanje (ovaj put javno na forumu): zainteresiran sam za sudjelovanje na vutra radiju. imam iskustva sa interent radijom (3 godine na studentskom radiju), želio bi nastavit vodit emisiju koju sam vodio zadnjih godina.
Dogovarao sam sa Tropicom već nešto - ali ništa konkretno nije dogovoreno. s kime mogu porazgovarat više o ovom?
hvala
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.538
188
57
Evo prestavi ovdje kako bi ti to izveo i šta si si zamislio.
Pa če se neko nač da ti odgovori pošto nas ima puno.
 

ajde

Aktivan Član
07.09.2011
100
9
0
110
frend i ja imamo iskustva rada na internet radiju jer smo bili na jednom studentskom radiju (da sad javno ne govorim, ako nekog zanima pošaljem mu pm gdje ima i za slušat emisije koje smo vodili)
ja sam tamo bio i tonac i imam iskustva u radu na winamp shoutcastu
pošto je zbog određenih razloga taj radio prestao sa emitiranjem nakon tri godine, mi već jedno vrijeme tražimo mjesto gdje bi mogli nastavit. i kad sam ugledao da na vutri kreće radio - morao sam pitat.
želja nam je pokrenut (nastavit) hiphop/reggae emisiju sa podžanrovima u kojoj bi gostovali domaći izvođači sa scene, također predstavljanje novih glazbenih materijala, najave događanja i po mogućnosti djeljenje upada...
naš prostor za emitiranje, a trebalo bi se samo u tom određenom terminu isključit vaš stream i uključit naš. barem je tako bilo kad smo mi na tom radiju - gdje smo imali sličan dogovor sa filozofkim fakultetom i njihovom emisijom...
naravno za dogovor smo kako bi bilo najjednostavnije svima nama. rado ću još pojasnit ako treba B)
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
57
0
38
Ljudi ajmo malo aktivirat ovaj radio više...

Šalji te nam prijedloge, želje i kritike malo više....

Tropico se potrudio oko ovog radija,nas par "DJ-a", sa viškom slobodnog vremena ce vam vrlo rado puštati stvar-i koje hocete..

Da vidimo nekad i 15..20..pa i 30 slušatelja, to bi značilo da smo uspjeli u svom naumu, da vas zabavimo.

Ako imate ono zlo od facebooka ili nekako drukcije, postajte ljudima link Listen2myradio.com - Get your own FREE online radio!, nije teško, a sa vecim brojem slušatelja, dolazi i bolji program, mjuza i tako...

Ako netko ima iskustva sa puštanjem muzike, neka se slobodno javi na PM, pa cemo ga isprobat kao vutra.radio DJ-a

peace
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Olaaaaa.

pričajući sa ostalim dj-evima a i sa neki clanovima foruma koji ovaj radio BAŠ slušaju zaključili smo da bi bilo dobro da pređemo na plaćeni server jer svako malo imam problem sa ovim free serverom.

Pošto se za novi server cijene servera krecu od 100 do 500 dolara godisnje, mi sami dj-evi to ne mozemo bas pokriti, bar ne sa ovim brojem koliko nas je sad, pa stoga molim sve dj-eve sve clanove vutra foruma koji radio slušaju nek nam se jave isključivo na mail [email protected] i u mailu nek napisu svoje korisnicko ime sa vutre i koliko su zeljni uplatiti....na kraju kad skupimo dovoljno ljudi koji su zeljni pomoci pri kupnji novog servera biti ce preko pm-a obavjesteni kako i kada uplatiti...

Pozdrav od vutra radio ekipe!
 
14.12.2011
11
4
3
34
Pozdrav svima! Ovaj forum posjećujem već dulje vremena, ali kako sam uvijek samo čitao, a nisam imao potrebe sam napisati nešto, eto tek sam nedavno otvorio svoj profil. Sviđa mi se muzika na radiju i imam želju bit dj. Poslao sam poruku na mail i ponudio svoje usluge, nadam se da ćemo nešto dogovorit. Do slušanja!
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

Odlicna stvar radio.

Svaka cast kome je palo na pamet.

Predlog emisije uzivo sa javljanjima i dobrih, smesnih, vrucih, naucnih, poucnih tema:
- kako je bilo prvi put
- smesni dogadjaji iz zivota pod uticajem
- losi dogadjaji
- prvi put sex
- prvi put oralno
- recepti
- vesti iz medicine
- vesti sa kupova, takmicenja, seminara ( opsirno sta kako sa pustanjem javljanja slusaoca ili citanje sms-a zadnjih 14 min il pola sata )
- vesti iz sveta
- intervjui sa nekim poznatim licnostima ( preko neta )
- misljenja o vutri
- opisi sa vrstama i delovanju
- pozitivne srane
- negativne strane
- kako zdravije upotrebljavati
I jos mnogo drugih tema. Bilo bi posla al mozda bi privoklo vise slusalaca. Termini vecina za vikend.
Mozda bi upalilo.

Sretno dalje
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Tropico ti onaj mail ne šljiviš a? xD

Daj ja bi puštao kad je rupa kakva, samo da nebude off radio... Samo mi pošalji one podatke za connection na PM

I dodao sam te na skajp, mozes i tamo
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
OBAVJEST!!!!!!!!!!!!

Svi oni koji slušaju preko winampa, vlc playera i slično evo novi link za file skinuti ----->83.142.230.165:24230/listen.pls

Zbog pada servera na duže vrijeme bili smo primorani premjestiti na drugi server!